poster

Mrtvý sníh

 • Norsko

  Død snø

 • anglický

  Dead Snow

Komedie / Horor / Akční / Dobrodružný

Norsko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kordus
  ***

  Az do padesate minuty jde o celkem nudny film o skupine vysokoskolaku, kteri se ubytovali v horske chate a sem tam kolem probehl tajemny starec nebo mrtvy nacista. Ale potom konecne prijde to, na co jsem se tak tesil. Tlupy zombii se vyhrabavaji ze snehu, zijici se musi poradne snazit, aby zijicimi zustali a film zacina srset vtipem i zdravou porci nechutnosti... a vydrzi to az do konce. Ten nastup mel byt drive, pak bych rad dal o hvezdicku vic.(22.7.2009)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Ouhle.. Je to jedna velká RECESE!! Nacistický Zombie, teen splatter je vcelku Originální Nápad, takže o zábavu bylo postaráno.. Gore bylo spíše průměrné.. Herečky Kočičky, Záchvat smíchu žádný .. U mně za 60% lepší průměr.. na který zachvíli zapomenu :)(9.12.2012)

 • obitus
  ***

  Ale jo. První polovinu jsem si myslel, že snad chcípnu nudou a zoufale doufal v trošku krve nebo vnitřností. Naštěstí mi autoři obého dodali vrchovatou měrou. Druhá půle je svižná, krvavá, trhlá a místy dokonce i vtipná, což se u komedie počítá. Nazi zombie jsou vždy zajímavé, i když jejich vlastnosti tentokráte zklamaly. Film je to celkem zábavný, nicméně jediný trailer na Worst Case Scenario je mnohem zajímavější.(23.7.2009)

 • Rover
  **

  Poetika červené a bílé dostává nový rozměr aneb estetika krve ve vtipně pojatém béčku. (Té větě sám nerozumím, ale ozvala se potřeba komentovat). HUDBA: Christin Wibe - originální hudby moc neuslyšíte, ale rozřezávání zombíků za zvuku norského metalu je cool.(9.6.2009)

 • gudaulin
  odpad!

  Ano, uvědomuju si, že ani v rámci svého žánru ani v rámci kinematografie jako celku Mrtvý sníh nějaké pomyslné dno nepředstavuje. Na druhou stranu moje komentáře nikdy nebyly objektivní a jednoduše vyjadřovaly subjektivní pocit ze zhlédnutého. A subjektivně můžu říct, že jsem ztratil 3/4 hodiny svého života - komu by přišlo divné, že se dá ztratit tolik času zhlédnutím filmu, který má dvojnásobnou stopáž, prozradím, že jsem některé pasáže z čistého zoufalství projížděl rychloposuvem. I v rámci toho, oč Tommy Wirkola usiluje, ten film nefunguje a vyvolává spíš nudu a pocit promarněné šance. A to nemluvím o tom, že se úplně míjím s jeho představou o humoru a zábavě. Práce s kamerou je na pár facek a scénárista by si zasloužil dlouhodobý pobyt někde v trestanecké kolonii, kde by měl v přestávkách mezi prací v kamenolomu a spánkem čas pilovat ty nejzákladnější prvky svého řemesla. Celkový dojem: 10 %. Mrtvý sníh mě ujistil v tom, že s Tommy Wirkolou se budu dál už jen důsledně míjet. Může vypilovat řemeslo, ale filmové vidění máme každý úplně jinde.(20.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace