Zvonilka

Tinker Bell

Cililing

Animovaný / Rodinný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2008, 78 min

příjemná podívaná určená především pro malé holčiny, ale docela dobře použitelná i jako rodinný film... 60%(13.11.2008)

Milá pestrobarevná pohodička po malé caparty, kterým nabízí kouzelný pohádkový pohled na svět víl, špetku legrace a jednoduchý příběh, který skončí dřív než může začít nudit. Ty starší může pobavit zapojením poletuch do pracovního procesu a kupodivu nenaštve agitací o tom, že je třeba "dělat s láskou tu práci, ke které je kdo určen."(8.5.2012)

Vždy jsem měl slabost pro skřítky a víly v této pohádce jsou jim hodně blízké. Jsem sice již třicátník, ale úplně mě to okouzlilo od prvních okamžiků až po konec. Příběh sice není příliš originální, Zvonilka si zažívá tuctový osud. Takové zažité schéma o nespokojenosti se svým údělem a cestou k nalezení toho po čem touží. Je to sice určeno hlavně pro dětské diváky, ale nemůžu si pomoct, mě to dostalo. Krásna animace, líbivé písně, pěkné postavičky a záchrana jara - lahoda pro duši. 10/10(14.4.2010)

• Suzie05

Jsem o asi 15 let starší než bych měla být na to, abych si to dokonale užila. Nemůžu si pomoct, ale takovou nudnou blbinu jsem už dlouho neviděla. Jediné štěstí, že to bylo děsně roztomilé. No a protože jsem od přírody dobrá duše, dám šanci dvojce.(7.4.2011)

Je pravda, že tato pohádka trošičku postrádá vtip, ale její roztomilost to plně vynahrazuje. Ať žijou barvičky :)(30.1.2010)