Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

Streeper

Film je podobný motivu Klubu rváčů. Musím uznat, že i když byl konec předvídatelný, tak o akci a vzrušení tam nebylo nouzi. Líbilo se mi, že chtěl ten kluk bojovat za svého kamaráda. Překvapivé je, že všechna videa s rvačkami, která byla ve filmu natočena šla na Youtube, což zřejmě oslní mladé diváky. Musím uznat, že to byla zajímavá reklama. ()

TomikZlesa

Čekal sem bojový akce a dostal sem mega sračku pošťuchujících se dětí. Takhle sme se kdysi prali na základce a dneska se o tom točí filmy. Hřebíkem do rakve byl samožejmě uplně úžasný příběh o krasné princezne ktera chrápe zrovna s tím kdo vyhraje bitku. 1* za Djimon Hounsou, vubec nechapu co v tom filmu dělal a proč měl potřebu účastnit se takovýho braku. Do toho rozpadlá Emo rodinka hlavního hrdiny a naprosto předvídatelný pohádkový konec. Tohle už nikdy víc. Nuda a trapas. Ale veřím že pár bojovníků opravdu něco umělo, ale bohužel byly pohřbeni dementním filmem. ()

cubajz

co se týče šablonovitého příběhu, tak má tento film co dohánět... Ovšem mě si naprosto získal free-fightovými souboji (o něž jde především), které jsou surové a minimálně vypointované - zkrátka dost podobné realným zápasům. Celkem mě překvapil Djimon Hounsou, jemuž role trénéra sedla jak ulitá (černoši mají asi mentory v krvi - viz Morgan Freeman:)... ()

C0r0ner

Wadlowa mám rád a jeho styl točení filmů mi sedí. A vlastně jenom kvůli němu je ta čtvrtá hvězdička, protože jinak to byl veskrze průměrný film, odhadnutelný v každém ohledu s předem naplánovanými "zvraty" - tedy jedno velké klišé. Nicméně se u toho člověk nenudí a úplně tupé to také není. 70% ()

Fallen_One

No, na pět by to i mělo. Ten film je chodící klišé o tom jak kluk co se přistěhuje do města je poníženej drsnym vůdcem party, kterej má holku, po který nováček jede, ta se s vrchním drsoněm rozejde, jde k tomu úžasňákovi co se přistěhoval a nakonec se ti dva zas potkaj, pobijou se a správňák vyhraje. A nakonec se na sebe usmějou. Bod za dobrý postavy, Amber Heard, bojový umění a za to, že jsem se nenudil. ()

Morzael

Podle traileru jsem očekával naprosto něco jinýho. Já osobně nesnáším filmy, ve kterých si lidi hrajou na bojový umění, což jsem očekával, ale byl jsem mile překvapen. Souboje byli dobré... takový mix různých bojových umění počínaje brazilským jiu-jutsu konče judem. Filosofie mě zde celkem mile překvapila, protože si to na nic nehrálo. Podívaná je to celkem pěkná a nenáročná plná pěkných písniček, takže ode mě za 4. ;-) ()

Andre3000

Na jednu stranu tu máme typický film, kde je kladný a záporný hrdina. Dále dobrý kamarád kladného hrdiny a slečnu, která už má svého zlodušského přítele dost a dá mu sbohem, aby pak šla za naším kladným hrdinou, je to něco na způsob Tokio Drift. Zápasení moc taky nemusím, tak by se dalo logicky říct, že se mi tenhle film moc nelíbil, ale opak je pravdou. Velmi dobré výkony snad vždy skvělého Hounsoua, Faris, či kráska Amber Heard. Samotnou kapitolou byl pak Cam Gigandet, kterého jste museli nesnášet hned od začátku. překvapilo mě také, že je to ten samý herec co hrál upíra Jamese ve Stmívání, zajímavá proměna :-) ()

