Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

Azrael odpad!

Co k tomu říct?...Jmenuje se to Camp Rock ale rock tam neuslyšíš.Absurdní podívaná na americké teen ‘‘herečky‘‘ které prostě neumí hrát a šamponci kteří mě vážně iritovali.K tomu přidej děsný příběh,pitomé dialogy ach ty dialogy prostě všechno špatně…Odpad dobrý tak pro bezdomovce jako náhrada za polštář. ()

wopi odpad!

Ach Disney, kde jsou ty doby, kdy tvé hvězdy byly Mickey Mouse a Donald Duck - to bylo aspoň vtipné.... ()

only_serials

Jestli šlo filmu hlavně o vyobrazení amerických dětí jako naprostých dementů, tak se omlouvám a změnim hodnocení na jasných pět, protože takhle stupidní chování kompletně všech co se jen na vteřinu mihli před kamerou, se fakt jen tak nevidí... jinak samozřejmě zpívání jsem od druhý "písničky" přeskakoval a u kecání jsem trpěl, vlastně ani nevim za co dávám aspoň tu jednu hvězdu... nj, příště se zas nechám napálit obrázkem kytary na plakátu.. ()

The_God

Tak mám pocit, že scénář k těmto filmům byl napsán před x lety a od tý doby se prohání kopírkou každej půlrok. A tu jednu * dávám jenom proto, že už jsem viděl i horší blbosti, ale daleko to k nim nemá. ()

zodiak217

A je tu jeden z priemerných amerických muzikálov, ktoré sa tvária že ohúria celý svet. No hú-hú a ešte čo nie. Nedá sa povedať, že by išlo o film ktorý je nejako výrazne zlý, alebo by vám prišlo zle po chvíľke pozerania, ale na konci odídete prázdni, či už z kina alebo od televízora. Nič to vo vás nezanechá, iba ak by ste boli fanúšikovia Jonas Brothers, Demi Lovato alebo tuctových amerických muzikálových songov. Jednoducho nevidím rozdiel medzi týmto a filmami typu High School Musical od iných muzikálov, sympatický ľudia, chytľavé melódia lacný dej a to je všetko. Ľahko oblbnuteľným deťom v teenegerskom veku nič viac netreba. ()

Film, který učí malé děti, že lhát se nemá. Film, který velmi úspěšně předstírá, že má zápletku a že už už ji vybalí. Fiolm, který bych srovnala s High School Musical, až na to, že tyhle písničky jsou poslouchatelný. Za to má tu hvězdičku. ()

josefklimes

Jednička na rozdíl od pokračování je mnohem zábavnější, herecky i dialogově lepší, ale je to stále jenom Disneyovka. Každý film od Disney stojí za hovno, ale na rozdíl od ostatních filmů byl tohle docela zázrak. Docela povedený kousek i když s pár scénami, to šlo opravdu z kopce ... 40% ()

unclejack

Camp Rock je ešte celkom znesiteľný pokus o celovečerný film. Nezaujme však asi nikoho , kto má viac ako trinásť a nepiští pri menách bratov Jonasov. Film sa celkom dá , ak odignorujute tú neznesiteľnú pachuť , čo po teenhviezdach Disneyho zostáva na obrazovke. Takže , žiadny veľký hit. ()

Tsuki003

Klasická teenagerská romanťárna na hudebním pozadí. Už jich bylo tisíc a ještě jich tisíc bude. Je to pořád to samý dokola. Až na dost nesympatickou hlavní hrdinku, která se neumí tvářit ani hýbat. Troufám si říct, že nejlíp vypadala s tím obličejem od mouky. ()

PanPyzamo

Ještě před uzavřením hudební trilogie High School Musical Disney přišel s novou sérií, která se sice trilogie nedočkala, ale vystačila si na dva filmy. Oproti ale již zmiňovanému High School Musical tohle není muzikál, ale čistě hudební a tím pádem je zde i písniček výrazně méně, což mi sedlo. Tím se dostává prostor pro nějaký děj, který není nijak mistrovský a nejspíš ani ne dobrý, ale jako šlo to. Prostředí tábora bylo pěkné a jako myšlenka filmu být sama sebou a nedělat něco jen před někým, abychom zapadli do skupiny je celkem fajn. Na konci se i dočkáme pár písniček. Za mě průměrný film, který bych doporučil jen fanouškům takových Disney záležitostí. Chtěl jsem říct fanouškům muzikálů, ale muzikál to vlastně ani tak není a písniček je zde jen pár. 5/10 ()

Elissabet

Asi už z filmů stylu HSM blbnu, ale tohle se mi líbilo. Pro mě i lepší písničky než v muzikálu a Jonasovi jsou mi rozhodně sympatičtější než Efron a i když Demi Lovato nemá tak pěkný úsměv jako Vanessa mám ji radši už kvůli tomu, že je schopná zpívat s rockovou kulisou. Sice to nebyl rock v pravém slova smyslu, ale co prosimvás chcete od těhle? Nebyl to muzikál, byl to film. Nebylo to originální, ale bylo to chytlavé. Myslím že nepřeháním, a jestli jo tak čtvrtá * je za soundtrack :) ()

mixerik

Faktom je, že názov sa absolútne nehodí k filmu. V tom ma to dosť sklamalo. No značnú úlohu zohráva aj to, komu je tento film určený. Určite nie dospelým na pobavenie. Skôr mladším divákom s cieľom upovedomiť o tom, že sa nemajú hanbiť za to, kým sú a ísť svojou cestou. Povedať im, že nejde o to, koľko peňazí majú ich rodičia, ale o to, čo v nich je a akí sú. Netvrdím, že to bola pecka, ani že som sa nasmiala "do popuku", no odporúčam ho všetkým mladým, ktorí sa skrývajú za tvár niekoho iného. Poučné pre vekovú kategóriu 10 - 15 rokov. Snažím sa hodnotiť objektívne a preto dávam *** ()

DrahciiiRe

Pravda, s rockem to nemá asi nic společnýho :D Ale na druhou stranu, spousta lidí to zbytečně dramatizuje, já to viděl - jsem tady, živý a zdravý, bez psychické újmy a vlastně - mít o pár let méně, dokážu si představit, že by se mi to dost líbilo :D ()

Caesius S. odpad!

Tohle nemá s rockem nic společného a pokud to mladá generace považuje za rock, mám vážné starosti o budoucnost hudby. ()

DEADek odpad!

Tohle se opravdu nemělo stát. Kdybych se včera nezlil a teď tupě necivěl na bednu, přišel bych o tento filmODPAD. Snad se z toho vzpamatuju.. ()

T600 odpad!

Klasická milostná slátanina pro teenagery s debilní hudbou. Proboha kam na tyhle slátaniny choděj? ()