poster

Mrtvý sníh

 • Norsko

  Død snø

 • anglický

  Dead Snow

Komedie / Horor / Akční / Dobrodružný

Norsko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hippyman
  ****

  námětem velmi originální parodie na sebe sama, plná skvělé hudby, hlášek a samozřejmě útrob pronikavších na denní světlo... mrtvý sníh dovede rozesmát i postrašit, a když přehlédneme pár nesmyslů, dostaneme oddechovou severskou zábavu se slušným bodycountem... 70%(15.2.2011)

 • Xmilden
  ****

  Tak samozřejmě nejde přehlédnout že pro mě neznámý Tommy Wirkola ulítává na Raimim a Jaksonovi. Ta inspirace Evil Dead a Braindead je dobře čitelná. Právě fanouškům těchto hororových komedií je určen i počin Dead Snow. Akční závěr se změní v jednu velkou řežbu a nakonec nás čeká i jedno nečekané odhalení :) 70%(31.8.2010)

 • Jhershaw
  ****

  V rámci Varů příjemné osvěžení (= zábavné, jednoduché, blbé, spousta krve, málo myšlenek, hlasitý soundtrack), ale dojmem/zábavností to má blíž k Choking Hazard než k Braindead. 70 %(12.7.2009)

 • petero
  ***

  I keď nuda veľmi nehrozí, výsledok za očakávaním zaostal, zanedlho si z toho filmu veľa pamätať nebudem. Vo výsledku film dobačuje rovnako ako dnes už zabudnutý BLACK SHEEP.(26.3.2009)

 • Faustka
  *****

  "Za nic na světě se od těch bastardů,nesmíte nechat kousnout "...dobrá rada od někoho, kdo si mezi prvníma na vlastní kůži zažije překvapivou porcovačku, ale i mnoho jiných veselých momentů se tady vyrojí...no, to klima je přesný, okamžitě mi z toho chytla pořádná kosa a nebylo to jen vinou nacistickej ultra-zombíků(uniforma jim sekne), v jejichž taktice likvidace, nebyla naprosto žádná chybka, vždyť..." v jednotě je síla "... a na takovou vydrezůrovanou smečku, je potřeba mít trochu toho šrotu v makovici, ale někdy ani to nepomůže...a potom je třeba použít těžší kalibr, vlastní svaly(např.)... a nějaký ty zbraně, co jsou zrovna po ruce... a ta kadibudka(plná hoven...vcuc)... ty brďo, třesu se ještě teď...no, ale jinak tenhle severskej kousek nabitej po víko různejch lidskejch chuťovek...ble,ble... sem si patřičně užila... proto by neuškodil nějakej zmraženej nášup...a už si to fičí...uaau...(1.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace