Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

Blazis34

Příjemná romantická komedie s krásnou herečkou Catherine Zeta-Jones. Děj velmi předvídavý, obsazení průměrné, ale co se mi líbilo nejvíce, byly asi ke konci filmu takové chvilkové vzpomínkové klipy. Ať už popisovali cesty obou hlavních aktéru, když nebyli u sebe nebo na konci, kde už seděl pospolu. Příjemná podívaná, která ale zase pro mě nezazářila. ()

erapo

WOW, fakt som nečakal, že to bude až tak dobré. V porovnaní s filmami v rovnakom žánri je toto, podľa mňa, veľký nadpriemer. ()

p.i.t.b.u.l

Po prvních minutách jsem si myslel, že to bude jeden z těch filmů, který známe a ničím nás už nemůže překvapit. Chvílemi se to tak může i zdát, ale postupem času si uvědomujete, že tento děj ač se může někomu zdát již ohraný, je prostě výborně natočen a dokáže Vás udržet u obrazovky. Catherine Zeta - Jones je 40 letá matka, která přijde na nevěru svého manžela a rozhodne se osamostatnit a přestěhovat do města se svými dvěma dětmi. Při hledání podnájmu se seznámí s číšníkem Justinem Barthem obsluhujícím v kavárně. Její kamarádka ji stále dohazuje svobodné pány a ona tohoto mladého číšníka požádá, jestli by nepohlídal na jednu noc její dvě děti. Po neúspěšném rande dostává Catharine druhý den nabídku na lepší práci a rozhodne se najmout mladíka na stálo jako chůvu pro své děti. Mladík souhlasí a jak to tak chodí po chvíli se tito dva sblíží a začnou spolu chodit. Okolí se na ně dívá přes věkový rozdíl skrz prsty a oni .............Film je dle mého názoru hezky natočen, místy Vás pobaví, nechybí romantika, prostě má vše co by tento snímek měl mít. Já jej vřele doporučuji. ()

Nikkki

Po lehce nudném začátku se děj rozjíždí správným směrem a podvedená manželka se konečně staví na své nohy a začíná si užívat života. Jakmile potká úžasného Arama vše nabírá ještě větší obrátky. Prostě komedie se vším všudy. Nechybí ani zdánlivě nevyřešitelná zápletka, která stejně skončí americkým hepáčem. Hlavní dvojice je však kouzelná a Catherine to strašně sluší. Jenom hudba se moc nepovedla a překlad filmu je také trochu k zamyšlení. ()

mgerlich

Český překlad názvu The Rebound je zavádějící. Člověk by čekal idiotskou romantickou komedii, což naštěstí není tak uplně pravda. ()

rolly

Pre Zetu-Jones sadla rola ako uliata, iné je to však s hlavným mužským protagonistom, ktorý mi tam proste nepasoval, inak film pre mňa za jasné 3*, za spomínanú Catherine hviezda naviac:) ()

milanko8

Když jsem viděl u tohoto filmu, že se jedná o americkou romantickou komedii, čekal jsem klasickou rádoby (a snad i občas) vtipnou zamilovanou oddychovku, jakých se v posledních letech z Ameriky hrne víc a víc... I český název "Sexy 40" mě trošku děsil.... ALE! - Tento film je jiný... Film pro zralé diváky, kteří si ve svém životě prošli (procházejí a budou procházet) spletitými vztahy a pocity vůči svému okolí. Krása se na to dívat... pro mě velké překvapení a 90 %! :) ()

Via

Wau - velmi příjemná romantická komedie, jež mě překvapila především konečnou cca půl hodinkou ;) Dobrá hudba, dobré obsazení, vtipné scénky, uvolněné... a poslední minutky keď někdy prožiju podobně - cestování a poznávání je myslím velmi potřebné a podněcující... =) ()

chrustie

Na tyhle filmy moc nejsem. Moc pěkné a sladké a tím pádem i neskutečně tupé. Polovičatý konec jako nevhodná tečka na závěr. V rámci žánru snad průměr, i když si nepamatuju, že bych někdy viděl obdobný film zralý na 5*. ()

PoNoruška

Název byl dostatečně odpuzující, obsah překvapivě originální a poměrně vkusně zpracovaný. Sice (zatím) nejsem čtyřicítka, ale i tak milé Sandy rozumím. PS: Chtěla bych to vidět s Demi Moore. ()

megajalec

Áno, oddychovka to je. Netreba pri tom veľmi premýšľať, len sa nechať unášať filmom, ktorý neprináša nič nové. Šablónovitosť až to bolí, klasicky hlavnej hrdinke všetko vychádza (nájsť si zázračne prácu na prvom pohovore), dej sa zauzlí, príde zvrat a idylický koniec, ktorý to kazí. Páčilo sa mi cestovanie hlavného hrdinu po svete, možno aj preto, že to je asi jediný úsek, kde vyniká Mansellova hudba. ()

lobo87

Veľmi príjemná romantická komédia. Postavy sa na nič nehrajú a sú také, aké sú. Sexi 40 so zničeným sebavedomím a dvomi zaujímavými deťmi a mladý, životom blúdiaci a rodičov sklamávajúci dobrák. Zeta-Jones aj Bartha sa do svojich úloh absolútne hodili. Bolo to jednoduché, ale originálne a záver bol skvelý. Jeden z filmov, ktorý sa mi páči vždy o trošku viac ako naposledy. Catherine tu bola skutočne sexy 40..75% ()

kekulka

Překvapivě hodně dobrý film, trošku méně komedie , trošku toho drama .. Příjemná romantika, žádná velká slaďárna, překvapila mě jemná úplně jednoduchá romantika. Něco jemné a čisté. Bohužel už nevěřím, že takový chlap existuje.... Catherina a Justin Barth se pro tyto role skvělě hodili, celkové hodnocení 4* a palec nahoru ! ()

7suede7

Ako preco dali takeho herca tam,tak to nechapem. Ako mlady zajacik k sexy 40tke tam nesedel... Mne to prisilo cele ako priemerna romanticka komedia z produkcie ameriky. Aj ked sa snayilo vytvorit atypicky pribeh lasky, ja som tomu neuverila. Musim pochvalit vyber skladatela hudby,ta sa mi pacila-aj ked Clint vie skladat lepsie. ()

HAssAN

Catherine ma nikdy nezaujala ako žena a ani ako herečka, ale toto je iná káva... Film bol presne taký ako mal byť až na jednu vec. Čo som nepochopil je na čo sa uchyľovať k prízemnému fekálnemu vtipu aký bol tu. Bolo to naozaj potrebné? Sexy 40, najlepší vek ;) ()

mouzi

Moc prijemny filmecek, Catherine Zeta - Jones je stale velice atraktivni a Justin Bartha zahral prekvapive dobre, snad z toho kouka nova slavna tvar Hollywoodu. ()

Lancer

Žánrově pěkně vydařený kousek, který zkoumá vztah starší ženy s dětmi a mladšího (kluka) muže s otcovským pudem, který v sobě nedokáže příliš potlačit. Všechno tu šlape, jak má...herci, dialogy, kamera, gagy. Prostě příjemně strávený čas, který vám možná i chvilku zůstane na mysli. ()