Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

JohnRambo

Pustil som, videl som, vypol som, odchádzam. Krásne holky, skvelo namixovaná hudba počas celého filmu, vizuálna stránka bola velmi zaujímavá a dobre sa na to pozeralo ale nikto ma nepresvedčí že ten kto písal scenár bol triezvy. ()

C0r0ner

Může být člověk zklamán za pět hvězdiček? Já byl. Sucker Punch totiž měl být ten nejlepší film, jaký jsem kdy viděl a bohužel nebyl. I tak jsem ale celou dobu ani nemrkl a hltal každou sekundu Snyderovy klasicky dokonalé režie a invence, která by stačila na pět jiných filmů. Splněný sen, který však přesto nebyl tak dokonalý, jak jsem čekal. Rozšířená verze je jen třešničkou na dortu. 100% ()

matrosh

film mi dal přesně to, co jsem podle traileru čekal. vizuální orgie ala guilty pleasure, kde děj nehraje vůbec roli, důležitý je pouze vizuál a krasné slečny v kombinaci s nabušeným soundtrackem. kdyby byl tento film součástí grindhousu tarantina a rodrigueze, snyder by se rozhodně neztratil. ()

carly

názov tohto filmu ho vystihuje do bodky. je to neskutočne premyslený príbeh. ani na chvíľu vám nedovolí si vydýchnuť, ale nikdy sa príliš neponáhľa. vizuálne je neuveriteľný a dôkazom toho, že nepotrebujete 3D, aby bol film dychberúci. a podfarbený je neskutočne dobre zvolenou hudbou. sledovať tento film, je ako skladať puzzle z 1000 kúskov. až keď priložíte ten posledný, pochopíte, na čo sa vlastne pozeráte. skvelé boli aj herečky v hlavných úlohách. išla som na to kvôli Vanesse a bola som očarená ()

MovieKings

UF! Nečekejte vyloženě naspeedovaný film jako byl Úsvit mrtvých, či vyloženou řežbu jako 300 a ani velké (ale přesto vynikající!) filizofování Watchmen. Tohle je tady samo za sebe a funguje více než dobře! Na to, že jde o první Snyderův film, který si sám napsal a vymyslel dopadl Sucker punch na výbornou. Snyder nikdy nebude Tarantino, ale cit pro obraz a um vtáhnout diváka do děje má. 5* ()

Gaaron

Ač je samozřejmě těžko hádat, o co přesně Snyderovi šlo, je na filmu přeci jen vidět, že se to mohlo povést.. Kdyby k tomu měl nějaký koncept a ne jen jednoduchý závazek přepisovat každý dialog tak dlouho, dokud nebude co nejstupidnější a věnovat se každému záběru co nejpečlivěji tak dlouho, dokud nebude co nejklišovitější. Pozor, to není výtka. Označit tenhle postup jako uměleckou vizi a držet se ho, na to má Zack plné právo. Ale v Sucker Punch prostě chybí to něco navíc. Něco co by ho ospravedlnilo jako svébytné dílo a nejen jako nesmyslnou pseudopostmodernistickou masturbaci. ()

Andre3000

Dívatelné, ale je to takové směska všeho, které je samozřejmě naprosto nereálná. Je to taková pohádka pro pubescenty, ale má i své půvaby. Konec je docela dobrý, ale celkově jsem od filmu čekal větší věruhodnost. ()

agathon

Ze všeho nejvíc mi tenhle Snyderův opus připadá jako fantaskní hentai, z kterého někdo vystříhal erotické scény a nechal jenom ty roztomile lolitkovské dívky a velké nestvůry, které se na ně vrhají. Přeplácané, předimenzované, přehnané na všech úrovních filmové skladby... a jediné, co zůstane, je otázka, zda to náhodu celé propánajána nebyl záměr. Pokud ano, tak potěš pánbůh, co se vyklube ze Supermana! Začíná to vypadat, že v momentě, kdy režiséra nedrží na uzdě dobrá předloha, zrodí se průšvih. Doufám proto, že se pletu! ()

pakobylka

Samoúčelné - a zcela vyprázdněné. Nenapadlo by mě, že snímek až po okraj napěchovaný akcí může být TAK nudný. Jenomže veskrze přitažlivá, správně ponurá a depresivní dějová kostra slouží v podstatě jen jako zástěrka pro velkolepou exhibici fantastické počítačové hry převedené na filmové plátno - a její sledování mě zrovna dvakrát nebavilo. Možná i proto, že mě vůbec neoslovila její stylizace. Ale především byla absolutně bez obsahu, neměla nic, zač by stálo bojovat. A tak paradoxně jediným, koho jsem mohla z celého srdce litovat, bylo roztomilé dračí mládě … které vlastně neexistovalo … ;-) …Nemohla jsem si nevšimnout, čím se živilo, ale pořád to bylo jenom zvířátko, které mělo hlad - a určitě by vzalo zavděk i jinou potravou. Ani na dračici nejde jen tak zapomenout - protože matky jsou přece od toho, aby se rvaly za své děti ... Co se stane s hlavní hrdinkou a s jejími společnicemi mě až tak nezajímalo. ()

