Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

Hanys_

Stejně jako u dvojky (první díl jsem pořád neviděl) dost pohodová oddychovka - tentokrát plná vánoční atmosféry a rodinné pohody. Pár scén geniálních (celá sekvence s Harrisem), pár scén nutné zlo a výsledkem je neurážející (ikdyž to asi není to správné slovo) lehce huličská komedie. 7/10 ()

Burdock

No, pěkně ta série dopadla :( Prvním dílem nasadili vysokou laťku, druhým ji sklepli pod kolena a třetí díl už ji málem položil na zem.. ()

Milan25 odpad!

Viděl jsem asi půlku, a poslal jsem to k šípku. To 3D je tam absolutně zbytečné, a způsobuje ve filmu pouze hromadu účelných záběrů, a ještě tomu ve slow-motion. Danny Trejo na tom musí být asi hodně špatně, že bere takové role. ()

Litvicek

Malé hodnocení překvapuje, nebot pokud si tohle člověk pustí v origo znění, pak je to opravdu výborná komedie. Výborné scénky, skvělé narážky a boží Mačeta. Pokud se bude pokračovat ve stejném duchu, budu jedině rád. Velké plus dostal film za scénu s ošetřováním Santy. Prostě klasika. ()

Warle

Vyhulenci 3.0 mě dostali a zařadili se mezi první dva povedené díly. Shánění stromku i s čtyřletou holčinou nezní sice nějak kulervoucky, což by v téhle sérii znít spíše mělo, ale smíchejte do toho sled nečekaných událostí, mladou nadrženou rasistickou pannu, trávu, koks a již zmíněnou čtyřletou holčinu, co si ráda čas od času trochu ujede na koksu a je z toho celkem nečekaně zábava, která umí zkrátit čas, pokud jí necháte volný průběh a nebudete ji brát moc vážně. ()

ThomasCrown

Nie, že by tento film bol zlý, to nie, on len jednoducho nie je taký dobrý ako predošlé časti. Vtipných momentov je dostatok, za všetky vyčnieva plastelínový trip, santa, aj neustále robenie si srandy z 3D má niečo do seba, len NPH trochu sklamal a miestami to preháňal. Moje odporúčanie..pozerať v noci a v zelenej alebo tekutej nálade. ()

Marrty3

Tak tohle už je potřeba brát vážně s nadhledem. Asi jelikož je to vánoční díl, děje se tu dost neobvyklých, místy až ujetých, věcí. Některé pobaví, ale většina spíš nudí a ztrapňuje. Vážně je pár scének je tu dobrých. Nejlepší pasáž je tu určitě s NPH, který tu už klasicky hraje sám sebe, ale pořád je to bomba. Film jede ve 3D, já na to koukal v klasice, ale musím uznat že i tak některé animační prvky byly skvělé a udělaly mi velkou radost. Rozhodně víc než celý film. Děj je opět jednoduchý, ale co také čekat, když už je to 33 pokračování. A určitě zatím i nejslabší. Dostalo se mi asi tak toho co jsem očekával a to je pro mě prostě málo. Snad se 4 díl vydaří líp (NPH tu říkal, že se u něj zase sejdeme ; věřím mu ). „no-brain-high-movie“ ()

