Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

merigieren

To by mě zajímalo, co dělá v názvu slovíčko Rock ? Když vezmeme bandu +-14 letých holek napatlaných chemikáliemi tak, že jejich obličeje házejí šílený odlesk, dostaneme děsivý obraz. Pokud ty dívky otevřou ústa, nedejbože začnou zpívat, tak já nemám slov. Najde se zde pár vtipných okamžiků, většinou za asistence vedoucího tábora, jinak to je vážně hodně nezáživné dílko. Lhát se nemá, to je moto celého filmu, tak proč si vylhali název ? 60 minuta a mačkám Delete... ()

dragouun

No, asi jsem čekala něco víc. Připadá mi, že se tam všichni přetvařují (obzvlášť ten od ucha k uchu vyzubený úsměv Demi). A navíc, všechno je tam nějaké uspěchané, ani ten dabing se mi moc nelíbí .. ()

fisikk

Čas od času mám možnost vidět podobné typy filmů jako kulisu při žehlení. Musím se přiznat, že jako mladší jsem je sledovala, ale teď s odstupem času mi příjde jeden jako druhý. Nic nového nepřinesl a ničím mě nezaujal, snad jen něco zamyšlení: Jak je možné, že tři holky nacvičovaly pět dní na pěvecké vystoupení, poté se 3 minuty před začátkem rozhádají, ale nedělá jim to nejmenší problém a na jeviště jdou každá sama s úplně jinou písničkou a přímo zazáří? Asi zázrak! :-D ()

Olík

Hrají: Demi Lovato, Joe Jonas – už se Vám otvírá kudla v kapse? Přeneste se nad všemi předsudky a zkuste sledovat táborovou Disneyovku okem dvanáctileté slečny, nebo jejich rodičů. Výsledek nemůže být jiný, než: pro danou cílovou skupinu životu bezpečné. ()

char_t odpad!

Vymývání dětských mozků. Na takovejhle tábor podle filmu jezděj jen hotový zpěvačky, s vlastním "křovím", a celou dobu jen machrujou jedna před druhou, zatímco ostatní spontánně tancují okolo. Všichni jsou od přírody extrovertní supermani se super hlasy, tančící na úrovni na všechny možné žánry. A podstatou hiphopu je kšiltovka. Pak se ještě někdo diví, že uťáplý puberťačky zvládnou maximálně tak ječet pod pódiem a vkus mají zmasakrovaný na nulu. Nejvíc mě pobavil ten nagelovanej blbeček, kterej s tvrzením "nedělám jen hloupej popík" předvede další hloupej popík, a to rovnou dvojhlasně. Až budete mít chuť na rock pro děti, pusťte si Bandslam, nebo ještě radši School of Rock, od tohohle ruce pryč. ()

vendy63

Jako na běžícím pásu ,sotva se oběví nějaká komedie či já nevím muzikál či něco pro teenagery tak to začne hučet ...odpad,hvězda....odpad...odpad nevím třeba H S Musical se mi moc líbil všechny tři díly ( Podotýkám věk 35 let,vdaná dvě děti ) a i camp rock mně svým zpusobem uchvátil ,nejspíše proto že miluju hapyendové konce :-) ale o to nejde hudba ve filmu byla chytlavá jak už zde někdo napsal a já s ním souhlasím ,obsazení bylo sympatické a děj mi přišel pravda jako obvykle poslední dobou prolínaná moda popelka hvězdou ale co?Vždyť nebýt takových filmu které dokážou plnit sny všechny naděje které jak doufám má ještě většina lidí na této planetě,myslím naděje na svuj splněný sen ,by přestaly existovat a všichni by věřili jen v to že je sežere godzilla nebo odbouchne Calvera ze sedmi statečnych. Ale je jasné že každý má svuj styl a já za ten svuj dávám tomuto filmu čtyři hvězdy. ()

Harts odpad!

