• Malarkey

Kdyby Matt Damon nehrál takovýho šílenýho kreténa, kterýho jsem snad v ani jedný scéně nedokázal vystát, tak bych tomu možná dal víc. Jenže kdyby ho nehrál, tak by to nebylo o člověkovi, který skutečně existoval. No a já jsem koneckonců rád, že jsem o něm nikdy neslyšel, protože bych mu asi musel vlepit facku, aby se probral a začal žít v realitě.(8.7.2011)

Steven Soderbergh si dvojčasťou o kubánskom revolucionárovi napravil reputáciou medzi nekomerčnými divákmi a týmto filmom sa mal zas prihlásiť ku svojim fanúšikom, ktorí si obľúbili jeho komerčnejšie hity. Steven však zastal niekde v polovici a tak som zostal trošku zmätený. Trailer sľuboval oveľa viac, určite však nie nemotornú komédiu s veľmi nehmatateľnou atmosférou, ktorú si divák musel nájsť len na základe veľkého úsilia a snahy, aby sa mu film zapáčil. Komediálne prvky beriem, film oživili a našťastie nevyzneli tak povrchne a trápne ako sa to niekedy v podobných typoch filmov stáva. Trošku ma však sklamala zápletka a následný krimi príbeh, ktorý z nej mal vychádzať. Herci nesklamali, Damon po thrillerovo-akčných rolách v trošku atypickom postavení, ale svojho dilina zvládol bravúrne. Škoda tej nekompatibility celého celku. 60%.(13.4.2010)

• Webb

Soderbergh nepřekvapil, nudná podívaná s minimálním vztahem pro danou tématiku, bez špetky jiskry v sobě. Jelikož poutavost snímku chybí a mé zaujetí se rovná lhostejnosti, zpracování je jen průměrné, scénář pouze základní, nepropracovaný, svůj účel rozhodně nesplňuje. Matt Damon svojí roli zahrál jak měl, ničím mě nenadchl, ostatní herci také zrovna neoslnili a tak byl Informátor determinován nedostat se do nadprůměrných výšin.(1.4.2010)

• mysiak

• Kryton

Nuda, lež a zklamání. To si odnáším po novém filmu Soderberga a Damona. Tato dvojice si své odehraje, ale po celou dobu se člověk nudí,ztrácí a ba co více je mu i ke konci ukradený jak to celé dopadlo/dopadne.(31.1.2010)