Zvonilka

Tinker Bell

Cililing

Animovaný / Rodinný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2008, 78 min

Je pravda, že tato pohádka trošičku postrádá vtip, ale její roztomilost to plně vynahrazuje. Ať žijou barvičky :)(30.1.2010)

• Suzie05

Jsem o asi 15 let starší než bych měla být na to, abych si to dokonale užila. Nemůžu si pomoct, ale takovou nudnou blbinu jsem už dlouho neviděla. Jediné štěstí, že to bylo děsně roztomilé. No a protože jsem od přírody dobrá duše, dám šanci dvojce.(7.4.2011)

Jááj, to bylo tak milé a směšné. Náramně jsem se pobavila, i když ony situace, které mě rozesmály, asi neměly být vtipné. No co už :) Děti hltají malé víly, my skoro dospělí se bavíme. Parádní kombinace!(21.8.2012)

Vždy jsem měl slabost pro skřítky a víly v této pohádce jsou jim hodně blízké. Jsem sice již třicátník, ale úplně mě to okouzlilo od prvních okamžiků až po konec. Příběh sice není příliš originální, Zvonilka si zažívá tuctový osud. Takové zažité schéma o nespokojenosti se svým údělem a cestou k nalezení toho po čem touží. Je to sice určeno hlavně pro dětské diváky, ale nemůžu si pomoct, mě to dostalo. Krásna animace, líbivé písně, pěkné postavičky a záchrana jara - lahoda pro duši. 10/10(14.4.2010)

příjemná podívaná určená především pro malé holčiny, ale docela dobře použitelná i jako rodinný film... 60%(13.11.2008)

• - V ČR vydala film na DVD firma FHE s distribučním názvem Zvonilka. (Přitom z Petera Pana ji všichni známe jako Zvoněnku). (honajz)

• - Premiéra filmu byla zdržena pro výrobní problémy. Sharon Morrill, vedoucí Disney Toons, byla propuštěna, protože se výrobní náklady tohoto filmu vyšplhaly až na 50 000 000 amerických dolarů. (Terva)

• - Marketingový plán zahrnoval i leteckou společnost Southwest Airlines. Ta přejmenovala jeden svůj Boeing 737 na "Tinker Bell One". Letušky měly pohádková křídla a cestujícím rozdávaly reklamní předměty z filmu. (Terva)