PavelVanekArt

Tento film mám moc rád i přes protivného a nudného hlavního banánka. Fighty super natočené, kamera byla kde musela být, záporný ňuňu byl správně záporný a ňuňu, soundtrack TOP. Takhle může vypadat Beverly Hills s otřesem mozku. ()

fars

Nj, prepalene vizualy, agresivni klipovy MTV styl, klasicky predvidatelny dej, tuctova blondyna rozhodujici se mezi kladasem a zaporakem (kdyby tam nebyla, nikdo by si toho ani nevsiml)... samozrejme moralizovani tady moc nefunguje, tim spis kdyz Jake v prubehu filmu asi tak 5x v polobreku mluvi o tom ze mu zemrel otec, ale kvuli tomu jste si prece Never back down nepustili, ne? Jde tu o akci, o tom jak si dva nabuseni typci v arene rozbijou hubu. Me se takove jednoduche filmy vzdycky libily. Zaporak je zde opravdu cool, ale zaroven mu prejete aby dostal od Jakea poradne pres hubu, protoze k tomu ma prece velmi dobry duvod. Zaverecny turnaj je naprosto kulervouci, a to ani nemluvim o samotnem poslednim souboji, ktery jsem si pustil hned nekolikrat. Vse podkresleno nadupanym soundtrackem a mame tu co do cineni se solidni sedmdesatkou. ()

c.tucker

Nijak originální našlapaná a nenudná akce. Klišovité až hanba, ale efektivní. Djimon Hounsou namakanej borec a drsnej a klasickej mistr Jean Roqua se svýma nevyřešenýma problémama, které mu musí objasnit o 18 let mladší klučina. ()

majo25

Je to jedno velké - ultra-youtube - klišé, kde nastylovaní prachovatí stredoškolaci mastia hlava-nehlava v bermudách, obklopení v kluboch či v škole modelkami v bikinách ako v nejakom raperskom videoklipe. Klišé problémy, klišé zlyhania, klišé školské sociálne postavenie alebo klišé jednoduché východiská z problémov. Zápasy ušli. S čím však prídu nabudúce - arénové zápasy na základke alebo škôlke? ()

campix

Vidět Never Back Down před deseti lety, tak nepochybuji o tom, že bych ho měl mezi svými kultovkami. Čas tomu ale strašně ubral, takhle archetypální a přímočaré filmu už se moc nedělají, ale určitě to jde brát jako výpověď jedné teen doby. Hudebně jsem si krásně zavzpomínal, protože to přesně kopíruje, to co jsem dříve poslouchal a Amber Heard bych z hlavy asi na hodně dlouho nedostal (škoda že si o dekádu později prakticky ukončila kariéru). ()

tom88

Konečne som sa pri filme poriadne zabavil, tento film mi rozhodne padol vhod. Film nie je moc výnimočný alebo originálny, ale má dej ktorý nenudí, dobré postavy, celkom fajn hercov a dobrú hudbu. Akčné bojové scény sú dosť dobré, rozhodne sa dá na to dívať. Je to síce miestami popreháňané, ale nad tým v takomto filme ani nerozmýšľam. Je to vlastne oddychovka pre každého. Je to dosť priemerné, ale možno si túto sympatickú jazdu ešte zopakujem. 70% ()

stOKYi

Až prehnane teenagersko - holywoodska dráma s predvídateľným koncom doplnený množstvom klišé. V podstate ma film ale nenudil, ale viem že za pár dni zabudnem že som vôbec dáky film pozeral. ()

URBAN

Paráda Jeff Wadlow je vážně borec z obyčejného nápadu o pouličničních zápasech dokázal vyštavit všecko navíc při skvělém hudebním doprovodu od Michaela Wandermachera ()

Noviik

Warrior se přímo nekoná, ale v kombinaci s teen seriály a pořady na MTV to je slušné. Délka filmu je zbytečná a působí utahaně, hudba je otravná a hlavní postavy jsou tak umělé, že je to až směšné. Přesto jsou tu slušné souboje, proto hodnotím jako průměr. ()

panMartin

Opět musím říct a to stále dokola, že miluju bojový filmy, mám pro ně slabost. Musím přiznat, že jsem tomuto snímku moc šancí nedával. O to víc jsem byl mile překvapen a dalo by se říct, že i nadšen. Mladí herci byli koukatelní a třeba takový Djimon Hounsou jako tvrdý trenér mi to celé zpříjemnil, hudba super, romantika, hlavní záporák mělo to všechno. Těch pár soubojů bylo dobrých a i povedeně sestříhaných. Nevím jak vy ale proč mi Sean Farisi šíleně připomína Toma Cruise. Je škoda že většina herců úplně zapadla. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali