poster

Mrtvý sníh

 • Norsko

  Død snø

 • anglický

  Dead Snow

Komedie / Horor / Akční / Dobrodružný

Norsko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Po Cold Prey další super norskej horor, ktere se sice ze začátku nějak nemůže rozhodnout jestli bude temnej, mrazivej horor a nebo komediální hororová zombácká jízda, ale postupně se z toho vyklube právě ta jízda a vůbec to neni na škodu, i když se zprvu zdá, že to moc šlapat nebude, ale nakonec je opak pravdou a závěrečnej asi 30ti minutovej finiš je úplně nuskutečně bombastickej masakr, kdy tam dva kamarádi nafasujou kladívko, sekerku, brokárnu a motorovku a jdou si to vyřídit se zombáka z druhý světový a všude lítaj mozky, střeva, krev se počítá na litry a všechno to ještě podporuje hodně nápaditá kamera a režie. Prostě horor to neni kdovíjak úžasnej, ale zábavný to je pořádně(27.3.2009)

 • Arkos
  ***

  Vcelku jsem se bavil, ale kdyby tenhle horor nebyl říznutej komedií, bavil bych se ještě víc. V každém případě nápad s vraždícími zombie nácky nebyl špatný, i když tu už něco podobného bylo /Bunkr smrti/.(4.11.2009)

 • sullafelix
  *

  ... !!!!!! logika scen a situacna logika !!!!!!! ... Wirkola musi mat pod poklopom (rozumej vrchlik lebky) urcite len same exkrementy ..(5.11.2009)

 • TeeAge
  **

  Šablóna okorenená náckovými zombíkmi a šialenou vyvražďovačkou v poslednej štvrtine. V žánru miestami napriemerne nápadité a zábavné, no nič trvalé pre zajtrajšok.(28.6.2010)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Ouhle.. Je to jedna velká RECESE!! Nacistický Zombie, teen splatter je vcelku Originální Nápad, takže o zábavu bylo postaráno.. Gore bylo spíše průměrné.. Herečky Kočičky, Záchvat smíchu žádný .. U mně za 60% lepší průměr.. na který zachvíli zapomenu :)(9.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace