Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

DAVIDHARO

Film opravdu zaujme jen bojově natšence. Tím já sice nejsu ale film se mi líbil měl sympatického hlavního hrdinu ve filmu byly skvělé bitky a také pěkné holky a skvělý Djimon Hounsou. Je to novodobý klub rváču když tedy vše shrnu tak je to skvělý film na nedělní odpoledne pro mě však i něco více :) ()

koboldek

Mělo to celkem spád a zabavilo mě to i troška inspirovalo, ale na oscara to není.Trochu mě zklamaly rentgenové průblesky při "zraněních" hlavního hrdiny ale jinak lepší naprůměr co se zábavy i herců týče.4* ()

Drooo

Tento film znovu ukazuje, jak jsou všechny ty rvačky nereálné. Bojovim uměním se vjenuji od malička a tvrdim to že tento film je od začátku kravina. Poslední věc ve filmu která mě dorazila je, jak nastoupí zapasník a přelepí si naušnici na obočí lepenkou:-)))))). Už ste někdy viděli boxera v ringu s přelepenou naušnicí na obočí????.Dávám maximálně jednu hvězdu víc si to nezaslouží, možná víc realističnosti. ()

OdinSS

Nevím kde to získalo většinou tak nízké hodnocení, moc filmů o Freefightingu není, tak buďme rádi, že je aspoň něco ()

Novik

Stylové! Velmi se mi to líbilo, prostě fajnová oddychovka kde je plno namakaných kluků, plno krásných holek, plno drsných soubojů a velmi skvělého Djimona Hounsoua. Musím říct že ve finálním souboji jsem opravdu hlavnímu hrdinovi držel palce. :) ()

Profík

Sice je to plné klišé a předvídatelné až hanba, ale hlavní hrdina sympatický, jeho holka krásná a hlavní záporák má charizma. Co od takového typu filmů chtít víc? Akční scény jsou velice dobré i když ta závěrečná mohla být ještě o něco lepší. 70% ()

jobina

Bolí mne prsty na rukou. Bolí od stisku, jak jsem se držela při tomto filmu, držet někoho, nejspíše by měl modřiny. Ne, jistěže nesouhlasím s tímto "stylem zábavy" a navíc hrudník Cama Gigandeta mne zde dost irituje. Ale film skutečně dokáže vtáhnout a každý souboj je svými údery až bolestivý. Silně jsem uvažovala jestli hvězdy tři nebo čtyři. Ale hodnotím film ne morálku. ()

judas p

Bože jak takhle slabý film mohl posbírat tolik procent? To je pro mě zatím největší zklamání, ohledně spolehnutí na procentuální hodnocení na CSFD. Slabota. Vykrádání jak na chmatáckém karnevalu. Nejvíc z Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (už jen ta podoba v názvu) a samozřejmě Karate Kid. Frackovité a nesmyslné chování, nakládačka od kluka holky, do které se zakouká, šampion místních turnajů se stane největším konkurentem, morální dozrávání od kreténa po dokonalého skauta (ono těch povahových veletočů je tady vůbec parta), nepochopení matky, obdivující mladší bráška v potencionálním ohrožení, hádky s mentorem/trenérem, nejlepší kamarád ..... je tady snad všechno půjčené od jinud. Samozřejmě zabaleno v novém vizuálním kabátě a obohaceno o fenomén You Tube. Ale pořád si musí člověk říkat, proč tak pitomý film vlastně vznikl, vždyť to šlo udělat i dobře. Jediné, co ospravedlňuje důvod, proč na to koukat jsou dost slušně natočené bojové scény. Škoda, jak už jsem zmínil, šlo to udělat i dobře. ()

JerryPilsen

Celkem skousnutelná verze klasického tématu-dostávám na držku,makám na sobě a dávám na držku.Bylo tam něco navíc,ale místy byly velmi slabé dialogy.A ta americká mládež?Docela krvelačná. ()

Likeness Tie

Příběh je trochu klišé, ale zasazení na štřední školu, kde jsou souboje popularní byl dobrý nápad.Boje jsou celkem realistické a Faris , Heard a Hounsou se do filmu vážne hodí. ()

Socirel

Teen Oddechovka s poměrně solidními bitkami. Postavy jsou zvolené dobře - sympaťák Sean Faris, krásná Amber Heard, slizký Cam Gigandet a charismatický mentor Djimon Hounsou, předvádějí překvapivě kvalitní herecké výkony. Hudební doprovod povedený. Přepracovaný příběh Karate Kida, sice nemůže být trhákem, ale svůj účel plní na výbornou. Tak se dobře bavte a hlavně to nikdy nevzdávejte, vždy stojí za to bojovat. ()

keenny

Športový film, ktorý vie človeka pekne namotivovať. Vymakaný tréner, ktorý trénuje mladíka, ktorý to nemá v živote jednoduché no chce to zmeniť. Pasáž tréningu a do toho fajn hudba vyburcujú nejedného nadšenca pre šport. Naozaj dobrý študentský film, ktorý okrem športu zabŕda aj do tém ako je problém začlenenia sa či študentská láska. ()

navael odpad!

Stary film karate tygr 1 tenhle novy blabol hravě strčí do kapsy ! Dal bych mu i jednu hvězdičku,ale zaporna postava ve filmu se naprosto otresne snaží napodobit tylera durdena z fight clubu ()

may23

Ano, je to americká hovadina. Ano, je to novodobý Karate Kid. Ano, takový filmy už tu byly mnohokrát. Ale ANO, zaslouží si pět hvězdiček. ()

Majushko_za

Moc idealizovaný film.Na prvé pozretie celkom fajn film ale inak je to taká teenegerská zábavka s peknou blondínkou a testosterónom nabitými chalanmi. ()

Nilten

Tento film je opravdu velice skvěle zpracovaný !! má perfektní příběh a nechybí ani trening jak bývalo zvykem v každém díle Rockyho tomuto filmu opravdu není co vytknout až na to že 2ka už není se stejnými herci ale doufám že bude aspoň podobně nadupaná jak jednička !! ()

volnas7

Vcelku bylo jednoduché předpovědět, jak film dopadne nebo jak se bude vyvíjet, ale přesto všechno mně to bavilo. Bylo to svižné a místy i zábavné. Tenhle film nebyl natočený, aby atakoval přední příčky filmových ocenění, ale aby si u něho lidi oddechli a věřim, že si ho spoustu teenageru oblíbilo stejně jako já. Dal bych tomu 3 hvězdičky, ale jednu přidám, za skvělej motivující trénink. :) ()

whass

NO TAK TENTO FILM PŘÍJEMNĚ PREKVAPIL!!!Skvely film skvele akcni sceny skvely pribeh zkratka co vic si prat.... ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali