Princ a já: Královské líbánky

Irit Raz

Scénografie:

Kes Bonnet
  • darkrobyk

To tedy byl horror! Prostě hrůza....ale statečně jsem dokoukal, ani nevím, proč. Pominu sentimentální příběh o záchraně přírodní rezervace, který dokázaly zpracovat mnohonásobně lépe četné animované a kombinované filmy (Krtkem a buldozerem počínaje a Méďou Béďou konče). Více mi vadilo, že na první pohled vcelku sympatický královský pár je tak nebetyčně naivní, že sebou nechá manipulovat po většinu doby...kdejakým blbce. A tak se i královští stávají v očích diváka naprostými pitomci. Občas je dobré se na podobný snímek podívat, člověk si pak dokáže více vážit těch lepších (o výborných nemluvě).(12.3.2016)

• blackrain

Několik světlých momentů jsem našla, proto nemůžu dát odpad.(2.10.2010)

Nebyla to až taková blbost jako se na první pohled zdálo..dokonce mě to na jeden večer zabavilo a docela i bavilo. Není to nic chytrého, ale proč ne..3 hvězdy.(31.10.2010)

• lilina133

...to už hádam nie...nebola dvojka dostatočné utrpenie??(11.5.2009)

• Pajky3

Obyčejná, nijak objevná romantika s motivem, který byl už v prvním díle jen a pouze průměrný. Což znamená, že je ho pokračování ho určitě nepřekoná. Hloupé to bylo občas taky dost, ale na nedělní odpoledne jako podkres při neutíkající práci se to dalo docela dobře vstřebat.(21.10.2012)

• - Film se natáčel ve Sofii v Bulharsku. (rafix)