Triangle

lajkus

ŠPOILER Takhle se to dělá a dělat se to nemáá. Jednou je málo, desetkrát moc, párkrát to stačí na celou loď... nebo něco takovýho... zkrátka pointa vo co na lodi gou vám dojde zhruba po 40 min (nebo méně) filmu a pak jen koukáte na hlavní postavu co jen kouká a prd dělá.... Místo logických kroků se naše postava neustále diví a čumí.... Pak sic přijde s nápady ale ty jsou neskutečně pitomé.... Zároveň film a neustálím replikami naší hrdinky podráží nohy, kdy se naše hrdinky nikdy na lodi nepotkají a ani nesnaží kooperovat, některé dělají to, jiné zas toto, zkrátka to nemá hlavu ani patu, nedoporučuji... ()

zeleznak odpad!

Film musi pobavit, vylekat, rozlitostnit, sokovat, vest k zamysleni. Ale hlavne nesmi nudit. Tady se to povedlo. V ceckove sracce hrali deckovi herci. Scenarista prestal psat harekrsna texty a vrhl se na film. ()

Booman

Tak se nám do toho časoprostoru zase jednou zamotali. Pominete-li fakt, že každá taková časová smyčka by měla mít svůj logický začátek, což zde ladně ignorovali, zarazí Vás brzy chování hlavní postavy. Ta prostě bere svůj osud za předem určený a nehodlá se odchýlit od kurzu, ačkoliv předem ví, kam její činy povedou (a není to tam kam by chtěla). Splodit film s takovou tématikou není žádná sranda, aby to mělo aspoň hlavu a patu, ale dávám slabší 3 hvězdy, protože jsem se u toho nijak zvlášť nenudil a do ocí bijící nelogičnost byla poměrně snesitelná. ()

ditri

Davam 5 kvuli tak desnemu globalnimu ranku. Nekde v debate jsem zaznamenal podiveni nad tim ze postava fatalne vykonava svuj osud. Neni to treba prave o tom? Ze clovek obvykle PRESNE vi co dela spatne a pritom to NEUSTALE dal dela? ()

Igwar

ABsolútne nesúhlasím s komentármi od Jeremy.jk, Shiftera alebo WHMMD. V provm rade by som prehodil poradie žánrov, ktore Csfd uvádza pri tomto filme. Triangel je skôr mysterióziny thriller ako horror. čiže ide tam o niečo úplne iné ako o efektné vraždiace scény (obrázok pi názve trochu zavádza). Z neuvedomenia si tohto faktu vyplýva sklamanie niektorích hodnotiacich. Ďalej, čo sa týka pointy. Rohodne ju Triangel má. Nie je však gýčovito vycapená v závere filmu ale prezrádzajú ju nepriamo a treba jú hľadať na základe rôznych indícií a potrápiť si mozog. Taktiež je počas filmu jasne uvedený dôvod, prečo sa to všetko deje. Ak sa človek zamyslí a logicky pospája indície, dá sa na to prísť (A presne takéto filmy mám rád). Triangel teda rozhodne nie je určený pre fanúšikov nenáročných horrových vyvraždovačiek (potom to s hodnotením dopadne presne ako v prípadoch uvedených v úvode). Vyžaduje si trošku inteligenčne náročnejšie publikum (bez urážky). Na záver ešte poznámka. Moc by som Triangel nedával do súvisu s Los Cronocrímenes. Áno, motív je podobný, ale v prípade Trianglu nejde o časovú slučku ako takú (nejde o sci-fi), ale o úplne niečo iné. ()

headhot

Tak tenhle snimek me velice prekvapil,protoze jsem nevidel Timecrimes, hodnotim vysoko. Opet je to film na ktery se clovek at chce nebo ne musi podivat znova, jestli nahodou autori neudelali nejakou chybu a kupodivu neni tam skoro zadna nesrovnalost. Vse zapada do sebe jak ma. Herecky vykon herecky na konci filmu je primo genialni;) ()

sladkemlicko

A jé. Moc takové filmy s časovou smyčkou,která se opakuje a opakuje a ...nemusím. Hlavní hrdinka už ze začátku vypadá maličko mimo,postupem času se dovíme proč,ale tím překvapení končí. Začátek se mi líbil,ale jak se to začíná opakovat a opakovat ,tak mě to přestalo bavit. Zápletka zajímavá,ale natočit by se to dalo jistě děsivěji..No jsou i lepší horory,ale aspoň jsem si rozšířil obzor když už nic...:) ()

LíškaEliša

Horor - chodenie po palube so sekerou v ruke nie je v žiadnom prípade horor, mysteriózny - donekonečna opakujúca sa časová slučka zo života (uff, nechcela by som zažiť) je určite mystérium, thriller - 100%, pretože som bola napätá do poslednej minúty. Veľmi príjemné prekvapenie na podvečer sviatku MDŽ :-)) ()

GizmoD

Uz dlhsie tu casova slucka nebola. Melissa sa snazi, no vo filme je aj niekolko nelogickosti. Najma sa reziser nezamyslel nad casovym paradoxom, ze clovek nemoze stretnut sam seba, tu dokonca to reziser cielene nastavil. Scena s mrtvolami tej istej osoby bola jedna z najlepsich. Aj zaver je dobry. ()

weetya

A kde je nějakej závěr, vysvětlení? Proč bylo nutné vybíjet lidi na parníku? Takhle tvůrci akorát ukázali že umí vytvořit časovou smyčku. ()

Fixa

Překvapivě skvělý deja vu...Podle některých komentářů tady, zamotaný a sračka - mně přišlo, že to do sebe zapadalo celkem slušně. Chování hl. postavy, je něco jinýho, tam by se i něco našlo, ale když jde o takový typ filmu, tak si každý, kdo chce pitvat, něco najde... ()

Mybe

Veľmi dobré. Ja mám podobné mysteriózne srandy rád, pohrávanie sa s časom na to tuty. A keď sa to skombinuje... Len mi trošku prekážala natvrdlosť hlavnej postavy, ktorá sa mohla a mala v určitých momentoch zamyslieť- veď predsa toto som už zažila, len z opačnej perspektívy- tak z toho niečo vyťažím, keďže viem ako budú udalosti pokračovať. Ale nie, ona sa bezvýhradne necháva viesť opäť a opäť tými istými inštinktami a pudmi a pamäť, či rozum opäť odignoruváva. Potom niet divu, že sa opäť zamotáva. ()