Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

otík odpad!

Co jste to provedli?! Tento nově udělaný starý seriál by mohl nést podtitul "aneb jak zmutoval K.I.T.T. v Transformera". Strašné. Už původní seriál nebyl nikterak oslnivý a zázračný, ale autíčko má i na dnešní dobu úžasný vzhled, je radost se na něj podívat a David Hasselhof byl v té době slušný sympaťák. Tento seriál ale na rozdíl od staré dobré klasiky nemá kouzlo, má trapné hlavní představitele a hlavně nemá onen lesklý šmrnc původního seriálu. Bída. ()

filmmovier

Myslel jsem, že původnímu seriálu se to nemůže vyrovnat, protože je to prostě klasika klasik, ale nakonec přišlo vcelku milé překvapení. Kdyby tam nebylo pár souvislostí s minulou sérií, myslím, že by to žilo svůj vlastní život. Ono i tak to bylo něco docela jiného. Má to větší možnosti díky digitálním efektům, například a potěší i malé cameo Davida Hasselhoffa v pilotu a celkem pěkná je i modernější znělka. První polovina seriálu mě dost bavila, ale s tou druhou, kde začala umírat většina hlavních postav, to bylo už horší. Ty *** jsou krásné a zasloužené. ()

BoncheR

Pôvodne sa mi tento seriál veľmi páčil. Nezaujímalo ma že to nemá hlavu a pätu. Teraz keď sa na to pozerám analyticky, už mi to vôbec nepríde také zaujímavé. Vlastne sa samého seba pýtam prečo *,*,*,* . Zrejme asi len zo slušnosti. ()

R´Hell

Tak jsem po prvním dílu měla chuť napsat - Knight Rider - legenda pohřbena, ale s druhým dílem jsem si to bůhvíproč rozmyslela. Ani staré originální díly tohoto seriálu neoplývaly kdovíjakou kvalitou, ale měly něco, co přitahovalo diváky k obrazovce, možná něco na tom Davidu Hasselhoffovi bylo (komentář uživatele tron - charisma? :)). A když ne na něm, tak možná něco na tom starém KITTovi. Herci v Legendě se vrací by se mohli k potěšení všech raději vrátit k modelingu. Absolutně nevěrohodný a naprosto nelogický seriál zabíjí i pitomé dialogy. Legenda se vrací se nikdy žádnou legendou nestane, na rozdíl od svého předchůdce, který okouzlil minimálně každé druhé dítě. ()

Autogram odpad!

Starý dobrý Hajzelhoff so svojím normálnym športiakom. Je smutné, aké premúdrelé buzerujúce auto z neho spravili a o všetkých nezmysloch a trápnostiach okolo toho je škoda písať. ()

WincKruspe

To je ale příšerně zmršená hovadina. Tohle nezachrání ani překrásná Deanna Russo. A když už se neobtěžovali s nějakou realističností nebo logikou, tak to mohli aspoň zachránit sympatickým obsazením, ale to se taky nepovedlo. ()

sellsakul

Pozrel som si zo srandy, no resp. preklikal úvodnú časť k novému seriálu a musím povedať, že sračka ako sa patrí. 1* dávam za pekné auto, ostatné do hajzla. ()

Arius odpad!

Nový Knight Rider je zločin! Netreba sa baviť o výkonoch hercov stupídnych hláškach dialógoch a akcii, považujem remake tohoto seriálu za zločin,navyše tak nevydarený zločin že ak by bol padouch moslim zrejme posledné čo by videl by bol letiaci kameň. Pôvodný Knight Rider hoci nebol tiež žiadna sláva no ten seriál mal kult a vo svojej dobe velkú sile preto je tento úbohý pokus na zaplakanie. Bez rozmýšlania udelujem odpad. ()

ondra.kymla

Sppusta akce, ale bohužel žádný velký příběh, vždy to dopadne stejně. Docela pěkné efekty s moderní technologii, ale jinak nic jiného a jsou opravdu lepší akční seriáli. ()

Lukoboss

Tak ta jediná hvězda je samořejmě za úžasnou káru, což je mustang. To je prostě moje srdcovka, tam není co řešit. Jinak je to stupidní, hloupé a naivní. A když už i jinak otřesnej D. Hasselhoff byl mnohem lepší než tahle várka herců, tak to je teda síla. ()

chamba

Myslím, že tento seriál bol od tvorcov dosť prešľap. Dialógy sú úplne mimo a bez myšlienky, herci hrajú tak na pol plynu a scenár je katastroffálny. ()