Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

Pythonator

V které jiné komedii uvidíte postřelení Santy Clause do hlavy? V kterém jiném filmu uvidíte malou holčičku na koksu běhající po stropě? No možná jich pár bude, ale tento je jedinečný v tom, že je to trojka a tvůrcům stále nedocházejí zhulené vtipy, ba co víc, obohatili film o nějaké ty morální hodnoty a vztahovou romantiku. To vše za kouzelné vánoční atmosféry. Danny Trejo jako tchán ve svetříčku s vánočním stromečkem nemá chybu a Neil Patrick Harris opět ukázal, co v něm je. No a opět platí pravidlo, že kdo nehulil, nepochopí. ()

P@\/EL

Očekával jsem ultimátní zábavu ve stylu předchozích 2 filmů a tu jsem téměř dostal. Je pravdou, že vánoční díl je o něco málo slabší, každopádně se mu nedá upřít několik hodně povedených srandovních situací. Kokainem sjeté batole nebo penis přimrzlý ke kovové tyči zde fungují na výbornou. No a krom toho je děj filmu, jak jsme u Harolda a Kumara zvyklí, správně ujetý a bláznivý. ()

zeromen

Správně zhulené pokračování, takové komedie nikdy neomrzí. Fakt solidní úlet s Dannym Trejem jako starostlivým fotrem:-) ()

as-minor

Tretí príbeh dobrodružstiev Harolda a Kumara je zasadený do vianočného prostredia. Zásadnou skutočnosťou filmu je však to, že sa nesie v trochu inom duchu. Tá divergencia je znateľná. Tvorcovia dokonca pridávajú na nekorektnosti a servítku si pred ústa rozhodne nekladú, čo je z hľadiska koncepcie filmu ťahom šalamúnskym. Na druhej strane však film pochovávajú nemalým počtom fórov, ktoré inklinujú až k maximálnej trápnosti. Je tu však veľa pozitívnych momentov. Každá scéna s Wafflebotom, kokaínová prestrelka, kokaínové dieťa a vizuálne okúzľujúca plastelínová animácia. A keďže kvalita snímku výrazne nepredčila, ale ani nezaostáva za svojimi predchodcami, mne nezostáva nič iné, len do tretice zopakovať dve slová, ktorými som zhodnotil aj prvé dva diely. Lepší priemer. ()

I.ball

Film na motivy  Vanocniho pribehu o ukradenych Vanocich s durazem na tradicni rodinne hodnoty - takova socialni mydlova opera. Co ovsem stoji za 4 hvezdy, jsou epizody s NPH, Santou ala Vanoce pro Irak, a cela silena jizda tatky na rodicovske... Film se take da doporucit vsem, kteri chteji konvertovat z judaismu na krestanstvi. 65% ()

losmachos

K filmu by melo byt varovani, že každých 20min je nutná aplikace jointa. Ja bohuzel tolik travy nemel, takze dve hvezdy. V nezhulenym stavu se z filmu totiž stane naprostej ulet (ve špatnym slova smyslu). Genialní je Neil Patrick Harris (Barney Stinson), ten byl zandal celej film sam. Pak se vyskytne nekolik dalsich dobrejch forku, ale je jich rozhodne min nez vic. Sestreleni Santy uz je vylozene ulet, u kteryho jsem uvazoval koho takova debilita muže napadnou. ()

g4nj4lf

Najslabší diel z trilogie. Trošku sklamanie, prišlo mi to bez nápadu, miestami až velmi prehnané. Najlepšie hlášky dal santa na konci filmu. Možno si človek musí ubaliť špeka aby sa na tomto zabavil. ()

wienfield

Ak vás dvojka definitívne neodrovnala a dáte H&K ešte jednu šancu neoľutujete. Bol som až prekvapený, ako sa to celé odsypávalo. Keď spomínam na vajíčkovú salvu, kreslený stav, NHP vložku, tak sa zasmejem aj teraz, no pochopiteľne to nie je také zábavné, originálne ani šialené ako jednotka a pravidelná stálica na dlhé zadymené večery to tiež nebude, od toho tu je White Castle alebo Kto húli, ten umí. Viac ()

Eksi

Čo je moc to je moc. Ale hlavne mi chýbalo to nadšenie pre jednoduchosť a pôžitok z fajčenia trávy, tak ako to bolo v jednotke. ()

Firebolt

Pri treťom Haroldovi a Kumarovi si musí človek uvedomiť jedinú vec. Ide o trafenú a šialenú jazdu. Pokiaľ chce niekto tento film hodnotiť podľa nejakých serióznych filmových pravidiel, nemusí sa ani obťažovať a môže dať rovno odpad. Toto je totiž film, pri ktorom je absolútne jedno ako je to natočené (aj to, že 3D bolo úplne zbytočné), tu ide jednoducho o to vypnúť mozog, pozerať sa a smiať sa. Začalo to celkom energicky, potom to trošku upadlo a pripadalo mi to ako keby Harold a Kumar dospeli, no s príchodom NPH sa to znova všetko rozbehlo a o zábavu nebolo núdzu. Medzi najepickejšie scény patrí podľa mňa Kumar alias "Wu-Tang Clan", Jesus Christ a "kostolný plán". ()

JirkaWade

I tento 3. díl Zahulíme, uvidíme se mi moc líbil, ikdyž ne tolik, jak předchozí dva díly, s tím jsem však už dopředu počítal. Pořád v této komedii byla spousta dobrých a vtipných scén. ()

Ka.Stan

Mé pocity z filmu jsou spíš takové nemastné neslané. Vrchol téhle série byl ve 2. díle, ikdyž i tento 3. díl měl něco do sebe, pár scének bylo úsměvných jiné zase byly totální propadák ... celkově bych však hodnotil 70ti % ()

batuzekk

Trojka mi připadá úplně mimo mísu... hlavní postavy mi nepřipadají tak přirozené a zapalené jako v predchozích dílech... Už je to vážne slabota. A ve chvíli kdy Niel řekl : "SEJDEME SE VE ČTYŘCE" jsem se skoro zděsil že něco takovýho ještě bude. Na druhou stranu, pár vtipných okamžiku samozřejmě bylo. Některé scény originální, ale jiné omýlané... ()

xxxblade

4 hvězdy za odvahu. Podle mě museli bejt tvurci pekne zhuleny když neco takovyho natočili. Nemuže se to rovnat prvnímu dílu ale i přes to je to zdařilý snímek. Myslím si, že komu se libila 1 a 2 tak si tenhle film nesmi nechat ujít. ()