orkadimenza

To je tak, když si chcete užít komfortní cestu StudentemAgency (nebojte, není to záměrná reklama :-D ) z Brna do Prahy s nějakým filmem. Jenže ono nevíte, co si pustit. Na konci abecedního seznamu vidíte Zahulíme uvidíme 3, a vy si vzpomínáte, že jste už od kamarádů slyšeli o nějakým "fajným filmu o hulení". Tak jsem neváhal, a než byste řekli joint, tlačítko play už bylo spuštěné. Tímto jsem chtěl zároveň naznačit, že předchozí díly jsem neviděl, ale to ani zdaleka nenaznačovalo nějakou chybu v metrixu, a já se dál mohl pohodlně bavit. A musím přiznat, že jsem se bavil solidně, u některých opravdu vtipných momentů jsem raději nakukoval na spolucestujícího, jestli si o mě nemyslí, že mě právě vypustili z Černovic. Naopak na některé fórky jsem zřejmě neměl dostatečně vyhulený mozek, a můj obličej zdaleka nevypadal jako smajlíky po drogách. Po vystoupení z autobusu jsem se rozhodl to označit jako nadprůměrnou komedii, takže když jsem si o pět dní později opět vychutnával komfort "žlutého", rozhodl jsem si dát repete. Možná jsem udělal špatně, protože jsem se sice stále bavil, ale už ne tak jako poprvé, takže se "vánoční hulení" zařadilo do většího průměru. Holt při opakovaných shlédnutích u podobných komedií míra zábavy klesá, u mě naštěstí zatím doklesala na solidní tři hvězdy. ()

aLPaC

Výborná komedie, u které dopředu víte, že vás bude bavit. Stejně dobrá jako předchozí díly. Je tu sice pár věcí, bez kterých by se film obešel, jako například zbytečné 3D efekty nebo ne moc záživná scéna s plastelýnou, ale na druhou stranu to vše neguje přehršel skvělých vtipů v čele s WaffleBotem. Palec nahoru. ()

Mimomisu

Pardon, ale uz po prvni pulce davam 4 hvezdy...hlavne kvuli rezii, cela animovana pasaz? Pro me zatim nejlepsi z dilu so far ()

Miguel

Ač jsem to nečekal, celkem příjemně jsem se pobavil. Nejsou to sice čisté tři hvězdy, ale pár opravdu vtipných momentu tahle komedie měla. Už nikdy palačinky, odteď jen wafličky od Wafflebota. Scénáristům nebylo nic svaté, ať už jde o sviště na heráku, sestřelení Santy nebo narážky na 3D (ve kterém samozřejmě celý film je). A teplej-neteplej "Barney" stál opravdu za to :) ()

Ollie235

Komedie, od které jsem vůbec nic nečekal. A i když to úrovně dvojky rozhodně nedosahuje, jsem příjemně překvapen. Harold s Kumarem sice k sobě nějakou dobu hledají cestu, ale jejich setkání opět stojí za to. Velmi mě potěšila trocha nostalgie v podobě odkazů na první dva díly i role NPH. Co naopak nechápu je smysl 3D efektů. Celkově ale zábavná komedie, s humorem, balancujícím na hranici nevkusu (na což už jsme z prvních dvou dílů zvyklí) a několika velmi povedenými vtípky. ()

wampire23

Slabšie ako jednotka alebo dvojka. A oproti prvým dvom dielom aj vcelku ,,slušné". Na pár drsnejších scén s dieťaťom, by sa skoro dalo povedať, že je to príjemná vianočná rodinná romantická komédia. Čakal som tony nechutností a zhuleného humoru a dostal som len nemastný neslaný odvar z makovice. Aspoň, že part s NPH bola fajn. ()

Stanley619

I když to je už třetí pokračování, tak to pořád celkem jde. Příběh sice za moc nestál, ale některým hláškám jsem se zasmál a těch pár efektů taky šlo. Nejvíc mě dostalo obsazení Dannyho Treja. 60% ()

Timothy

Na to, že jde o třetí pokračování jsem se bavil stejně dobře jako u předchozích dílů. Další nepravděpodobné situace, další dávka NPH, ale za to už méně toho nejdůležitějšího - hulení, nicméně to mi ani tak nevadilo. Santův mega joint!! ()

majec4

Uz som si myslel, ze ma tvorcovia tejto podarenej serie nemaju cim prekvapit. Ale vianocnu cast odpalili naplno. Mozno zbytocne v 3D. Urcite ma to vsak pobavilo viac ako dvojka. Uplne uleteny dej, uletene postavy, a urcite uplne uletene zapletky zarucuju poriadnu zataz na branicu. Najvtipnejsie bolo urcite male dievcatko, ktore si za vecer preslo poriadnou skuskou ohnom v podobe najrozlicnejsich nezakonnych latok. ()