Triangle

Falstad

Jo to je tak když chcete zahodit hodinu a půl života jen tak, aneb kam se nám to poděla pointa? Časová smyčka je vždycky zajímavé téma, né každý ho ale dokáže zpracovat tak, aby byl celý výsledek alespoň trochu koukatelný. Kromě toho, že tedy příběh nemá hlavu ani patu, má i spoustu mezer co se samotné logiky týče - vypsat všechny ty paradoxy, kterých jsem si během filmu všiml by trvalo moc dlouho a tak lze jen říci, nepouštějte se do realizace takového nápadu, nemáte-li ho předem kompletně promyšlený. ()

Izi-Peťan

Začátek filmu byl takový všelijaký a nevěděl jsem, co od toho čekat. Po nástupu lodi nabral příběh plné obrázky a já po celou dobu jen zíral se zatajeným dechem čekaje, jak to dopadne. Konec mě dostal ještě víc než jsem čekal. Je viděl, že se dají zpracovat i v současné tobě velmi úchvatné horory. 100% ()

Kucino

Z počiatku som sa dosť nudil, ale keď to konečne začalo dávať zmysel tak to ušlo :) Taký priemerný film na tému mind blow :) Zaujímalo by ma ako to dopadne :) ()

Alfo

Bohužiaľ skoro hneď mi bolo jasné o čo pôjde, ako to skončí .Filmy ako tento vyvolávajú viacero otázok ohľadom logiky, no predsa niektoré veci a istá prepracovanosť milo prekvapili. Dôležité podotknúť 3+ ()

XXXXXXXX odpad!

Disfunkční pokus o propojení hororu, thrilleru, sci-fi a motivu časových smyček. Právě jsem vám viděl další disfunkční pokus o propojení hororu, thrilleru, sci-fi a motivu časových smyček. Nenechte se mýlit, v tomto případě skutečně jde o disfunkční pokus o propojení hororu, thrilleru, sci-fi a motivu časových smyček. A i když se to ze začátku nezdá, je tohle pouze disfunkční pokus o propojení hororu, thrilleru, sci-fi a motivu časových smyček. Všichni kde neuctívají disfunkční pokus o propojení hororu, thrilleru, scifi a motivu časových smyček, by se měli držet zaručeně dál. Tohle si zaslouží pouze jeden druh hodnocení. ODPAD. ()

Rooseman

Je to dobrá a relativně kvalitně zpracovaná mysteriózní jednohubka. Bohužel kvalitu hrozně sráží neuspokojivé herecké obsazení, nemůžu si pomoct, ale všechny postavy mi přišly extrémně nesympatické. Žádný frajer, osobnost a Melissa George bohužel vypadá, jak kdyby do tří neuměla počítat. Jinak myšlenka dobrá, na lacinou produkci i dobře vizuálně udělaná. Pár super scén a relativně uspokojující konec. Ten bohužel podle hesla: konec dobrý, všechno dobré, úplně nezafungoval a oproti často srovnávanému Los Cronocrímenes je všech ohledech film slabší. Přitom by stačilo jeden vážně kvalitní herecký výkon i třeba ve vedlejší roli. No pozdě bycha honit. S jedním zhlédnutím problém nemám, druhé už bych asi horko těžko zvládal. ()

adamix

Dávno sa mi nestalo, že by som film dopozeral od začiatku do konca na prvý krát bez nejakej menšej prestávky. Perfektná atmosféra, interiéri a lá SHINING, herci hereckejší ako pri všetkých chatových, lodných a lesných vyvražďovačkách, pointa od začiatku predvídateľná, ale pri postupujúcom priebehu budete v závere spokojný, že ste videli niečo konečne kvalitné. Toto nie je žiadne béčko, nenechajte sa odradiť tým priemerným hodnotením!! U mňa 4* a 80%. ()

curfew77

Práce s časovým paradoxem sice není nikterak sofistikovaná a má řadu velkých děr, zato je ale celý film pořádně nepříjemným podobenstvím, které v závěru vygraduje do opravdu sžíravé polopointy. Zajímavé, leč přeci jen asi snadno zapomenutelné. 55 %. ()

oliveros

Táto hra s časom ma neoslovila. Inšpirácia dielom Timecrimes citeľná a vôbec, film vás môže dostať a osloviť len v tom prípade, ak nemáte veľa napozerané. Pretože v opačnom prípade si uvedomíte akou zmesou filmov sa pri pozeraní práve kŕmite a občas vám môže zabehnúť. Obrovskou výhodou Triangle je to, že vo vás stále intenzívnejšie živí túžbu po vedomosti týkajúcej sa rozuzlenia stále sa komplikujúceho predstavenia. Popritom aj zabudnete, ako vás film vlastne nebaví. No a nakoniec príde ultra super záver, pre ktorý si radšej vymyslite aspoň jedno vysvetlenie, ináč zostane nad vami s veľkou pravdepodobnosťou ešte dlho visieť nálepka "trdlo". ()

jack_scott

Zajimavá hříčka. Zpočátku to bylo dost trapné ( proto nakonec jednu hvězdičku ubírám), ale pak se to rozjede a je to zábava sledovat. Pomalejší začátek je ale na druhou stranu pro podobné snímky typický...no, budiž. Celkově film staví prakticky jen na zajimavém ději, ne na hercích či provedení...ale tak to nevadí. Ten celkový dobrý dojem prostě převládá. To co se ta mděje je totiž skutečně...nepříjemné a mrazivé. Nikdo by nechtěl aby se mu stala taková věc... celkem tedy *** a 60%. ()

