Neřízená střela

• Velká Británie Wild Target (více)

Victor Maynard je v duchu rodinné tradice profesionálním zabijákem. Dalo by se říci, že je ve svém oboru absolutní špička. Svou práci vykonává rychle, precizně a nezanechává žádné stopy. Jeho obličej nikdo nezná, dokonce ani jeho kolegové zabijáci netuší, jak přesně vypadá. Brzy oslaví 55. narozeniny, žije sám bez potomků a jeho matka se obává, že by mohl být homosexuální a nezanechat po sobě pokračovatele rodinné tradice. Jednoho dne dostává Victor zakázku na zabití mladé podvodnice a zlodějky Rose. Prodala svému zákazníkovi panu Fergusonovi padělaný obraz za 900 tisíc liber. Zdá se to jako snadný úkol, ale Rosino chování je naprosto nevyzpytatelné. Victor selhal. Victorova matka je velmi zklamaná a žádá syna, aby se svému zákazníkovi hned omluvil a svou chybu napravil. V tu dobu už má však Rose na mušce Fergusonův muž. Než však stihne Rose zabít, Victor ho zastřelí. Šokovaná Rose žádá, aby ji Victor chránil. Domnívá se, že je soukromý detektiv, a nabízí mu 30 tisíc liber týdně za svou ochranu. Nasedají do Rosina auta, kde však na ně čeká další zabiják. Toho si vezme na mušku mladík Tony, který se na místě činu vyskytuje spíš náhodou a ze svého konání je vyděšený. Victor v něm odhaluje velký talent, a vezme ho proto s sebou. Všichni tři se nyní musí ukrýt. Jako bezpečné místo určí Victor drahý hotel. Náhodou se v hotelu a na stejném patře ubytoval i Ferguson, kterého Rose podvedla. Ferguson si najímá nového zabijáka Dixona. Jeho úkolem je zabít Rose i Victora Maynarda. Úplnou náhodou Ferguson a jeho pomocník objeví Rose a Victora v hotelu. Okamžitě se za nimi vydají. Victor, Rose a Tony ujíždějí v malém mini cooperu, pronásledováni velkým mercedesem. Mají štěstí, jejich pronásledovatelé nezvládnou řízení, a těžce se zraní. Victor odveze Rose a Tonyho do svého domu na venkove. Zde budou všichni v bezpečí. Victor nabízí Tonymu, že mu poskytne zdarma šestitýdenní výcvik, a Tony rád přijímá... (TV Prima)

drilo

Veľmi, veľmi, veľmi šikovná anglická komédia. Ukážkový Bill Nighty, nádherná Emily Blunt a Rupert "tenhrdzavýzpottera" Grint sa perfektne zhostili svojich rolí a práve preto si tento film vždy veľmi rád pozriem znovu. Vrelo odporúčam v pôvodnom znení. ()

Eclipsis___

Veľmi príjemná komédia, s veľmi dobre zvoleným obsadením, hlavne Bill bol výborný. (Rupert to nepokazil a Emily sexy). Celý čas svižné, miestami predvídateľné, miestami prekvapí. 85% ()

RiverJohny

Typicky anglický černý humor, který mám tak rád. Předvídatelnost zde nevadí a vše funguje jak má. Rupert Grint mě potěšil a Emily Blunt je fakt kočka, nejlepší ale rozhodně Martin Freeman, tahle role mu sedla :) ()

alko1234

Tento film je jednou z nejlepších komedií jaké jsem kdy viděl. Perfektní Bill Nighy a jemu sekundující Emily Blunt. Dobře propracovaný anglický humor. Nejlepší na celém filmu je sledovat drobnosti, které vykreslují břitký a suchý humor. Všem doporučuji tento film shlédnout, protože pozvedne náladu a vryje se do paměti. ()

JIP.XF.cz odpad!

Nuda. Od pulky filmu jsem se tesil na konec, bylo mi uplne jedno jaky bude, ale stale me zajimalo jak to ukonci. 23 minut pred koncem jsem to nevydrzel a vypnul to. Rozmyslim se nad jednou hvezdickou, protoze jsem videl i horsi...tohle byla sice jenom ztrata casu, ale svuj cas si cenim. ()

Jakeify

"Víš že jsem špatnej střelec? Mířím tě na hlavu a ustřelím ti koule." To a mnohem víc má tenhle film skvělá komedie s mnoho vtipnýma hláškami. No a ještě co dodat: Slečna Bluntová. ()

slonslon

Ľahké, nenáročné, príjemné, veselé... Žiadna veľká hĺbka, žiadne zbytočné zamýšľanie. Ak chcete vypnúť a len tak sa pobaviť, je to fajn. ()

JerryPilsen

Zajímavě pojaté a přímo nabité suchým anglickým humorem,který není každému srozumitelný a sympatický.Emily trochu přehrávala a hlavní zápletka se postupně stávala brzdou děje. ()

Hove

Trefně nazvaná akční komedie chytrým způsobem kombinuje suchý anglický humor a ztřeštěnost, typickou francouzským komediím. Nenáročný děj doplňují bláznivé akce, tudíž relativně pomalé tempo nenudí a co chvíli se objeví nějaká ta vtipná scéna. O akční honičky, přestřelky a hlášky (to je kráva?) není nouze, jen ta láska tam nějak nesedí. Herci se rolí zhostili s přehledem a každý z hrdinů vás něčím dostane a něčím naštve (v dobrém slova smyslu). Celkově musím doporučit - 5*... PS: Opakované zhlédnutí stále zabaví. ()

zmirix

Velmi zdařilá krimikomedie.Úžasný Bill Nighy,krásná Emily Blunt a Rupert Grint ve své životní roli(ve srovnání s hery lotrem). ()

rebel2009

Britská komedie alá Žhavé výstřely, na depku ideální. Bill Nighy exeluje, jeho pokus o vraždu papouška mě dostal, chápavá matka, která hodnotí synkovi vraždy a ještě ho v tom podporuje...to je skvělý britský humor. Myslím, že Belmondo ( Muž z Acapulca) našel svého nástupce Boba Saint -Clara ve Victorovi Maynardovi.... ()

nel.lyct.7

Tak od tohoto filmu jsem nic moc nečekala. Tedy ano čekala, suchý anglický humor, ale film mne dokonale překvapil. Tato zábavná komedie dokazuje, že i bez vulgarismů a sprostých slov je dobrá komedie živa. Rupert Grint se naprosto dokonale se do role mladého učně a svými gesty a grimasami jen dodává vaší bránici šťávu. Dlouho jsem se tak dobře nepobavila a nezasmála. ()

LordLaser

Príbeh je slabší, herecké výkony sú zaručené skúsenými hercami. Taká krátka hovadinka na ktorej sa zasmejete typu Môj sused zabijak v anglickom podaní. ()

mirika39

Veľmi dobrá čierna komédia, na ktorej sa človek dobre pobaví. Keď dá Británia a Francúzko hlavy dokopy, môže občas vzniknúť aj niečo dobrého. Okrem iného, sa príjemne pozeralo na zdravo drzú hlavnú hrdinku. Mala iskru. ()

effel

Absolutne skvely film :) Bill Nighy je v nem vyborny, Rupert Grint se mi poprve v necem opravdu libil, Emily Blunt byla opravdu roztomila a Rupert Everett byl krasne na zabiti :D. Sice je to takova podivna smeska, ale ve vysledku to vsechno nadherne ladi, dava smysl a clovek si o toho opravdu odpocine a pritom nema pocit, ze mu americka ptakovina doslova vymyla mozek. ()