Policie nasadí jednoho ze svých nejlepších mužů, černocha Jacka Cartera, do akce proti překupníkovi kradených aut. Jack má za úkol proniknout prostřednictvím bílého zlodějíčka aut Archieho Mosese až k bossovi překupnického gangu Coltonovi. Jack si brzy získá Archieho důvěru a ke Coltonovi se dostane. O něco později, zcela náhodou, se však Jackova identita prozradí a v následující přestřelce je policista vážně zraněn. Je to ale nezmar, po dlouhém léčení se vrátí zpět ke své práci. Úkolem číslo jedna je dopravit Archieho k soudu, kde má svědčit proti Coltonovi. Problémy nastanou hned na letišti, když eskortu přepadne Coltonova banda. V průběhu dalšího děje jedna komplikace stíhá druhou a situace nutí Jacka i Archieho, aby táhli za jeden provaz. Jaksi nepozorovaně se z nich vlastně stanou parťáci, kteří si vzájemně chrání krk před pronásledovateli (oficiální text distributora)

Sindymindy

Podprůměrná komedie, ve které je na komedii až moc zabíjení, nijak zvlášť vtipná, nijak zvlášť dobře zahraná, nepřinášející nic nového. Celkem zbytečné se na to koukat. ()

montel

Keats (Damon Wayans) a Moses (Adam Sandler) jsou nejlepší kamarádi a zároveň zlodějíčci, kteří se právě dostali díky Mosesově známosti do velkého kšeftu. Při akci však všchno zhatí zásahová jednotka a z Keatse se vyklube polda. Aby Mosese nezastřelili raději jej zatkne. Ten se ovšem cítí svým kamarádem podvedem a nešťastnou náhodou jej velmi vážně postřelí. Keats se z toho ale dostane a vrací se zpět do služby. Jeho úkol je nyní chránit svého bývalého kamaráda, nyní korunního svědka před nájezdy gangsterů, kteří chtějí oba zprovodit ze světa. Zároveň k sobě opět oba musejí nalézt cestu...Sympatická akční komedie s docela vtipným v té době neznámým Adamem Sandlerem. Už v té době měl velký potenciál stát se po Jimu Carreym králem ksichtících komiků. 60% ()

P@\/EL

Skvělá akčně laděná komedie, která obsahuje několik opravdu povedených scének, z nichž musím především vyzdvihnout tu v penzionu pro zamilované. Obvykle jsem spíše zvyklý na užvaněné černochy, ale i naopak to není špatné. Film má zajímavou zápletku a akcí prošpikovaný děj, který rozhodně nenudí. ()

bergeron

Co sa týka scenára, nič moc. Co sa týka gagov , tu už je reč o vtipných dialogov. Co sa týka akcie, zápletky a krimi, nejak ma to nebralo. Ale aj tak nikdy nič netromfne jeden z naj scen od Adama...ked sa rozprávajú s policajtom ako sa ide do DIsneylandu :D....DIsneylaaaaaaaaaaaand, vždy si z tej sceny robím srandu, a to je presne to čo to ponuka, Srandu, ked sa vynechajú tie okolité hlúposti popritom. shooting and stufss. ()

chuckie

Nenáročná komédia na ktorej som sa velmi dobre bavil,niekedy dobre padne taky ten "debilny" humor,pri ktorom nemusíte moc premýšlať... ()

zuzadamoby

Zohratá dvojica Sandler Wayans nenudí a chvíľami neskutočne rozosmeje ( scéna v chatke lásky , keď Sandler spieva Whitney Houston ). Túto scénu si niekedy pustím na youtube len tak a vždy zlepší náladu. ()

montrose

Jeden z těch slabších Sandlerových snímků, ale mělo to i řadu povedených a vtipných momentů (viz. motel). Takže díky tomu a také k pozvednutí průměru dávám 4 z 5. Srovnávání se Skautem není podle mého na místě. ()

CelleDino

Důkaz , že i typicky AS fórky nemusí nutně ubrat spádu akčního filmu. Rozhodně se nejedná o film pro náročného diváka , ale mně to bohatě stačilo . Když Archie cestou pustinou vykládal , jak Cartera celýho pochčije, málem mi to hrozilo taky . Dabing srovantelný s polským 90. let ! ()

Taurpower

jasnych 5stars. "ty woe, on ji lize a ona pritom ji jablko! To jsou mi veci..." PS. videno naposledy pred 15lety v puberte. Mozna ted, po shlednuti tohoto filmu bych sel kvuli vyssimu veku z hodnocenim dolu, ale neudelam to, protoze si chci tento film zapamatovat jako jednu z nejlepsich komedii meho mladi. ()

andy60

Dostal jsem víc, než jsem očekával. Od Sandlera totiž nikdy moc neočekávám, protože jeho humor mně nikdy moc vtipný nepřipadal. O to víc mě překvapilo, že tady jsem se dokonce i několikrát zasmál. ()