takoveto teenagerovske komedie jsou pro me oddychovkou, ale tohle bylo uz na me moc, chvilemi se mi to libilo, chvilemi jsem se za vsechny ty kocicky stydel, at uz proto ze neumeli hrat, tak proto, ze kdyz zpivali tak se kroutili tak nerealne, ze jsem jim neveril, ze to nataceni filmu je vazne bavi. Mozna to byl umysl, no pokud chteli scenariste vyvolat, ze to jsou 10lete holky. A ta povrchnost celym tim filmem, vsechno bylo tak jasne jeste drive nez to skonci, stydel jsem se, ale dokoukal, uz jen proto, ze jsem doufal, ze ty pisne budou kazdou minutu lepsi a lepsi. ()

Haide odpad!

Po tomto filmu dostávám pomalu chuť se přidat do fanclubu HSM, protože ten je proti tomuto skvost! A co to má společného s rockem, to jsme prostě nepochopila. ()

Ká$aM.D

Pokud bych měl tento film hodnotit jen podle kvality, tak bych byl velmi nespravedlivý a to by si tvůrci určitě nezasloužili. Tenhle film nebyl natáčen s tím, aby dostal Oskara nebo jiné ocenění, ale měl být milý, romantický, zábavný, napínavý a to se mu do detailu povedlo. Možná, kdybych se na tento film koukal v jiné době a nikdy nebyl na žádném hudebním táboře, tak by bylo hodnocení nižší, ale protože tento film dokázal naprosto vyjádřit atmosféru jak to na takovém táboře chodí se vším všudy, tak si zaslouží 5* a moc rád se na něj znova podívám, protože mi připomene ty nádherné chvíle strávené na hudebním táboře. ()

Vabr

Prostě jsem čekal takovou typickou hloupou vtipnou dvoutisícovkovou komedii, ale nakonec z toho byl jen nudnej brak. Vtipných bylo fakt málo scén (úplný minimum) a možná tak přítomnost Demi Lovato (zvlášť, když si vzpomenete, jaký ptákoviny právě dělá). Všechno bylo hrozně předvídatelný, což by ani nevadilo, kdyby to ale bylo vtipný. Bylo to spíš jen trapný a hlavní mrcha byla jen taková vyhaslá hvězdička, která nedokázala rozohnit ani toho největšího agresiváka. Vyhodnocení: Bratři Jonášové byli přímo k zblití ()

Xenon

Jeden z těch "lepších" filmů na pohodu,srandu s přáteli a hodně alkoholem :). Hláška "Postav budku chci vidět víc ptáků", je docela masakr, to sou dialogy vám povím :-D. Do toho neustále za každých okolností se příšerně hollywoodsky culící brunetka, která zpívá onen "To je ten song", na kterej všichni čekáme celej film. Je to prostě pecka. ()

rublik05

Nechal jsem se ukecat a dal šanci této teenagerské komedii plné mladých a krásných lidí, s naivním příběhem a přihlouplým dějem. Očekávání se do puntíku vyplnila, snímek je přesně takový, jak jsem si myslel. Nejvíc mi však vadí ten zavádějící název, neboť snímek nemá s rockovou muzikou vůbec nic společného. Písně se občas trochu otírají o poprockový žánr, nicméně to jsou jen výjimky potvrzující pravidlo, že prakticky všechny písně jsou čistě popové záležitosti. Některé jsou chytlavé, jiné naopak trapné nebo vyloženě otřesné, každopádně se to dá ve zdraví přežít. Nezaujatě musím uznat, že Camp Rock je příjemná, svižná a odlehčená komedie, která asi nesedne každému, já z toho upřímně řečeno také nebyl nikterak odvařený, nicméně ze zvědavosti mrknu asi i na Camp Rock 2. 4/10. ()

KdG

Rock je pouze v názvu, scénář by napsalo i děcko. Chápu že to je určeno primárně dětem, ale některé do očí bijící nedostatky mě trhaly žíly. Tvůrci mohli ve filmu použít nějaké opravdové zpěváky a zpěvačky, aby to mělo alespoň nějakou úroveň. ()