Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

Marek1991

Ako hudobný film pre mladistvých to nebol až taký odpad, navyše Demi Lovato je celkom fajn dievča. Spev tiež celkom ušiel, ale to, že to je komerčná naivná rozprávka, ktorá sa snaží tváriť dospelo s tými kschtami, trápnosťou to tomu riadne uberá. ()

draggo odpad!

High School Musical jsem dokázal strávit díky celkem pěkným písničkám a tanečkům, a taky díky pěkným tvářičkám Vanessy a Ashley. Camp Rock je víceméně totéž, akorát s neschopnou Demi Lovato a naprosto odpornými Jonas Brothers v hlavních rolích. Písničku si nepamatuju ani jednu, všechny byly na jedno kopyto. Doufam že nikoho nenapadne točit dvojku... /edit. Aha, napadlo. Alespoň přibyde další odpadové hodnocení./viděno na DVD: 0% a odpad!/ ()

Krissty

"Stačilo mi 7 minut, abych tohle hodil do odpadu."... Já tenhle film viděla asi stokrát a nechápu, jak někdo může hodit do odpadu něco, co vlastně nikdy neviděl (ale samozřejmě se nechci nikoho dotknout osobně).. Je to vtipné, je to milé a je tam spousta hudby.. Hudební filmy prostě můžu téměř v jakékoliv formě. Herecké obsazení je navíc velmi příjemné.. Demi Lovato i Joe Jonas jsou vynikající (jejich závěrečný duet nemá jedinou chybičku!), ale největší hvězdou filmu je pro mě přecejen Nick a jeho sólo!!! :) Kdykoliv se na Camp Rock kouknu znovu a znovu.. Super film! :) ()

ivishka odpad!

Nelíbí se mi ani trochu, jak velkou mírou tento snímek kopíruje veškeré teen komedie(ať hudební či ryze komediální). Účast dosti průměrné kapely Jonas Brothers spolu s Demi Lovato, která se svým chatrným sebevědomím a velmi špatným "hereckým umem" působí, že se snaží vytvořit velký nálak na diváka. Hudební tábor se dá natočit lépe. Dokonce bych se i raději podívala na příběhy z hudebního tábora, které se tradují v Prcičkách. Toto je totiž naprostá cípovina. ()

Popluh

Rock? Kde? :D Viděl jsem spíš teenage Avril Lavigne, Britney Spears a Justina Timberlakea. Ale ve dvě ráno je asi ideální čas na sledování takového filmu, oči udrží otevřené po celou dobu a mozek vypnutý taktéž. ()

ABLABLABLA

1-2* aneb velmi se mi líbily písně a prostředí aneb to je asi vše. Demi Lovato a její úsměv vám způsobí nejspíš noční můry, tak pozor na to. ()

hygienik

Ak tomu rozumiem správne, Američania točia rodinné filmy takto: 1. Obsadiť do filmu mladého populárneho "idola", lepšie 2 - chalana a dievča. 2. Zasadiť dej do ideálneho prostredia (napr. Vianoce na kráľovskom zámku) a 3. znižovať IQ divákov predstieraním, že primitívne a naivné správanie je normálne, vtipné a cool. Ale uznávam, že Demi Lovato je sympatická. Tóž castingy Amíci umí. ()

cubajz odpad!

přeslazená popová hovadina z Disneyho dílny, plná jeho stájových hvězdiček, sračkovité hudby, kýčovitých vystoupení a drsných póz s elektrickýma kytarama, které hrajou i bez kabelů a zesilovačů... ()

dubinak odpad!

Koukám, že se všemi se tady shodnu, že tohle byl další absolutně zbytečný ,,teens movie". Nejvíc mě děsí představa, že se má točit i druhý díl. Měli by vymyslet ještě jedno hodnocení, které by bylo ještě horší než odpad! ()

carly

bolo to celkom vtipné. a to je asi tak všetko pozitívne, čo o tejto 90 minútovej reklame na Jonas Brothers môžem povedať. má to byť muzikál, a tak sa dejom zaoberať nebudem. muzikál nepotrebuje mať do detailu prepracovaný dej, ak má super hudbu. a tie decká naozaj vedia spievať. ale tie songy sú nudné a ani jeden netúžim počuť znovu. a hlavne sú do filmu natlačené dosť nasilu. k hercom - Jonas Bros ma silne iritujú, aj keď Kevin by sa ako komediálny herec celkom uplatnil. hlavná hrdinka sa v kuse cerí na celé kolo a po pol hodine to začne byť dosť iritujúce. no a hlavná antagonistka sa snažila až príliš. takže ste ju nemohli s radosťou nenávidieť až do jej trpkého konca, ale ani odceniť jej záverečnú premenu. a čo sa týka romantickej linky, tá mimo toho, že bola v podstate non-existent, tak jej v prvom rade chýbala chémia medzi hlavnými predstaviteľmi. ja som jednoducho nepochopila, prečo by jeden o druhého mali prejaviť záujem z iného dôvodu, než že on je hviezda a jemu sa páčila jej pieseň. takže nakoniec jediní pozerateľní tam boli Uncle Brown a mamička hlavnej hrdinky. a to je trochu málo aj na Disney movie made for teens. aj keď Joe Jonas sa tam objavil bez košele. ale že by to úroveň tomuto pokusu nejak extrémne zvýšilo, sa povedať nedá. ()

Morzael

Why the bloody hell, se to jmenuje Camp Rock? Jediny co je na tom rockovy je asi ten nazev. Kdyz prejdu tohle tak mi byl Joe Jonas daleko sympatictejsi nez umely Zac Efron, bohuzel ale hlavni divci postava na Vanessu nema :-) No jinak je to jen dalsi z rady muzikalu, se kterymi se ted roztrhl pytel. Je to neco jineho nez High school musical, ale rozhodne ne lepsiho. Porad vse zustava krasne, proslunene, holky jsou namalovane a ucesene uz kdyz vstavaji z postele. Aspon ze ukazali jak vetsina amiku je povrchnich a namyslenych. Ale ani pokus o dramatickou zapletku se nejak nezdaril... pro me slaby podprumuer ()

necisty

Je to trapárna. Ale hezká trapárna, přesně taková, která se dětem líbí a já jsem tak trochu ještě dítě. Občas sleduji Disney Channel a tam narazím na všechny tyhle hvězdičky. Ač je děj tohoto filmu opravdu TOTÁLNĚ ohraný, tak vím, čeho jsou schopni v každém dílu svého seriálu. A zde alespoň po hudební stránce nezklamali, létali barvičky a hezké úsměvy na ještě hezčích tvářičkách. Uvažoval bych o 4. hvězdě, ale to už bych zřejmě přeháněl. Víc než souhlasím s názorem od VasaX a dodávám, že jsem rozhodně věděl do čeho jdu:). ()

pufina odpad!

Demi Lovato (Mitchie) zde ukazuje přesný americký úsměv, který vyzařoval takovou falešnost, že jsem měla chuť jí ty zuby vyrazit, je to taková mladší a tmavovlasá verze Hilary Duff (jako by snad jedna nestačila!) a Joe Jonas (Shane) je zase tak odporně.. hm (řeknu to slušně).. odpuzující a nesympatický.. A tři muzikály ze střední snad nestačily? Příběh typicky nudný, neoriginální a otravný.. Kdybych se někdy příště nudila, radši si zabodnu hřebíky do očí.. ()

KajusaK

Průměrná disneychannelová komedie s jonas brothers v hlavních rolích. Demi Lovato taktéž nemám v lásce takže zlé zlé a zlé. Jinak v pořádku, příběh celkem hezký. ()