poster

Informátor!

 • USA

  The Informant!

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MrCreosote
  ****

  Tak trochu jiná (skoro)biografie, která lehce plyne v tempu vynikající Hamlischovy hudby a která se na problematiku podvodů, podrazů a vydírání z prostředí velkých amerických firem dívá odlehčeným pohledem. Občas jsem měl na tváři stejný výraz jako na první pohled naivní a vykulený, přitom ale ďábelsky vychytralý Matt Damon.(27.7.2011)

 • D.Moore
  ****

  Milý film, jehož chytře napsaný scénář nechává všemi mastmi mazaného Matta Damona, aby diváky vodil za nos stejně důmyslně jako vedení firmy, která ho zaměstnává, a bezradné agenty FBI. Informátor! sympaticky odsýpá, má skvělý soundtrack (Mark Hamlisch v některých momentech dokonce vtipně cituje svého Špiona, který mě miloval) a vyjma představitele titulní role je plný neokoukaných, velice dobře hrajících tváří, z nichž na plné čáře vede charismatický Scott Bakula coby agent Shepard.(14.12.2011)

 • Marek1991
  odpad!

  Jeden z najpošahanejších filmov, aké som kedy videl. Nebol dobrý po žiadnej stránke. Nepáčil sa mi a dosť som pri ňom trpel nudou a pocitmi trápnosti. Nedivím sa, že dodnes tu na ČSFD nemá žiadneho fanúšika. Príbeh bol zvláštny, ale napokon aj dosť pošahaný. Nemôžem inak, klamal by som sám seba.(5.1.2012)

 • Fr
  ***

  Každý v této zemi je obětí zločinu velkých firem od chvíle, kdy se nasnídá….. (Naštěstí se jedná o Ameriku !) M. Damon s vizáží R. Crowe. Nebo mám dojem, že by mi ho ta role mohla připomínat. Je to totiž role pro velkého hráče a i když příběh spěje od lži ke lži, M.Damon je dokonalej. Nebudeme si nic nalhávat. Největší slabinu vidím v příběhu. Nejedná se o podvod století a takovýchto machrů je u nás plná Praha. Plzeň. Tábor. No vždyť víte! (Ano, Ostrava taky!) PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(26.3.2010)

 • vorheese
  ***

  Zmatený rozjezd, ze kterého se vymotá vcelku povedený kolotoč lží. Nijak úplně k popukání to není (i když hudební doprovod se vás neustále cirkusovými melodiemi snaží přesvědčit o opaku), ale úplna nuda taky ne. A Matt Damon je v roli je v roli manažera, který lže nejvíc ze všeho sám sobě, vynikající.(24.1.2010)

 • - Jako přípravu na roli obézního Marka Whitacra jedl Matt Damon úmyslně před začátkem natáčení filmu hodně hamburgerů, pizzy a pil černé pivo. To později v rozhovoru popsal jako ''opravdu, opravu, opravdu zábavné''. (CliffLee)

 • - Ginger Whitacerová (Melanie Lynskey) říká psychiatrovi, že mají osm aut a tři z nich nebyla nikdy použita. Whitacre během filmu skutečně řídí pět aut - Porche 911 Carrera S, Ferrari 348, BMW řady 8, Mercedes-Benz SL a Lincoln Town Car. (Sony1994)

 • - Film, na který se v kině dívá Mark Whitacre (Matt Damon), je Firma (1993). (CliffLee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace