Princ a já: Královské líbánky

Irit Raz

Scénografie:

Kes Bonnet
  • Beckett51

Taková odpolední kravinka. Nenadchne, ale ani neurazí.(6.11.2011)

• Tommassi3

"Ale teď nejsi král !! Teď jsi jen kluk na líbánkách !!" - "Jo, pěkně hloupě vypadající kluk !!" ;)(18.12.2014)

• ivishka

Zjevná snaha parazitovat na úspěchu něčeho alespoň průměrně ucházejícího - na prvním díle Princ a já. Nesnáším, když někdo neumí dělat filmy s dostatečnou měrou romantiky a inteligentního humoru. Bohužel ani tato trojice (respektive pokračování prvního dílu) to neumí. Pokud víte, že budete dělat trojdílnou romantickou ságu ve stylu Rosamunde Pilcher tak není špatný nápad rozvrhnout si to na etapy a použít STEJNÉ obsazení..Nesnáším snahu o to uzavřít každý ten příběh s noblesou a neskutečně překaramelizovaným """"""polibkem"""""" ...bylo zjevné, že tito dva herci se v životě nelíbali na filmovém plátně no ale budiž. Nechápu proč z komparzistů vybrali takovou sortu hnusu jako jsou tito odpadoví herci tím to odsoudili do kytek. S tímto komentářem jsem si počkala až po čase, jelikož by se mohlo stát, že mé TEHDY teen myšlení pochopí takovou s**čku jinak než špatně. Bezduché, nudné, stupidní, prázdné, snažící se udělat senzaci a dovolit tak každé holce "dál snít o princi na bílém koni".(21.10.2012)

• lilina133

...to už hádam nie...nebola dvojka dostatočné utrpenie??(11.5.2009)

Nebyla to až taková blbost jako se na první pohled zdálo..dokonce mě to na jeden večer zabavilo a docela i bavilo. Není to nic chytrého, ale proč ne..3 hvězdy.(31.10.2010)

• - Film se natáčel ve Sofii v Bulharsku. (rafix)