Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

joehot

Podle mě docela sentimentální nuda. Neříkám, že by Catherine nebyla dostatečně sexy 40, ten film však kromě ní neobsahuje nic, zač by stálo se na něho znovu podívat. ()

Ajinka126

Pravdou je, že každý příběh o lásce už byl jednou vyřčen. Jediné s čím se dá pracovat, je jeho ztvárnění. A tohle mě oslovilo. I když šlo spíš o pohádku pro ženy, tak si za čas pustím tento snímek znovu. ()

sidzej

Prijemny romantak. Akurat ten 15 rocny vekovy rozdiel medzi hlavnymi aktermi skratka nesiel uverit. Catherine Zeta-Jones je stale neskutocne sexy a v kombinacii s Justinom Barthom posobili skor ako klasicky par a nie takmer generacny. Prijemna atmosfera, trefne humorne vsuvky, primerana stopaz, pekny zaver. Nadpriemerny filmovy pocin ktory vsak v ramci klasickej romantickej sablony nema cim prekvapit. Rozhodne vsak ani nesklame. 70% ()

F.man

Fakt, že jsem snad poprvé při filmu s Catherine Zeta-Jones neměl po deseti minutách chuť ji rituálně uškrtit je obrovský úspěch. Tady prostě jako Normální čtyřicetiletá ženská naštěstí nemusela nic moc hrat a konečně jsem jí taky jednou nějakou roly věřil. I Justin Bártha jakožto sympaťák mi sednul, což je pro film de facto bez děje poměrně důležité. Průměr který neurazí tzn. 2 - 3. Pro můj soukromý úspěch, ale dám Jonesové tu půlku a zaokrouhlím na tři. You dirty little fucking scumbag! Take your disease-riddled whore and fuck her in hell, for all eternity! ()

Kryton

Catherine Zeta-Jones je v tomhle filmu opravdu sexy MILF. Takovou bych si přál potkat. Jinak je to klasický film podle takového schématu, kdy starší hledá utěchu u mladšího. Příjemně se na to koukalo už jen za tu Catherinu;) ()

Krt.Ek

Mám jednu poznámku, postřeh, který mě vrtá hlavou, nedokážu identifikovat komu je "The Rebound" určen, pakliže rodinnému publikum, čemuž by odpovídal prostor vyhrazený dětičkám Catheriny Zeta-Jones, respektive Sandy, ratolestem, které jsou opravdu dětmi, ne tím co je nám jako děti servírováno Hollywoodem, nemohl by být toliko (post)pubertálním a vulgárním. Pokud především cílí na romantickou dušičku nejedné dámy či pana, tak není s to obstát s romancemi jinými, kterých nebylo natočeno zrovna málo, všimněte si, že romantickým - sledujícím vztah Sandy a Arama je "The Rebound" řekl bych méně než 50% minutáže... Co jsem si odnesl z filmu? Hlavně to, že do určitých vztahů a na určité věci musí člověk dozrát, dospět, že by tohle byla hlavní myšlenka scénáře? Kdoví... Chtěl-li bych být spravedlivý, měl bych hodnotit třemi hvězdičkami, ovšem na začátku roku jsem si řekl, že budu přísnější a "The Rebound" bude prvním filmem, který to odnese a dám mu pouze slušnější dvě hvězdičky... ()

RasputincZ

Když jsem vcházel do sálu, vůbec nic jsem od filmu neočekával, snažil jsem se vyhledat spíš film na odpočinek a kupodivu jsem se trefil báječně! Po prvních pár minutách filmu jsem si spíš říkal, že se dívám na další tuctovou americkou romanci, ale po uspěchaném začátku se příběh začal pomalu uklidnovat a já si obě postavy (především role pro Justina Barthu byla pěkně napsaná) oblíbil. Sandy s Aramem tvoří charizmatický pár, který se snaží vypořádat s věkovým rozdílem. Ve filmu se často střídají romantické chvíle s vtipnými hláškami a scénami, ikdyž nutno poznamenat, že některé z nich byly dost zvláštní. Sexy 40 narozdíl od podobných žánrových snímků člověka nejen utlumí na 95 min, ale dokonce ho zabaví. Jak jsem již psal, film není založen na přehnaně "sladkých" scénách, kde si jednotliví aktéři vylévají své srdce, přesto film má hloubku. Jako mírně nadprůměrná žánrovka velmi dobré. ()

