Policie nasadí jednoho ze svých nejlepších mužů, černocha Jacka Cartera, do akce proti překupníkovi kradených aut. Jack má za úkol proniknout prostřednictvím bílého zlodějíčka aut Archieho Mosese až k bossovi překupnického gangu Coltonovi. Jack si brzy získá Archieho důvěru a ke Coltonovi se dostane. O něco později, zcela náhodou, se však Jackova identita prozradí a v následující přestřelce je policista vážně zraněn. Je to ale nezmar, po dlouhém léčení se vrátí zpět ke své práci. Úkolem číslo jedna je dopravit Archieho k soudu, kde má svědčit proti Coltonovi. Problémy nastanou hned na letišti, když eskortu přepadne Coltonova banda. V průběhu dalšího děje jedna komplikace stíhá druhou a situace nutí Jacka i Archieho, aby táhli za jeden provaz. Jaksi nepozorovaně se z nich vlastně stanou parťáci, kteří si vzájemně chrání krk před pronásledovateli (oficiální text distributora)

Hanys_

Solidní akční jednohubka, která sice nepřináší nic nového, ale během těch 80 minut nestačí vůbec nudit, i díky tomu, že chemie mezi Wayansem a Sandlerem funguje docela dobře. Scénka na chatě pro novomanžely mi rozhýbala bránici jak už dlouho nic :) 6/10 ()

divak84

perfektní na zasmání, příběh (popř.scenař a logiku neřešme..). Navštva útulného motýlku uprostřed lesa je k popukání :))) ()

J.Bourne

Milé překvapení, sice kravina každym coulem, ale skvělá kravina. Akční komedie, plná skvělejch hlášek a hrozně dobře ztvárněný hlavní dvojice. Dokonce bych si troufnul tvrdit, že je to jeden z nej výkonů Adama Sandlera. Tyhle typy komedii mám rád. Člověk od nich nic nečeká, takže ho nemůžou zklamat. Prostě oddychovka na večer jak se patří. ()

Paity

Adam Sandler, jak si ho nechceme rozhodně pamatovat, to je ve zkratce Střelený. Zábava to moc není, ani mu to moc neuvěříte a máte na to čučet hodinu a půl? ()

Wishkah

Na bezmyšlenkovité pobavení je to vynikající film. Sandler a Wayans si padnou do noty a některé hlášky jsou opravdu dobré ()

Haymar

Damon Wayans si zopakoval Posledního skauta, ovšem s tím rozdílem že tentokrát hraje první housle sám. Zdatně mu však sekunduje Sandler, který rozhodně nijak nezaostává! Celou squadru doplňuje skvěle čůlisnej záporák James Caan. Absenci jakéhokoli náznaku příběhu a měsíční krátery ve scénáři úspěšně a pevně tmelí spousta akce, kupa hlášek, příjemná stopáž a již zmíněná herecká trojka! ()

Skarface

První film se Sandlerem který jsem viděl když mi bylo 10 let a už tenkrát se mi moc líbil , pohodová akční komedie a Sandler jako třešnička na dortu. ()

alambert

Jedna jediná povedená scénka - Sandlerova sprcha...jinak totální katastrofa...najděte si to někde na youtube a na zbytek ani nekoukejte...xD ()

Rathalos

Damon Wayans a Adam Sandler su zarukou dobrej komedie a tak to aj bolo,vtipna zalezitost zalozena na dobrych hlaskach,mna to pobavilo...:-) ()

helloween93

Po Respektu a Hře o přežití třetí film Ernesta Dickersona, který jsem měl možnost vidět. Bulletproof je buddy komedie z dob, kdy se Adam Sandler začínal prosazovat, zatímco Damon Wayans už měl vrchol kariéry za sebou. Sandler hraje vola jako vždycky, tentokrát ovšem v akčnějším duchu. Wayans tentokrát tolik nehláškuje a spíš působí jalově. Scénář je děravý jak cedník a tvůrci spoléhají hlavně na akční scény a pár hlášek. Záporák v podobě Jamese Caana byla sázka na jistotu, ale moc prostoru tu neměl. Ač se nejednalo o bůhvíjak komerčně úspěšný film, v případě Damona Wayanse je to poslední výraznější zápis do dějin box office. Shlédnuto na AMC HD. 3* ()

Hapretor

Úplně mimo ... ani sem to nedokoukal ... vůbec mě to nebavilo ... vůbec mi to nepřišlo vtipný ... jen jedna * navíc za zpěv ve sprše ... to byl asi jediný moment, kdy jsem se opravdu zasmál ... jinak je Sandler kokot a herec k ničemu... nemám ho vůbec rád ... do pytle s ním ... ()