Čerstvý důchodce Frank Goode, který před osmi měsíci ovdověl, očekává dohodnutou návštěvu svých čtyř dospělých dětí. Frank má plicní fibrózu, celý život se dřel v továrně na telefonní kabely a dýchal zplodiny z PVC. Chtěl poskytnout dětem úspěšnou budoucnost. Jeho syn David žije v New Yorku a je úspěšným malířem, Amy pracuje na významném postu v reklamní agentuře v Chicagu, Robert je dirigentem orchestru v Denveru a Rosie divadelní tanečnicí v Las Vegas. Děti mu však postupně volají, že přijet nemůžou. Frank je zklamán a i přes varování lékaře se rozhodne vydat na cestu a postupně všechny překvapit svou návštěvou. Jeho první zastávkou je New York. David však není doma a neobjeví se ani následujícího dne. Frank pokračuje do Chicaga za Amy. Povečeří s ní a jejím manželem Jeffem a chce zůstat. Amy prohlásí, že má moc práce, Jeff odjíždí na služební cestu a vnuk Jack na tábor. Frank jede do Denveru, kde zastihne Roberta při zkoušce orchestru, Robert ale hraje na bicí. Vysvětlí otci, že se kvůli němu snažil, ale na dirigenta nebyl dost dobrý. Když se chce Frank zdržet, Robert mu řekne, že odlétá do Evropy, nemá si s ním co říct. Frank se vydává za dcerou Rosie do Las Vegas. Naplánují si večeři v restauraci, ale objeví se kamarádka s batoletem a žádá, aby jí ho Rosie pohlídala. Otec s dcerou zůstanou doma. Frank si uvědomí, že je něco v nepořádku a také mu docházejí léky. Děti dřív domů stále volaly, ale vždycky chtěly hovořit s matkou, jemu nic neříkaly. On na ně příliš tlačil. Matce se mohly svěřit. Jeho žena ho milovala, proto mu říkala o dětech jen to, co chtěl slyšet... (TV Prima)

DruidKarel

919. hodnocený film: Krásný příběh o muži, kterého celý život vedla láska k drátům, jež se mu staly i prací. Kam jej ale tentokrát ony drty dovedou? Bude to do náručí některého ze svých dětí, či do samoty? Kažého chce vidět, ale nikdo o něj nemá zájem a tak jej raději posílá zase k dalšímu sourozenci, Takhle si svého otce předávají po celou dobu filmu, až se otec nakonec dozví, proč mu všichni lhali.Nádherný příběh, který si 4* samozřejmě zaslouží. Mohu jenom doporučit. Pokud hledáte film se skvělými herci a spoustou melancholie, jste na té správné cestě. 4* ()

laik_60

Smutny film o človeku, ktorého bolí samota. Je veľmi vierohodne natočený, bez zbytočných amerických pátosov a sentimentvkladačiek. so skvelými hercami. Odporúčam mladšíím divákom, nech vidia , co ich môže čakať , keď ráz budú sami. Odporôčam aj starším divákom, samotárom, vdovcom, vdovám. Je to o nás. Tá scenka, kde otec videl Davidov obraz v sklade galerie (telefónne stlpy s vedením) by si zaslúžil aspon slzu v oku diváka a jednu hviedičku v hodnotení filmu navyše. ()

Wormboy

Neviem, co som od tohto filmu pred jeho sledovanim ocakaval, avsak urcite nie to, co som dostal. Lahucka existencialna meditacia De Nira (konecne zas vyborneho) pomalicky plynie, kvalitni herci sa na obrazovke striedaju a divakovi ostava dost casu na premyslanie, ako bude vyzerat ta jeho finalna etapa zivota. Viac nez dobre, ale nie nezabudnutelne. Osobne sa mi v celku podobny About Schmidt s Jackom Nicholsonom pacil o nieco viac. 3,5/5* ()

campix

Všichni jsou v pohodě je takový pohodová sentimentální film s výborným Robertem de Nirem, který již má svoje léta a dalším příjemným hereckým obsazením (Barrymore, Beckinsale, Rockwell). O tom jak nic není takové, jako se zdá napovrch a o tom, jak si děti neváží svých postarších rodičů. Vcelku příjemná podívaná s překvapivě emotivním koncem a očekávaným happyendem. Já jsem rozhodně spokojen. ()

necisty

Film je to krásný a bohužel smutný, což Vás dost nasere, když doslova hledáte film na povzbuzení a HBO GO tenhle film řadí do komedií. ()