Paxxx.cz

Podařená komedie, která se povedla nejen díky výbornému hereckému obsazení, ale především díky uvěřitelnému zakončení, které naštěstí nebylo zkaženo nějakým přehnaným happyendem ala Rosamunde Pilcher, spokojenost- 70%. ()

Riddick77

Uvěřitelně a civilně natočené, bez přehnaného tlačení na pilu a přitroublého humoru, s dobrými hereckými výkony a sympatickými charaktery. Celkově mě to dosti překvapilo, protože jsem čekal spíše humornou blbinku. 9/10! ()

JJ.Gibson

Pro šeny 100%, pro muše 50%. Slaďoulince romantická komedie, která se procukrovala až do ničeho vyjímečného v mých očích. Stačilo mi to vidět jednou a opakovat nehodlám. Ale chápu, že tento snímek, je úžasná pohádka pro ženy všeho věku a že si ho maximálně užijí. Ale jak už zde padlo, jsem muš!!! ()

buldock

Musím říct , že bez naprosto okouzlující a neuvěřitelně přitažlivé Catherine Zety-Jones by u mě tenhle film moc šancí zřejmě neměl. Rozjezd má snímek pomalejší , poté přichází jeho nejsilnější emocionálně komediální část , ale ten konec mi přišel jako pěst na oko! Díky tomu finiši jsem nucen jít o hvězdičku dolů , ikdyž jsem se celkově pobavil velmi slušně , škoda. Však uvidíte sami.Film: 65% ()

ABLABLABLA

Tak tento film byl hodně dobrý...nevím, co dodat. Krásný vtipný příběh s nádhernou Zeta-Jones a sympatickým Barthou. 4-5*. ()

gogos

Ale proč ne... Poměrně příjemná a odsýpavající romatická komedie, která sice postrádá vtip, ale disponuje sympatickou ústřední dvojicí. Náboj a jiskra je patrná po celou dobu, příběh obstojný a koukatelnost slušná. Lehký nadprůměr ()

Mikita

Nesouhlasím, že je to předvídatelná romantika jako každá jiná. Celý vývoj je tak nějak realističtější (až na ten závěr filmu). Láska vzniká postupně a i procitnutí a uvědomění si věkového rozdílu je na romantickou komedii podivné, vždyť na věku nezáleží a mají být spolu přes všechny nesnáze. Ano, na věku opravdu nezáleží, důležitější je zralost a vhodné načasování. A to, že se opět nakonec sejdou již ve správné době a oba sami, to je opravdu teprve ta romanticky neuvěřitelná část. A co kdyby se oba po letech sešli a bylo by to ono, oba naladěni na stejnou vlnu a nebyli by sami. Měli by být ještě spolu? Film se mi moc líbil. Bavila mě interakce páru, ve kterém je větší věkový rozdíl. Vzrušující dva světy a ta propast, když přijde řeč na rodinu, zajištění, budoucnost. ()

katuska138

Když už se najde romantická komedie s celkem originálním nápadem, musej ji zkazit vulgárností a totálně ohranými vtipy. ()

Derek

catherine je vazne sexy a k nakusnutiu, bartha celkom sympatak a tie decka su zahrane presne tak aby vas nezacali stvat svojou roztomilostou, ale nejako som nepochopil co chceli tvorci dosiahnut lebo tri stvrtiny filmu sa pozeram na romanticku komediu so sem tam slusnymi vtipmy a kvantom hlasok o semene a zvracaniu (vacsinou od malych capartov). cele je to natocene s lahkostou ale nic co by vam zostalo v pamati, ale v poslednej stvrtine dojde k urcitemu zvratu a totalne sa zmeni styl filmu, cela atmosfera ide do kopru a mna to dost otravilo lebo sa to snazi byt nieco viac cim to v skutocnosti je. ()

FilmFan24

Opravdu velice sexy 40...velice příjemný film, velice ...ale co. Podívejte se sami. Každopádně Catherine Zeta-Jones má šmnrc a není divu, že ji balí poměrně mladší Justin Bartha. Jeden z mála povedených romantických filmů poslední doby... ()