Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WoWoW
  **

  Minimálně třikrát jsem to chtěl vypnout, ale neudělal jsem to a ten konec za to celkem stál. Je to málo, ale aspoň něco. Čekal jsem možná něco trochu jiného, asi víc temného, ale dostal jsem jen rádoby vtipnou kriminální zápletku se slušně hrajícím Damonem.(27.8.2010)

 • danecek24

  67. Zlatý Glóbus za rok 2009 - nominace (2) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Matt Damon, Nejlepší hudba - Marvin Hamlisch(23.12.2009)

 • Fr
  ***

  Každý v této zemi je obětí zločinu velkých firem od chvíle, kdy se nasnídá….. (Naštěstí se jedná o Ameriku !) M. Damon s vizáží R. Crowe. Nebo mám dojem, že by mi ho ta role mohla připomínat. Je to totiž role pro velkého hráče a i když příběh spěje od lži ke lži, M.Damon je dokonalej. Nebudeme si nic nalhávat. Největší slabinu vidím v příběhu. Nejedná se o podvod století a takovýchto machrů je u nás plná Praha. Plzeň. Tábor. No vždyť víte! (Ano, Ostrava taky!) PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(26.3.2010)

 • Webb
  **

  Soderbergh nepřekvapil, nudná podívaná s minimálním vztahem pro danou tématiku, bez špetky jiskry v sobě. Jelikož poutavost snímku chybí a mé zaujetí se rovná lhostejnosti, zpracování je jen průměrné, scénář pouze základní, nepropracovaný, svůj účel rozhodně nesplňuje. Matt Damon svojí roli zahrál jak měl, ničím mě nenadchl, ostatní herci také zrovna neoslnili a tak byl Informátor determinován nedostat se do nadprůměrných výšin.(1.4.2010)

 • iamek
  ***

  Rozjezd je sice hodně zmatený a vlastně se Mark Whitacre nemusel ani přiznávat. Ruku na srdce kdo by se přiznal když máte tak dobré místo + solidní přivýdělek na úplatcích ? Já rozhodně ne. Tak pojďme dále k filmu. Téma už mě od začátku hodně lákalo a asi proto dávám silné 3* i když za hodně špatný začátek bych dal nejradějí odpad. Naštěstí vše zachraňuje trošku přitloustlý Matt Damon. Každopádně Steven Soderbergh je lepší režísér a jeho poslední počiny mě zrovna moc neberou. Snad se kluk zase vzpamatuje jako Guy Ritchie.(26.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace