Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

uodevr

Šílený úlet, u kterého jsem se ale k mému překvapení velmi dobře bavil, a to za naprostého střízliva. Neúnavné tempo konstantně se střídajících ryze vtipných situací, z nichž některé hraničí s genialitou. Jo, a zrovna tohle bych rád viděl i v tom 3D, které jinak kategoricky nesnáším. ()

ratpile

3D v komedii.. ach. Střepy létající z plátna, spousta laciných fórů, pár povedených. Mám ale mnohem radši civilnější komedie. NPH ale sakra boží! ()

Cashville

Trojka Harolda a Kumara ma nesklamala. Je to jeden z filmov, na ktoré som sa tešil trochu viac dopredu a myslím si, že oprávnene. Tak isto ako u predchádzajúcich dielov je dej veľmi dynamický. Dávka absurdných situácií do ktorých sa hlavní hrdinovia dostavajú vám nedovolí, aby ste sa nudili. Jediná vec, ktorú by som vytkol je dĺžka filmu. Zdalo sa mi, že koniec prišiel akosi rýchlo... možno to bolo preto, že som sa tak dobre bavil. ()

Mire

Aj na tretíkrát sa podarila táto vyhulená komédia, kde tentoraz ide o zháňanie zhoreného vianočného stromčeka. Síce proti predošlým dvom dielom trochu stráca na kvalite, ale aj tak ide o solídnu jazdu, kde sa mi najviac videli scény s Waflebotom (úžasná vec :D ) a samozrejme Neilom Patrickom Harrisom (scéna z neba nemala chybu :DD ), ktorý bol opäť skvelý. Našli sa ale aj nejaké slabšie stránky, napríklad sfetované decko bolo síce trochu moc (teda zo začiatku to šlo, ale ten kokaín už bol trochu prestrelený) a postrelený Santa tiež nebolo bohviečo. 3D efekty pri pozeraní v 2D občas tiež vadili, ale v 3D by som to vidieť chcel, keby sa to dalo :) No a nakoniec pekný záver. Navyše Neil vyslovil vetu v zmysle že "uvidíme sa v štvrtom dieli", čo dáva tušiť, že pokračovanie nakoniec ešte bude? Lebo to že budú mať obaja hlavní predstavitelia deti môže mať určitý potenciál na to, aby sa utiahlo ešte jedno pokračovanie... Uvidíme teda, ja teraz hlavne čakám kedy sa naše distribučné spoločnosti uráčia A Very Harold & Kumar 3D Christmas u nás vydať, lebo v USA je to vonku už dávno a predsa len, dabing u týchto filmov považujem za celkom dobrý. Dnes za slušné tri hviezdičky! ()

Vanguard77

Ačkoliv je dvojka stále mým jasným favoritem, musím říct, že Haroldokumaří Vánoce byly fajn :) Opět je tu pár scén, které jdou dost daleko, co se kontroverznosti týče, a pár těch opravdu povedených. Musím ovšem bohužel připustit, že dvojka mě rozesmála dohromady víc, takže "jen" 4 hvězdičky. ()

angel.CZ

Co to ježiš bylo ? už mě to mělo varovat dopředu tvrzení ,,jestli nebudete brečet smíchy, jste idioti´´ hold tak jsem idiot, protože tahle slátanina se nepodobá ani jedničce, ani dvojce, ani se takhle brát nedá. je to prostě neslané nemastné a zasmát se 2x u komedie je prostě málo, vytahuje to nahoru jen Neil Patrick Harris a jeho ,,odhalení´´ :-) Takže za něho hvězda, jinak fuj a ruce pryč ! Jinak film dělaný na 3D se oporavdu nejde koukat normalně ve 2D, je to prostě do oči byjicí že chtěli diváka zaujmout efektem, místo humorem .....15% ()

Bazinga2563

Nechápu, k čemu 3D, ale co už. 1 a 2 díly jsou lepší, ale to neznamená, že 3 je hned špatná. NPH nezklamal, už jenom kvůli němu to stojí za to vidět. ()

worlik

Ani skvělej Neil Patrick Harris nezachrání vánoční kýč a stereotypní zobrazení Rusáků (Ukrajinců,...) jak jinak než jako mafiánů...35% ()

Bifftekk

Piko je lék, jak by řekl můj kamarád (Wayne.), ale marihuna zabíjí! Chudák Santa. Takže, kdo se rád sjede na lžičce cukru a nebo papírku s MickyMousem a miluje, když slyší, jak mu rostou vlasy je to právě to, co chce vidět, ale pokud vás už nebaví, jak pošahaný jednorožci hrají famfrpál v říši divů a nebo slona ve smokingu, tak se stejně na to podívejte, pač Santa s padesáti broky v pupku se nevidí, tak často. ()

Brano odpad!

