Princ a já: Královské líbánky

Andrew Gross

Les Weldon, Danny Lerner

Irit Raz
  • lilina133

...to už hádam nie...nebola dvojka dostatočné utrpenie??(11.5.2009)

• darkrobyk

To tedy byl horror! Prostě hrůza....ale statečně jsem dokoukal, ani nevím, proč. Pominu sentimentální příběh o záchraně přírodní rezervace, který dokázaly zpracovat mnohonásobně lépe četné animované a kombinované filmy (Krtkem a buldozerem počínaje a Méďou Béďou konče). Více mi vadilo, že na první pohled vcelku sympatický královský pár je tak nebetyčně naivní, že sebou nechá manipulovat po většinu doby...kdejakým blbce. A tak se i královští stávají v očích diváka naprostými pitomci. Občas je dobré se na podobný snímek podívat, člověk si pak dokáže více vážit těch lepších (o výborných nemluvě).(12.3.2016)

Nebyla to až taková blbost jako se na první pohled zdálo..dokonce mě to na jeden večer zabavilo a docela i bavilo. Není to nic chytrého, ale proč ne..3 hvězdy.(31.10.2010)

• Tommassi3

"Ale teď nejsi král !! Teď jsi jen kluk na líbánkách !!" - "Jo, pěkně hloupě vypadající kluk !!" ;)(18.12.2014)

• blackrain

Několik světlých momentů jsem našla, proto nemůžu dát odpad.(2.10.2010)