Dokonalý únik

• USA A Perfect Getaway (více)

Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví své líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se neměli raději vrátit.
S jistým váháním se připojí k dalším dvěma párům – Nickovi (Timothy Olyphant) s Ginou (Kiele Sanchez) a Kaleovi (Chris Hemsworth) s Cleo (Marley Shelton) – a záhy se situace začne vyhrocovat. Daleko od civilizace a záchrany začíná každý působit jako hrozba a nikdo neví, komu vlastně může věřit. Začíná brutální boj o přežití a z ráje na zemi se stává opravdové peklo. (oficiální text distributora)

MovieSpotter

Že jsou to "ti dva" mě poprvé napadlo při scéně v krámku, kde se dozvídáme o vraždě a Cliff tak blbě čumí (ostatně, jako po zbytek filmu). Podruhé, když Cydney vypráví Gině svůj skoro - orgastický zážitek ("Je zajímavé, co všechno o sobě lidi napovídají, když jsou na dovolené. Navíc lidem, které sotva poznali..."). No a když Cliff vyláká Nicka na kajak a Gina si hraje s kamerou, nemusíme ani čekat na tu fotku, už není pochyb. Mám celkově ráda filmy založený na "jsme daleko od civilizace, nejlíp na ostrově, je tu s námi zabiják a teď děj se..."... no a pokud je v jednom takovém skvěle hrající Havajan Timothy Olyphant, kterej je mimochodem fakt kus, tím líp :) Hvězda dolů za dvě věci - 1) Když někoho zabiju a šlohnu mu kameru, asi v ní nenechám kartu s fotkama, né? Taky nevíme, co všechno nakonec přišili Cydney. 2) Ačkoli Steve Zahn ztvárnil roli Cliffa skvěle, nic to nemění na tom, že je děsně nesympatickej a slizkej. Možná ale právě proto mu ta role tak sedla. Můj názor. ()

misiacik

najedol, napil, tri krát na WC z toho raz som sral. Zíval a zhováral s partnerkou. Asi tak v strede som ju pretiahol lebo sa rozhovor začal uberať divným smerom, nie, že by bol film, či Milka návnadová na bezduchý sex. Ale keďže to čo sa odohrávalo na obrazovke nenaplňovalo moje túžby tak som ich naplnil po svojom. Milka potom preblafla Zubatého, vystriekala sa mu na prsia a očúrala jeho penis a v kŕčoch orgazmu sa zrútila na zem a mlela niečo o sprisahaniu a novej nádeji. Kde Harison bojuje s veľkými červíkmi na planéte Nibiru a pľuje po nich ohnivú čašu z kontroverznej potuchnutej dutiny brušnej. Nebyť tohoto konca bolo by to ploché ako hruď Kate Mosskyt. ()

senoritar

Docela zklamání, očekávala jsem více všeho - lepší herecké výkony, příběh i napětí. Myslím si, že mohlo být natočeno o mnoho lépe. ()

pupidup

no pomoc... nesnáším scény, jak napadená může sejmout agresora, který vidí nad útesem.. a místo toho mu probodne ruku a přišpendlí ho ke skále nožem, který mu tam nechá, aby byl líp stabilizovanej a ozbrojenej...katastrofa včetně dalších nepřirozených scén. Ale herci jeli naplno... ()

p8ja

Je to jako když jdete na koncert, předkapela je Moravanka, druhou půlku hraje Sepultura, ale muzikanti jsou ty samý. A ten kdo to vymyslel na nás se zalíbením kouká, jak čumíme. Jestli šlo Twohymu vo tohle, tak se mu to povedlo. Za mě max 1*. ()

PORTER44

Určitě filmu nechybí napětí a zajímavý příběh,mladá dvojice S.Zahn a M.Jovovich jezdí po výletech kde vraždí další mladé páry.Ve filmu mi vadil hlavně S.Zahn nějak mi tenhle herec nesedí jak hraním tak i svou vyzáží už jsem ho viděl v pár komediích a herecké výkony nestáli za nic. ()

legenda

No byl jsem celkem překvapenej když celej film si divák myslel že ten brejlatej ňouma je na 100% oběť.každá další postava totiž vypadala jako ten vrah ale nakonec se ukázalo že ten od pohledu neschopnej ňouma je ve skutečnosti onen vrah , a v tu chvíli se z toho vyklube se z toho celkem dobrej film jenom to ještě chtělo něčem doladit , ale jinak OK ()

BStone

Rádoby thriller s překvapivou pointou. Ve skutečnosti přes hodinu nudy a nezajímavých dialogů. Jedna hvězda za nádherné exteriéry, druhá za scénář, který se ovšem nepodařilo nějak kvalitně ztvárnit. 40% ()

evelouch

Nejlepší film co jsem za poslední dobu viděla. Ve všech ohledech. Příběh, herci, prostředí, gore, napětí, emoce i super konec. ()

Berserkr

Po dlouhé době mě něco překvapilo....mělo to napětí, mělo to myšlenku, herecké výkony skvělé...za jedna a doporučuji ()

k.rakonos

Škoda toho trošku přehnaného závěru, postřelení a pobodaní měli celkem super kondici...Jinak celkem zajímavý mysteriózní drama, pěkné prostředí, hezký herečky, ale o jednu * ubírám.. ()

Milsa

Ono ten film je celý od začiatku nejaký divný. Pred koncom sa ukáže pointa, ale na druhej strane ten film nič nedá. Pozerateľné to bolo, ale ten koniec za veľa nestál. ()

r3musko

Milla po 19 rokoch opäť na ostrove, ale tento film je úplne iná šálka kávy. Zápletka, ktorá by vystačila na jeden diel detektívneho seriálu. Dejový zvrat pre mňa prekvapením nebol, čakal som niečo podobné po prečítaní hodnotení. Aj tak hodnotím nadpriemerne. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Mezi třemi páry mladých zamilovaných turistů se nachází duo psychopatických vrahů, jenž mají na svědomí životy dvou novomanželů. Z neobydlených Havajských ostrovů není úniku a začíná boj na život a na smrt. Tvůrci vsadili na jednoduchý, ale účinný a skvěle podaný příběh. Pracují s šesti lidmi, mezi nimiž se nalézají dva ke všemu odhodlaní vrazi. A neustále nechávají diváka v nejistotě, kdo skutečně je ten špatný a zlý. - 50%. ()

BigJohn02

Hnusnej sráč, ten Steve Zahn. První hodina trochu rozplizlá a chování vrahounů podivné, ale ke konci se to celkem rozjelo. ()

MatoPalkes

Zábavné, nenudiace ani chvíľu ale relatívne predvídateľné a twist odhadnuteľný. Každopádne poslednych 15 minút je super. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

02.11.2009

Thor bude drtit kosti

Thor bude drtit kosti

02.06.2009

Komiksová adaptace Thor, kterou pro studio Marvel natočí Kenneth Branagh, začíná nabírat konkrétní tvary. Na scénáři už pracují původně televizní tvůrci Ashley Miller a Zack Stentz (Terminátor:… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)

Olyphantovy krvavé líbánky

Olyphantovy krvavé líbánky

20.01.2008

Scenárista a režisér David Twohy má slabost pro holohlavé kluky. Proslavil Vina Diesela v Černočerné tmě (a téměř pohřbil jeho kariéru v Riddickovi: Kronice temna) a teď se zakoukal do Hitmana.… (více)