Jednotka bola fajn, človek sa aj zasmial. Dvojka už začala zaváňať nudou a trápnosťou. Ale potom prišlo tretie pokračovanie, ktoré je tak neskutočne trápne a ja som sa týmto vtipom rozhodne nesmial. Samozrejme, že ani fekálny humor nemohol v tomto úbohom filme chýbať. Hrozný prepadák, ktorý nemá hlavú ani pätu. Nudil som sa od začiatku. A keď nastúpil Harris na scénu, tak som to už len pretáčal, pretože sa už nato nedalo pozerať. Oveľa lepšie komédie bývajú pod 50% a táto volovina má až toľko? Udivuje ma Váš zmysel pre humor, ak Vás toto dokáže pobaviť. /15%/ ()

Blazkowicz

První dva díly jsem neviděl, ale naštěstí to vůbec nevadilo. Otázka je, jestli je mám omrknout, protože tohle bylo, až na pár dobrých momentů, jen průměrné. Hlavní dvojka nic moc. 3* ()

toomm

Celkem pohodová oddechovka s několika fajn momentama. Hvězda navíc za koledy v podání Neila Patricka Harrise. 60% ()

White-Man

Mohlo se jednat o vcelku vtipný a povedený snímek, kdyby se vystřihly všechny ty zbytečné záběry a odstranily přihlouplé 3D efekty. ()

DJDVD

Novinka, která sází na známé tváře a vtipných momentů nabídne až zoufale málo. Tvůrci se nechali strhnout vlnou 3D filmů a tak si značně vypiplali všechny efekty kolem toho. Zapomněli přitom na to nejzákladnější - děj. Pozitivně můžu ohodnotit jen Neila Patricka Harrise, který se objevil zase jen krátce, ale o to výrazněji a vtipněji. A samozřejmě scéna s jeptiškami. Celkové hodnocení: 1/5. ()

Mr.Keli

Ministerstvo zdravotnictví varuje: Pokud nebudete před tímto snímkem dostatečně vyuzeni, přicházíte o pořádné co-to-sakra-je scény. (absence vyuzení mi to potvrdila). Po pro mě slabé dvojce, přichází trojice Harold a Kumar vs. NPH v nejlepší připravenosti. NPH by si zasloužil větší cameo, ale i jeho krátký výstup je velice zdařilý (hlavně v nebeském klubu). Jednička byla moje srdcovka, příjemně jsem se pobavil i u třetího dílu. Viděno 2D, 65%. ()

Bercuss

Pro mě výborná ,,vánoční,, komedie. Letos se po několika leté pauze těšim právě na tyto svátky a věřte mi, vážně je moc nemusim. Jenže díky těmhle dvěma hovadům asi změnim názor, dobře Neil Patrick Harris byl taky dobrej a jeho opakované upozorňování, že to právě on hrál v Hvězdné pěchotě a účinkuje v seriálu Jak jsem poznal vaši matku mi i v tomto díle přišlo vtipný. Takže pomočený auto super, lidské exkrementy na něm - ještě lepší, ale na hranici snesitelnosti mého žaludku :), NPH je skvělá bukvice a jestli to zpíval on, tak klobouk dolů.Wafflebot taky fajn.Závěrečná třešnička se santou a Dannym už nepotřebuje ani komentář. Takže vlastně nechápu tak nízké hodnocení, pro mě jedna z komedií roku, viděno v roce 2012 :) Nakopalo mi to prdel ve stylu Karate kida! :D 80% ()

Mikecat

Zatiaľ najlepšia reklama na marihuanu a iné tvrdé drogy!Jediné čo vytknúť, možno ešte posmech z kresťanstva, to bolo fakt nevhodné. Celkovo ale výborná, zábavná komédia, zo začiatku pomaly sa rozbiehajúca, neskôr však naberie na obrátkach, výborné shoty a geniálne to zdrogované dieťa:) ()