asader

Nestalo se mi,abych po shlédnutí filmu o něm přemýšlel tak dlouho jako tady o tom a upozorňuji,že jak nad tím začnete přemýšlet začne vás bolet hlava,ale po tom přemýšlení sem docílil toho,že se scénáristi do toho zamotali sami,protože je tam spoustu nesrovnalostí a můžem se jen dohadovat o tom jak to ve skutečnosti je.Hlavně je tam jedna nejasná otázka,kde ten trojúhelník vlastně začíná?A docela ten film šokuje,že ta hrdinka mi přijde,že se chová v tý situaci docela blbě,protože když uvidím,že nastupují na loď tak se jim v tom pokusím zabránit a né je potom zavraždit a když vím,že se to stalo tak už vůbec nevidím důvod proč se chovat úplně stejně,ten film prostě nechápu což ani nejde.6/10. ()

natalie15

Od filmu s obyčajným, nevýstižným názvom Triangle som čakala akurát tak rozptýlenie. A aká prekvapená som bola už po 15 minútach! To čo ma však tak veľmi dostalo sa začína od 31 minúty a končí sa až pri záverečných titulkách. Jeden z najlepších psychologických hororov aké som zatiaľ videla! Film presne podľa môjho gusta a hoci mi v hlave víri ešte veľa otázok o tom "ako sa to vlastne skončilo", musím povedať že na otázku "koľko hviezd tomuto filmu s nenápadným názvom dám" mám odpoveď jasnú. Prečo? Horor ako má byť. Napätie neuveriteľné. Zápletka skvelá. Rozuzlenie úžasné. A hlavná hrdinka veľmi uveriteľná. Takže 4 hviezdy a 80%. ()

tremors

Občas trochu nelogické a nedomyšlené, ale jinak slušný horor s dobrou atmosférou, který se většinu času filmu odehrává na lodi. ()

Cechyno4

Rozhodně jedno z těch lepších australských hororů. Takže pro mě od dob kdy jsem viděl Dead Calm překvapení. Ano musím uznat, že jsem se trochu v časových smyčkách ztrácel. Avšak vše zapadalo tak jak mělo, žádná nelogická a hluchá místa v celé této skládačce nebyla. Docela dobrý film, ikdyž musím uznat, že si jej zřejmě už nikdy znovu nepustím... ()

gidziga

A ja sa nehanbím dať tomu aj za päť! Natočiť film s časovou slučkou a nemať v ňom logické chyby je herkulovská záležitosť. Navyše sa mi to páčilo, bolo to napínavé od začiatku do konca, tak prečo by mal tento naozaj fajný film zostávať v priemernej šedi. Radšej ho podporím svojím jedným bezvýznamným hlasom, ale budem mať pokoj v duši :). ()

george16

Začátek a úvod na lodi Aeolus měl velký příslib, bohužel další děj tento příslib zcela zabil. Když se rozhodnete proto, aby film byl postaven na časové smyčce, nikoli na efektech nebo akci, tak by si to chtělo trochu potrápit hlavu při psaní scénaře. Protože takových hovadin, které jsou absolutně v rozporu s pointou je tam opravdu habaděj. Nehledě na blbost hlavní hrdinky, která snad asi byla dopředu plánovaná, když ji hraje blondýna... Za pár akčních a dobře provedených scén aspoň jednu hvězdu. Ale tento film fakt moc nedoporučuju, horor to moc není a scénář je doslova špatný a absolutně nedomyšlený. Nechápu lidi, kteří dokonce tady napíšou, že to je v tomhle ohledu je lepší než španělský Los Cronocrimenes. Spoiler - s hromadama mrtvé jedné holky už mě fakt dostali, to jsem měl sto chutí to vypnout. Loď čistá jak lilie, ačkoliv tam kde koho vraždili a mrtvoly se tam kupily z předchozích smyček, ale krev po lodi ne, nehledě na to, že když se to pořád opakovalo v čase, tak vždycky přiběhla si vzít pušku a náboje a kupodivu tu, co použila minule tam zase znova byla stejně jako náboje a sekyra - myšleno, že po projíti smyčky se v tomto ohledu daly tyto věci zase zpátky jako na začátku, ačkoli ostatní věci jako medailonky a papírky se vzkazama tam byly i z minulých smyček :) Takže tak půlka věcí se přenášela z jiných smyček a druhá půlka věcí byla naprosto nová a zase na původním místě. No prostě strašná hovadina ()

g3rtrud

Celé to pochováva nevysvetliteľná ťažká amnézia hlavnej postavy. Bol to parádny film ale tá pointa je nedomyslená. ()

elanista1

Ja osobne som vela nametov na tento sposob nevidel, takze pre mna to bolo originalne, ba nebojim sa povedaz az genialne, clovek ktory toto napisal si zasluzi pomenovanie genius. Kvanta a kvanta otazok na ktore nie su zrozumitelne odpovede, posuvanie sa casopriestorovym kontinuom a prepojovanie jednotlivych casovych linii, mnozstvo priestoru pre talentovanu reziu, jeden z najlepsich scenarov, sokujuci zaver a po cely cas dusna mysteriozna atmosfera, mnozstvo WTF momentov, casto som sa pytal: Co sa to tu kurva deje?. Film pri ktorom treba rozmyslat, a ja som z neho uplne nadseny ako som uz dlho nebol. Melissa George /pre mna dovtedy znama ako "Camilla Rhodes" z Mulholland drive, ci z 3:15 zomries!/ bola perfektna volba, dobre sa na nu pozera, presvedcivo hra a ma zaujimave zenske prednosti! Mozno je 5 hviezd trocha prehnanych a unahlenych, lebo som este stale v soku z pointy. Je len velmi tenka hranica medzi umeleckym dielom a krasne vyzerajucim gycom, toto je dokaz! ()