poster

Mrtvý sníh

 • Norsko

  Død snø

 • anglický

  Dead Snow

Komedie / Horor / Akční / Dobrodružný

Norsko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ORIN
  ***

  Některá žánrová pravidla dodržuje, jiná (možná trochu zmateně a krkolomně) modifikuje. Výchozí nápad špatný není, pointa ale za moc nestojí. Vtip na začátku schází, během závěrečné konfrontace graduje. Ženské osazenstvo na severský film poměrně ucházející, jejich motivace (a nejen jejich) dost podivné. A tak je to s celým filmem - jako při projížďce na sněžném skútru v kopcovitém terénu, občas slušně pobaví, občas dost nudí, ale nakonec docela rychle uteče. Slabší 3*.(17.11.2014)

 • Shit
  ****

  Po Cold Prey další super norskej horor, ktere se sice ze začátku nějak nemůže rozhodnout jestli bude temnej, mrazivej horor a nebo komediální hororová zombácká jízda, ale postupně se z toho vyklube právě ta jízda a vůbec to neni na škodu, i když se zprvu zdá, že to moc šlapat nebude, ale nakonec je opak pravdou a závěrečnej asi 30ti minutovej finiš je úplně nuskutečně bombastickej masakr, kdy tam dva kamarádi nafasujou kladívko, sekerku, brokárnu a motorovku a jdou si to vyřídit se zombáka z druhý světový a všude lítaj mozky, střeva, krev se počítá na litry a všechno to ještě podporuje hodně nápaditá kamera a režie. Prostě horor to neni kdovíjak úžasnej, ale zábavný to je pořádně(27.3.2009)

 • sullafelix
  *

  ... !!!!!! logika scen a situacna logika !!!!!!! ... Wirkola musi mat pod poklopom (rozumej vrchlik lebky) urcite len same exkrementy ..(5.11.2009)

 • MM_Ramone
  ****

  Kráľom zombie horroru je americký režisér George Andrew Romero. On je zárukou kvality. Občas sa však i iným tvorcom podarí zabodovať v tomto horrorovom subžánri. Nedávno ma napríklad velice potešili nórski filmári, keď natočili výborný snímok "Mŕtvy sneh". Víkendový výlet partie mladých ľudí na odľahlú horskú chatu sa zmení na boj o holý život. Zaútočia na nich oživlé mŕtvoly. Hustá atmosféra, nádherná zasnežená príroda, zaujímavý príbeh, nadupaný soundtrack, krv, gore a hlavne hnusní fašistickí zombie vojáci. Nazi zombie! Wehrmacht living dead! Sieg hail zombie! ****(9.1.2016)

 • DaViD´82
  ***

  Odpad! za úvodních sedmdesát minut a silné čtyři hvězdičky za závěrečnou dvacetiminutovku, kdy to konečně začně být tím, co od toho divák očekává.(20.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace