Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

Remivsremi

HSM odstartovalo vlnu teenagerských muzikálu, který jsou tak strašně cool a in. Bohužel! Toto je pouze zoufalý pokus o nejaký muzikal. A rock tu opravdu není, jen uřvaný popíček. ()

Ivush

Úplně nehorázně mě vytáčelo, jak se hlavní hrdinka pořád zubila...Jinak klasický kýč pro třinástileté holky. ()

ecceHOMMO

Klasický teenegerský film - na oddych ako stvorený. Akurát predstaviteľka Mitchie- Demi Lovato mi prišla mnohokrát afektovaná a jej úsmev bol často ako keby silený. Ale to boli asi jediné negatíva filmu. A potom už na mňa film pôsobil len a len pozitívne a to aj napriek tomu, že teenegerský vek už mám dávno za sebou. Bolo to svieže, plné energie, plné dobrej hudby (očo sa prispela aj kapela JONAS BROTHERS ). A nechýbali ani ponaučenia pre dnešnú mládež ako napríklad: že je lepšie zostať sám sebou ako sa hrať na niekoho iného. ()

Playman odpad!

Eh, říkáte rock ? Tohle je boží utrpení! Producenti Walt Disney nemaj ponětí co je to rock!! Tenhla slaďoučká popová reklama na Jonas Brothers je ovšem vrchol jejich muzikálové produkce, doufám že bude mít minimálně 3 díly ( a ten třetí půjde i do kin) - po letité propagandě a vymívání mozků malých holek. Rock to je životní postoj - styl, jsou to názory člověka, to, čím člověk žije a tahle zvrhlost s tím nemá nic společného. Ukázkovým příkladem rockové táboru je ten, který naleznete v jednom díle Simpsnů - s legendama jako jsou Lenny Kravitz, The Rolling Stones apod. ()

VasaX

Prvoplánovité, uzpívané, teenagerovsky naivní - prostě Disney. Kdokoli si tohle pustí, nemůže potom naříkat, že to byl děs, protože pokud není totální slepoň slintající si na košili v ústavu pro duševně choré, tak musel vědět, do čeho jde. že jde do dalšího hudebně-filmového naivního kousku pro náctileté z továrny pana Disneye (ten se asi v hrobě obrací). Tím ale nechci tady tyhle hvězdičky shazovat, Jonas Brothers, Demi Lovato, Hannah Montana/Miley Cyrus, Hillary Duff. Každý někde a nějak začíná a musím říct, že neprodukují zase tak hrozné kousky, i když zarytým nihilistům a zahořklíkům co pod slovem Rock vidí jen drsné kytarové rify a tak podobně, a ne další významy a interpretace, musí jejich slaďoučké naivní písničky budit dávivý efekt, díky kterému mají potom potřebu to vše vyzvracet (v dnešní době převážně na internet...). Ale to je jejich věc. Jejich hloupost si strčit prst do krku. Když vidím nálepku Larse von Triera, taky nečekám žádnou veselou romantickou komedii nebo oddechové pokoukání před hlavním spánkem. Stejně tak s obří nálepkou moderního Disney člověk opravdu může dost dobře vědět, co ho čeká (pokud si teda filmy nepořizuje namátkou a nepouští podle náhody, ale to je stejně tak dobrý nápad jako hrát ruskou ruletu s Glockem...). A v případě Camp rocku dostanete přesně tohle. Klasický scénář oudsider - v něčem vyniká - dokáže to využít - někdo mu hází klacky pod nohy - s pomocí přátel a ponaučení zvítězí - získá slávu a prince/princeznu ;-). Klasické Disney popstars obsazení a s tím spojené i herecké výkony. Průměrný štáb, od režiséra po pikolíka s kafem, protože pro cílovou skupinu to bohatě stačí. Pár pěkných písniček a sladký happyend. Ve výsledku a v rámci žánru je to jeden z těch lepších kousků, avšak stále průměrný. Ale jinak to ani v tomhle show business odvětví nejde. ()

Tereza666 odpad!

Kdo se tady ohání kecama typu "Kdo má rád hudbu, nechápu proč dává odpad!" .. Jak se tohle může považovat za hudbu? Copak nemáte vážení žádný respekt k hudbě? Banda romazlenejch fracků, kteří do mikrofonu odporně kňourají, vrchol všeho hnusu je Lovato s obrovským předkusem, vypadající jako by vás chtěla sežrat. ()

Ev.D. odpad!

No to je komedie jak pojďte na mě z boku. Trapná trapárna. Když se na to tak dívám tak absolutně nechápu jak jsem k tomu došla. A bratři Jonasovi úúúú....... hnus! Vřele nedoporučuju. ()

Mr.Floyd odpad!

Skutočné úbohá "rocková" záležitosť, ktorá do vymletých mozočkov dnešnej mládeže pridá len bludy a falošné predstavy o tom ako má vyzerať skutočný rockový tábor. Je skutočne alarmujúce, že sa táto pseudo-hudobná zlátanina propagujúca všetky populárne štýli ako rap, hip-hop či pop vydáva za rockový muzikál. Rád by som si pozrel hudobný súboj takých Led Zeppelin s nejakými Jonas Brothers. To by bola tá pravá zábava. ()

islanzadi

Jak tento film hodnotit? Ani nevím. Je cílený na určitou věkovou skupinu a to 10-13 let a hlavně na holky. Na děti, co sní o tom, že z nich budou hvězdy a nebudou se muset namáhat. Pro ně je tento film jako dělaný a asi by mu dali 5*. Jenže mě už tento styl filmů nijak neohromuje. Kluk a holka se začnou mít rádi, pak se pohádají a nakonec se dají dohromady a mezitím je taková divná popelka, kdy kluk hledá holku, kterou slyšel zpívat. Nevím můj žánr to není. 1* jsem tomu dala pouze za docela ucházející písničky, i když teda vůbec nechápu, proč se to jmenuje Camp rock, když rocková písnička tam byla snad jedna a to si vůbec ještě nejsem jistá. Už se na to asi nikdy nepodívám, a pokud někdy ano, tak asi z největší nudy a až nebude, na co se dívat. ()

Hanys_

Vidět to někde jinde než v práci, tak bych se určitě ani nedodíval. Strašlivě předvídatelná teenege komedie s pubertálními idoly Jonas brothers, hlavní hrdinkou s umělým úsměvem a několika uširvoucí písničkami pro rádoby cool pubescenty..Tady není co řešit... 2/10 ()

enyama

Jedna z klasických Disneyovek:-)) Na vypnutí myšlenek a odpočinek ideální. Když víte co čekat, tak proč kritizovat!! Disney nezklamal:přehnaná gesta, multikulturní osazenstvo, lidé, co chtějí změnit svět, klasická záporačka, klasická klaďaska...no pohoda ne? - hvězdičku bych ubrala za příšerný taneční výkon Demi na finaljamu!! A že je to vyumělkované - to je většina těchto filmů. Pokud jste si nevšimli, tak to není pro hlubokomyslné zážitky, ale pro nemyslící veget!:-) ()

zbysik

Napomádovanej, napudrovanej, ve světle se lesknoucí teploušek společně s nevděčnou "slečinkou" stydící se za svoji obětující se maminku nám v tomto filmu pějí laciné písně a my jako diváci se bavíme jen a jen tím, jaká trapárnička přijde příště aneb dnešní zábava pro třináctileté slečny. No uznávám, že svým rokem narození (1987) už tak trochu patřím do starého železa, tak tuto svoji neobjektivitu plně neprojevím v celkovém hodnocení. ()