Mrtvý sníh

Død snø

Dead Snow

Komedie / Horor / Akční / Dobrodružný

Norsko, 2009, 90 min

Hehe, nacistický zombie. Do třičtvrtě filmu se to chová jako opravdový teen horor. A pak přijde ta vtipná část. Fotbal se zombie hlavou. Nezapomenu nikdy :-D(14.5.2009)

Odpad! za úvodních sedmdesát minut a silné čtyři hvězdičky za závěrečnou dvacetiminutovku, kdy to konečně začně být tím, co od toho divák očekává.(20.7.2009)

• Dever

// Distribútor: IFC // Počet premietajúcich kín v USA: 4 // Otvárací Víkend v USA: $5,363 //(19.8.2015)

Evil Dead na Norský způsob? Proč ne...má to nápad, vtip, atmosféru a i nějakou tu krev. Ale co hodnocení? Tři hvězdičky je podle mě málo, ale čtyři zase moc....tak to vidím na takových tři a půl. 65%(1.4.2011)

• Momo_desu

2* že to bolo vtipné a zaujímavý nápad s nazi zombie inak nič čo by ma nejak oslovilo aby som tomu dala vyššie hodnotenie.(28.1.2013)

• - Jeden z kluků nosí tričko s filmem Braindead. (poz3n)

• - Režisér filmu, Tommy Wirkola, si ve filmu zahrál malou roli. Jednu ze zombie. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Film se natáčel na Altě ve Finnmarku a na Malselvu v Tromsu v Norsku. (rafix)