Zvonilka

Tinker Bell

Cililing

Animovaný / Rodinný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2008, 78 min

Rozpočet $48miliónovTržby USA $-Tržby Celosvetovo $9,199,510Tržby za predaj DVD v USA $66,208,856 //počet predaných kusov 3,371,863║ Disneyovky čo putujú rovno na DVD disky, väčšinou svojou kvalitou nedosahujú ani priemer ale tento počin o víle Cililing je celkom milé prekvapenie. Po všetkých stránkach dosahuje slušnú úroveň, či už sa to týka 3D animácie, hravých "veselých" farieb, pestrého príbehu a rovnako tak aj príjemného ľahkého humoru. /90%/(18.4.2009)

Je pravda, že tato pohádka trošičku postrádá vtip, ale její roztomilost to plně vynahrazuje. Ať žijou barvičky :)(30.1.2010)

Vždy jsem měl slabost pro skřítky a víly v této pohádce jsou jim hodně blízké. Jsem sice již třicátník, ale úplně mě to okouzlilo od prvních okamžiků až po konec. Příběh sice není příliš originální, Zvonilka si zažívá tuctový osud. Takové zažité schéma o nespokojenosti se svým údělem a cestou k nalezení toho po čem touží. Je to sice určeno hlavně pro dětské diváky, ale nemůžu si pomoct, mě to dostalo. Krásna animace, líbivé písně, pěkné postavičky a záchrana jara - lahoda pro duši. 10/10(14.4.2010)

Toto bola voľakedy veľká srdcovka mojej mladšej dcéry, videli sme to tisíckrát a ešte aj torta bola v zvonilkovej téme. Rozprávočka milá.(4.4.2014)

Úplne prvý príbeh Zvonilky zostáva zároveň aj tým najlepším a detsky najpútavejším. Roztomilé od začiatku až dokonca, zaujímavý a zábavný príbeh pretkaný peknými pesničkami. Najviac sa mi páčila tá časť keď si chcela Zvonilka vymeniť talent, o srandu a komické momenty tu nebola núdza. Koniec samozrejme poučný a veľmi, veľmi pozitívny. Deti boli nadšené. 85/100(12.10.2015)