Triangle

HombreT

Takýchto filmov je dosť. A niektorých zápletka je tiež iba čisto o konkrétnej slučke a ničom inom. Celkom to odsýpa, takže človek nemusí čakať trištvrte filmu, aby sa niečo pohlo. Ale keď v polke zistíte pointu smerovania a nakoniec zbadáte hlúpy oslí mostík v podobe nelogického preskočenia platne, úžasom z hlúposti scenáru vám padne sánka. Ale možno som ja ten hlupák, ktorý to nepochopil. Kľudne mi to niekto vysvetlite. ()

lubosco

Zaujímavá a dobre natočená časová slučka v ktorej sa točí mladá žena Jess. Partu mládežníkov plaviacich sa na jachte prekvapí búrka, loď sa prevráti a ocitnú sa na okoloplaviacej sa veľkej výletnej lodi. Tá je však zdá sa prázdna, no celkom tak to nie je. Na lodi totiž prebieha iná časová slučka - potom ako všetci (okrem Jess) zomrú, ako stroskotanci sa objavia znova a to vrátane Jess. Jasné nie? Nevadí, treba vidieť. Má to síce mizerné efekty, ale tých tam veľa nie je, nakoniec všetko do seba zapadne a aj keď k nejakému rozuzleniu nepríde, zaujalo. ()