pakobylka

Poučné, leč empatické pojednání o tom, že zblízka a napřímo bývá leccos jiné nežli zdálky ... skrz mobilní či kabelové sítě - a avizovaná pohoda tak může být jen iluzorní. A taky o tom, že děti tady nejsou od toho, aby naplňovaly naše rodičovské sny a ambice. Nicméně ... úlohou zápletek vždycky bývalo komplikovat pokud možno veškeré situace a stavět doprostřed používaných (a někdy i nepoužívaných) cest překážky rozmanitých tvarů a velikostí. Na ústředních postavách pak záleží, kterak se vypořádají s nimi i sami se sebou ... zrovna tak jako v reálném světě, kde zápletku představuje OSUD - nepodplatitelný element, jehož jednání bývá většinou nesolidní, zákeřné - a naprosto nepředvídatelné. ()

Martrix

Kýbl sentimentu a typicky amerického patosu, mírní účast hereckých hvězd a fakt, že život takový občas je. Vlastně takový příběh není úplně mimo realitu mnoha rodin, takže ani není důvod se šklebit, že je pointa klišoidní. Autoři se otřeli o téma udržování falešného zdání, že je všechno v pohodě, pod záminkou... nechtěli jsme tě zklamat, přidávat starosti... . V USA poměrně běžné...ptát se, jak se máte....s tím, že se nečeká jiná odpověď, než mám se fajn. Že to obnáší, lež, přetvářku a stres, že je za tím stud a strach, to si pak nechávají posvětit svými psychoanalytiky, bestfriendy a zpovědníky v kostele. Pro takové lidi, je nejspíš poselství tohoto filmu silnější, protože tvůrci vlastně to lhaní a pokrytectví nekritizují...oni sice ukazují vedlejší škody, ale jinak ho spíš obhajují. Ideologicky je pro mě tento film škvár, ale díky slušným dialogům, obsazení a bezelstnosti, mě nakonec chladným stejně nenechal. ()

Icefist

Melancholické volně plynoucí drama si jistě zaslouží pozornost. Snímek jednoznačně stojí na De Nirovi jenž se zhostil role vdovce, jenž by se rád sešel se dvěma syny a dvěma dcerami u jednoho stolu a probral život, perfektně. Ostatní vlastně ani moc nedostali prostor něco většího ukázat. Tempo možná někomu přijde až moc pomalé, ale podle mě k ději sedí a já si nestěžuju. Vyobrazení rodinných a vlastně i generačních vztahů je zde to, oč běží a jestli máte zájem takový film vidět, tento vám mohu doporučit. 70 % Oblíbená část- sklad v galerii ()

dr.fish

Vlastně je to pořádná depka, ovšem natočená vlídně. Niro odvádí plný výkon, není tedy o čem. Příběh je vlastně obyčejný, rodiče a jejich vliv na děti, očekávání a realita, vše ovšem nadprůměrně natočené. 80% ()

wendelin9

Že život je pes, to už všichni vědí, ale když se vám toho zaráz nakupí prostě moc, není to žádná sranda... Stejně jako tento film, žádnou komedii nečekejte, raději si běžte užívat života, než zestárnete a skončíte jako De Niro. ()

hans500

Stále skvělý Robert De Niro v krásném filmu s upřímným melancholickým příběhem plynoucím v poklidném tempu. Výborně natočený, bezchybně zahraný a hlavně příjemně civilně působící snímek. V kině vynikající zážitek. ()

markuc

Film neni spatny, docela se ale nepovedl tak, jak mohl - scenar ma hlucha mista a chybi tomu naboj - jinak ale provedeni povedene. ()

st.verka

Bylo to trochu jako v konverzačním kurzu, ale až příliš ze života. Přesně takhle to v něm chodí, jen ten přešťastný závěr se poněkud vymyká. Na plakátě jsou všichni v pohodě a mně bylo smutno. ()

ecceHOMMO

Neobyčajne obyčajný, malý veľký film, zameriavajuci sa na putá medzi členmi rodiny a ich hodnoty. Podstatou nesmierne silný príbeh, podaný z nevšednou úprimnosťou, vychádzajúci z obyčajného reálneho života. A potom sa nemožno ani len čudovať, že dojatie z videného bude pôsobiť plnou silou. ***/**** ()

Zlaté Globy - výsledky

Zlaté Globy - výsledky