Policie nasadí jednoho ze svých nejlepších mužů, černocha Jacka Cartera, do akce proti překupníkovi kradených aut. Jack má za úkol proniknout prostřednictvím bílého zlodějíčka aut Archieho Mosese až k bossovi překupnického gangu Coltonovi. Jack si brzy získá Archieho důvěru a ke Coltonovi se dostane. O něco později, zcela náhodou, se však Jackova identita prozradí a v následující přestřelce je policista vážně zraněn. Je to ale nezmar, po dlouhém léčení se vrátí zpět ke své práci. Úkolem číslo jedna je dopravit Archieho k soudu, kde má svědčit proti Coltonovi. Problémy nastanou hned na letišti, když eskortu přepadne Coltonova banda. V průběhu dalšího děje jedna komplikace stíhá druhou a situace nutí Jacka i Archieho, aby táhli za jeden provaz. Jaksi nepozorovaně se z nich vlastně stanou parťáci, kteří si vzájemně chrání krk před pronásledovateli (oficiální text distributora)

alsha

Jak je u filmu jméno Wayans, tak se vždycky pobavím, někdy víc, někdy míň. Scénář sice není předností tohodle filmu, ale dialogy jsou napsané vtipně a v originálním znění jsem si film hodně užil ()

D.I.G

Absolútne hustý hláškovací film, pri ktorom som sa nudil najmenej/ počas tých násilne romantických piatich minút) zo všetkých Sandleroviek, to bude asi tým Wayansom. Inak k tomu nemám žiadne výhrady. Disneylaaaaand!!!!!!!!! ()

KdG

Celkem průměrná, ničím nevybočující komedie se Sandlerem. Některé hlášky jsou celkem dobré, ale je tam i pár nelogičností. Např. když letadlu dojde palivo a pak spadne ze skály co v něm tak strašně vybouchlo ? ;-) ()

RajCZitko

Tak na tento film jsem se docela těšil, páč v něm hraje jeden z mých nejoblíbenějších herců - Adam Sandler. Akorát to bylo docela hrozný. Jako film to nebylo špatný, ale vůbec mě to nechytlo do děje a nějak mě to nezabavilo. ()

PanPaniscus

Nikdy bych neřekl, že mezi Wayansem a Sandlerem může být tak krásná chemie :). Nejsou tam sice nezapomenutelný hlášky, ale jsou tam hlášky, které přesně v ten správný moment pobaví naprosto perfektně. ()

pekas

Na mě tato dvojka zafungovala dobře. Není to žádnej zázrak, ale prostě povedená oddechovka, která mi sedla. Je to na pomezí, ale spíš k pěti. ()

Vocoun

Zábavná lehce nadprůměrná blbina na jedno odpoledne. Hlavní dvojice docela dobře šlape, doplňují se. Celkový příběh ne zrovna originální a ani tempo filmu není nijak závratné, ale má to docela dost slušných hlášek, slušný konec. Stopáž naštěstí není nijak přepálená, takže ten soubor vtipů a pár přestřelek může tu hodinku dvacet fungovat. Jak říkám, nic skvělého ale na zabití času postačí. Pěkné 3* - 64% ()

Brano

Priemerná komédia s jednoduchým humorom a dejom. Jedna vydarená vtipná scéna za celý film je trošku málo, ale bolo to aspoň pozerateľne a to najmä vďaka Sandlerovi. Damon Wayans sa mi tam akosi nehodil. Na ľahké pobavenie stačí. ()

johnsnow

Akčná komédia kde síce akčno-kriminálna zápletka je na druhej koľaji avšak keď už na akciu dôjde tak stojí zato a je slušne krvavá. Čo však taktiež dobre funguje je chémia medzi hošanmi a niektoré kurevsky nechutné ale silné fóry, napríklad "Vidíš, ten pes ma má rád, olizuje ma."-"Hej lebo si pred chvíľou lízal gule a teraz sa chce zbaviť tej pachute." A má to aj jeden celkom príjemný a nečakaný zvrat. Slabšie 4* zaslúžene. ()

vodkasesemte

Sandlera mužu, když je natvrdlej, kéž by to tak bylo celý, protože tohle je OPRAVDU mainstramová pýčovina, kde se neustále hladěj po přirození, žádnej nedoceněnej žánr ()

TonyHawk94

Skvelá buddy movie s pomerne jednoduchým a priamočiarym príbehom s vynikajúcim kúskovaním tempa (na tých cca 77 minút filmu to bolo výborne rozdelené), so skvelou dvojicou (Sandler a Wayans), mnohými gagmi a vtipmi (chľastajúci pes a spomínaný "motel" pre zamilovaných boli TOP) a aj výborným soundtrackom (tento track úplne najtopkovejší :)). A to ani nespomínam výborne natočené a prehľadné akčné (prevažne prestrelkové) scény, tie boli mňamka :). ()

e-arthworm

Průměr. Nudné pasáže se střídají s nečekaně dobře natočenými přestřelkami a skutečně vtipnými scénami (monolog o pochcávání, Sandlerův zpěv ve sprše a jeho následný pokus o útěk, obskurní majitel motelu, pomáhající ústřední dvojici uniknout apod.). D. Wayans i Caan zaostali za svými rolemi v Posledním skautu, resp. Likvidátorovi, Sandler mě nijak neoslovil a Monicu Potter jsem vůbec nezaregistroval :-( "To porno je ze 70. let, pták toho chlapa má kotlety." ()