poster

Informátor!

 • USA

  The Informant!

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ***

  No, mohlo to byť aj kratšie a s trochu živším tempom. I keď súhlasím, že toto si žiadalo hĺkovú sondu. K dokonalosti spracovania to však má ešte ďaleko.(20.3.2010)

 • Ant
  ****

  Soderbergh se tady rozhodně nezapře. Úžasný příběh s absolutně přesvědčivým Mattem Damonem jako notorickým lhářem. Zpočátku je film hodně utahaný a chvíli trvá, než vtáhne do děje, jakmile se ale pavučina podvůdků a lží začne rozplétat, tak tehdy začne pořádná sranda. 7/10(26.1.2010)

 • iamek
  ***

  Rozjezd je sice hodně zmatený a vlastně se Mark Whitacre nemusel ani přiznávat. Ruku na srdce kdo by se přiznal když máte tak dobré místo + solidní přivýdělek na úplatcích ? Já rozhodně ne. Tak pojďme dále k filmu. Téma už mě od začátku hodně lákalo a asi proto dávám silné 3* i když za hodně špatný začátek bych dal nejradějí odpad. Naštěstí vše zachraňuje trošku přitloustlý Matt Damon. Každopádně Steven Soderbergh je lepší režísér a jeho poslední počiny mě zrovna moc neberou. Snad se kluk zase vzpamatuje jako Guy Ritchie.(26.1.2010)

 • Chlupis
  *****

  O důvěryhodnosti dávkovaných informací.(11.2.2012)

 • mysiak
  **

  http://kaspichelli.blogspot.com/2010/03/informator.html(28.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace