poster

Statočný zlodej

Komedie

Československo, 1958, 72 min

 • mchnk
  ****

  Jožko a jeho definitiva. Skutečně životní událost humanitně smýšlejícího človíčka, řídícího se desaterem a ochotného pomoci komukoli. Snímek o donuceném sebeobvinění. Zde je ovšem místo nelítostného inkvizitora vlastně stejně nelítostná veřejná pověst. Malá nehoda s obálkou a morálním vyústěním ohromných rozměrů. Výborná režie i klasicky poctivé herecké výkony méně známých, slovenských herců, kteří se vedle mistra Kronera rozhodně neztráceli. A kdo by měl náladu na Púčika v podání Milana Lasici, tak je zde možnost od režiséra Petera Opáleného Jožko Púčik a jeho kariéra(8.6.2014)

 • dyfur
  ****

  Lackove komédie sú asi to najlepšie čo z komediálneho žánru na Slovensku vzniklo.Výborní herci,dialógy,stará Bratislava Dobrá komédia,ktorá ani po rokoch nenudí.(8.4.2013)

 • klúčik
  ****

  Znova jedna komédia režiséra Jána Lacka. Jozef Króner jasne predviedol, že z neho vyrastie kapacita slovenskej scény. Výborné herecké obsadenie. 80%.(5.1.2006)

 • corpsy
  ****

  Jozef Kroner je tu dokonalý, bez neho by to snáď ani nebolo ono.(23.3.2011)

 • d-fens
  *****

  Jožko Púčik a jeho kariéra - názov "Satočný zlodej" je mätúci! skvelý (snáď ako nikdy predtým ani potom) Jozef Króner(18.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace