Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být... Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice – v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Cool mise začíná... (oficiální text distributora)

dan.pacino

Ještě nepovedenější animace než byla u jedničky. Příběh sice originální, ale nedotažený do konce. Jen veveřák mi nedovolí dát míň.. ten byl boží. ()

Estrellita

Jak moc zbožňuju jedničku, tak moc mě zklamalo tuto. Usmála jsem se párkrát a to ještě jen tak sporadicky, zloduši byli jasní hned od doby, kdy se Jeníček s Mařenkou poprvé objevili na plátně. (Však to bude bomba, to nikdo nebude čekat takový zvrat!) Celá etapa s mým oblíbeným kozlem byla vysloveně trapná... a všudypřítomná klišé typicky amerického filmu ještě víc. 40% ()

Dado

Vizuálna stránka samozrejme zaspala dobu o pekných pár rokov, hádzať však celý film do odpadu len kvôli tomu je prehnané. O to viac, keď v rámci rovnakého roka vyhrala Oscara za najlepší film čiernobiela, nemá snímka. Dej taktiež nepatrí medzi silné stránky pokračovania, o ktorého prípadnom vzniku premýšľal po zhliadnutí prvého dielu asi len málokto. Napriek tomu sa však nebojím ani v tomto prípade ísť s hodnotením vysoko, keďže po stránke humoru, gagov a vtipných odkazov na všetko možné i nemožné, druhý nezvyčajný príbeh Červenej Čiapočky opäť zahral presne na moju strunu a dovolím si povedať, že v tomto ohľade dokonca porazil tretie a štvrté pokračovanie omnoho populárnejšieho Shreka. (70%) ()

Maki89

oproti jednotke sa síce zlepšila animácia, no aj tak to nebola výhra... príbeh bol nudnejší, nápady a šialenosti ma už tak neoslovili... ale naspeedovaný twitchy bol super aj tentokrát... 3/10 ()

potas

Na to jak mě jednička celkem oslnila, tak dvojka naopak solidně zklamala. Postrádalo to snad všechno čím vynikal předchozí díl. A to je škoda :-( Ale byly tam i světlé místa... ()

fabecc1222

V podstatě 12 let jsem se na toto pokračování chystal. Od zrušené kino premiéry, kdy po celé ty roky následně u nás film nebyl oficiálně k české lokalizaci k dispozici. Až teď se toho chytnul konečně aspoň Filmbox. No, radši jsem se měl tešit na něco jiného, tohle bylo skoro až utrpení. Úplně zbytečné pokračování. Všechny parodické prvky jsou pryč a příběh je jen klasická dojička jedničky, jen v typickém pokračovacím duchu, kdy je všechno větší, nebezpečnější...Humor bohužel taky odešel někam do jiných animáků. Co se taktéž nepovedlo, je převedení děje do města, naprosto unylého prostředí, bez špetky originality.  Škoda, škoda, tohle nemělo vůbec vzniknout. ()

Koryntos

Do nedávna jsem neměla tušení, že i tento animák, má své pokračování, ale za sebe musím říci, že tento druhý díl, na mě působí značně přeplácaně a nebaví mě, ale z pohledu malého (5let) je tenhle díl lepší, než první a zjev si na tom ujíždí, už 3 den, občas to prostřídá dílem prvním, ale tenhle u něj jednoznačně vede, marně přemýšlím proč. Víc postav, akčnější děj??? No, asi tím to bude... ()

Jaro.Krafcik

Na film si pamätám len mätne, ide o druhý diel úspešnej animovanej rozprávky karkoolka. Viem len že som na tomto pokračovaní bol v kine ako 12 ročný. A v zaujimavostiach sa píše že tento film nebol nikdy na DVD mimo kín, dosť veľká škoda. Človek sa v detstve na hyperaktívnej veveričke aj nasmial. Prísne hodnotenie na tejto databáze radšej nekomentujem, lebo aj trápna lgbt colette bude mať viac. 4* ()

Pucimka

Jen škoda, že tvůrci nedokázali parodující příběh dotáhnout do konce. Spíš to vypadá jako by to bylo myšleno vážně. Dokonce i odkazy na filmy jako Návrat do budoucnosti či Starsky a Hutch působí spíše tak, že snímky byli vykradeny, než že byli parodovány. ()

Herráček

Oproti jedničce ubohost, protože už to nemá čím překvapit... Vlk snad zamilovaný do Karkulky? What the fuck?! Babička jako neschopná, ale moudrá vysloužilá agentka, Karkulka jako superschopná a blbá?! Zpívající kozel a kofeinová veverka over the top?! Tohle už není vtipný, to už je trapný... Jediní pořádní jsou tady záporáci... Čarodějka a Hansel and Gretel.... A to ještě taky dost zoufalí... Ach jo... ()

Han22

Jednička se mi kdysi celkem líbila, i když do první ligy měla hodně daleko. Ale dvojka opravdu debilní pohádka pro debilní děti. Stupidní dialogy, nevtipné vtipy a především odpudivá animace. A ten příběh? Jednička si vzala pohádku a na jejím základě vystavěla originální příběh, dvojka si vzala jen postavy a vystavěla guláš bez ladu a skladu. Nedivím se, že to nešlo do kin. ()

Eraserhead

Jednička byla ještě celkem zábavná, ale toto je čiré zlo. Zábavné to není téměř vůbec a to ani pro cílené dětské publikum (např. odkaz na Mlčení jehňátek). Už u prvního dílu v roce 2005 byla animace dost strašná, ale dalo se to zkousnout. To, že se její kvalita po šesti letech nepohnula ani o kousek, se už zkousnout nedá. ()

Fary

"Ja, ja - we are evil!" aneb ještě blbší slátanina než jednička, nemluvě o tom, že to dělá z Němců úplnou smečku kreténů... Jednička aspoň byla o něčem - tohle už je vyloženě prů*er! ()

Orthank

Nepamätám si, že by som niekedy musel vypínať akýkoľvek animák už v polovici. Také sklamanie oproti prvému dielu som skutočne nečakal. Dej sa preniesol do úplne iného prostredia, kde vtipy nastavené prvým dielom absolútne nefungujú. Množstvo gagov je nasilu vypointovanýchj len za účelom vtipnej situácie a animácia podobne strnulá. Obrovská nuda, ktorá sa nedá vydržať dokonca ani s vypätím všetkých síl. Skutočne si nespomínam ani na jednu naozaj vtipnú scénku. Obrovská škoda. ()

Prochy38

Mně se první díl celkem líbil. Dvojka nedosahuje jeho kvalit, ale úplně blbé to taky není. Je tam spousta trapných a blbých pokusů o vtip. Babička je tradičně absolutně nesnesitelná. Na druhou stranu Vlk a Karkulka jsou fakt dobří. Akce byla vymyšlena docela dobře, příběh je tak nějak dobře uhozený. Vadila mi hromada úplně zbytečné němčiny. Je to tak nějak napůl. Trapas a celkem vtipné. Přemýšlel jsem o 2-3*. Takové hodnocení, jako to má, si to asi zaslouží (43% - 08/2012). ()

Mikeel

Stejně jako u prvního dílu, pro grafické stránce příšerné, po obsahové docela vtipné. Na co však tvůrci vsadili, to se příliš nepovedlo. Chtěli vytáhnout osvědčená esa, jako byl zpívající kozel. Bohužel ten mi v tomhle díle spíš vadil. Jinak tu je spousta skvělých nápadů, Jeníček s Mařenkou byli opravdu zákeřní padouši. Avšak nic překvapujícího tu není. V prvním díle jste se zasmáli, když jste se dozvěděli, co je babička zač, když jste viděli slavnou scénu "A babičko, proč máš tak velké..." zparodovanou atd. Druhý díl už na to jen nastavuje, a proto se tomu už zřejmě nezasmějete tolik, jako u jedničky, což je škoda. ()

Martin_W

"Luke, trust the force!". O poznání horší pokračování, sice s dobrými hláškami, ale ohraným a mizerným příběhem. Pokračování by se dalo popsat jako mash-up Úžasňáků se Shrekem v novém kabátu, který se bohužel nepovedl. Dětem se film určitě líbit bude, ale pro ty starší se jedná o ztrátu času. 36% ()

fisus

První díl byl super,tenhle už jen vařil z vody.Ani ten nafrčenej country kozel mě nepobavil jako v jedničce.Velké zklamání!!!! ()

Luk Skywalker

Bavil jsem se stejně jako u jedničky, některé hlášky jsou dobré (např.: "Luku, použij sílu. Sorry, špatný film."), ale už mi vadilo, že bylo zapotřebí přibrat perníkovou chaloupku (opět předělanou) a další dodatky z jiných pohádek. Hodnocení za rovné tři hvězdy. ()