Martrix

Tak tento film se hodnotí hodně špatně. Zatímco jedni kritizují scény jako z videohry, kterou napsal perverzák Quentin, druzí nadávají na to, že jsou tam zbytečné civilní scény. Můj dojem je, že pod vším tím vizuálním bordelem je příběh, který není špatný. Dokonce mi ani nevadí způsob jakým je vyprávěn. V principu jde o to, že se dívce stane křivda a ocitne se v ústavu, kde jí mají za pět dní provést lobotomii. Dál už je příběh obarven fantazií dívky, která upírá svou mysl k získání svobody. Tento proces osvobození pak pojme jako misi, která sestává z několika úkolů. Rozumím tomu, že se tvůrci snažili ukázat, že dívce mohlo získání mapy, nebo ohně, připadat stejně složité, jako boj proti náckozombies armádě, nebo jako rubačka s drakem. Jenže pro diváka je obtížné oddělit relativně vážné téma, od stylizované videoherní zábavy. Dle mého názoru je Sucker Punch spatlanec dvou filmů, kdy ten herní, bych rozsekal na kusy a udělal z něj pět videoklipů a ten thrilleroidní bych zhutnil a hlavně přeobsadil. Emily Browning na mě totiž působí velmi perverzně a studeně. Ostatní protagonistky nejsou zapamatovánihodné, ale aspoň vypadají jako ženy a ne jako lolitky. Ve velké míře filmu škodí to, čím je Snyder typický. Za relativně málo peněz dokáže vyprodukovat vizuální orgie, které ale působí velmi nadbytečně a nemají pro děj jiný význam, než uspokojit Snyderovu touhu ukázat, co umí. Jenže jako celek to nefunguje. Kdyby jste se rozhodli tyto scény vystříhat, zbyl by jen skvělý úvod a bez toho středu, poněkud tajemný konec. Tipuju, že by toho bylo tak na 35 minut.  A já trouba, si schválně sehnal director's Cut: 127 min. Nedoporučuji. ()

Gabbo

Samoúčelná, levně působící, naprosto uchylná a fetišistická zábava, která má ovšem něco do sebe. A to vše doplňuje skvělý soundtrack. ()

campix

Myslím si že každý režisér by chtěl mít tu možnost udělat si takovýto film, jen aby si pro sebe splnil svoje mokré sny. Tak jako Snyder ve svém Sucker Punch. Je pravda, že Snyder není o dějové linii, ale hlavně o akci a vizuální stránce. A kdo šel na Sucker Punch s jiným očekáváním je hlupák, tady prostě nešlo čekat nic jiného. Já příběhovou linii téměř vypnul a nechal se unášet co se týče nepřátel rozličnými herními lokacemi (od ninjů a nemrtvých nacistů přes draky až po roboty). Možná jsem sice čekal větší akci k čemuž mě přesvědčili nabušené trailery, ale i tak jsem si Sucker Punch naprosto užil. Hlavně díky tomu jak skvěle vypadá. Můžete si film stopnout v kterémkoli okamžiku a máte tapetu na plochu jako dělanou. ()

Wormboy

Vizualne sialenstvo, ktore je zial tak prazdne, ze obsahovu superdieru nedokaze zaplatat ani more krasnych obrazkov, ktore nadovazok s pribudajucimi minutami prestavaju byt aj zabavne. V Legende o strazcoch som to Snyderovi este ako tak zozral, tentokrat nie. Hodnotena je 127 minutova reziserska verzia. ()

necisty

Tohle je poprvé co si u mě film zasloužil 5 hvězdiček za prvních 5 minut. Zíral jsem na to s otevřenou pusou... zbytek filmu byl 'pouze' extrémně sexistická akční orgie vedená největšíma k*ndama, oblečenýma v ještě více sexy oblečkách, shánějící nějakých 5 trapných indíciích. Ale to snad někomu vadilo? Evidentně jo... mě rozhodně ne:)! ... Používají parní energii a hodinové strojky, aby se pohybovali:D. ... Nikdy více jsem tolik nesouhlasil s Enšpíglem jako tentokrát!!! ()

Pajky3

Motivy shlédnutí jsou jasný, byl jsem na to zvědavej. Ale nějaká extra bomba se z toho nevyklubala. Fantazie byly hodně akční a zajímavý. Alterrealita byla taky zajímavá, ale nějak mi to nešlo všechno dohromady. Efekty byly pěkný a docela mě k tomu potěšil i soundtrack, nicméně je to jen takový lehky nadprůměr. ()

Flynn

Vizuelně pěkně uděláno, to se jim musí nechat. Příběhově ovšem pokulhává. Je to až moc zaplantané ve prospěch efektních scén, až to nedává smysl a v závěru se z toho klubka snaží tvůrce vymotat seš mu síly stačí, jestli se mu to povedlo musíte posoudit sami. Hezky se na to kouká,ale pouze jako na snůžku povedených klipů. Hlavní hrdinky jsou sexy a kdoví co ještě :o) (oblečky jakože gut), hudba se taky dá, ale dějově je to taková slátaninka. ()

spygirl

Temné, stylové, sexy. Vizuální orgie. Útěk od kruté reality, snový svět, fantazie, metafory. Je mi líto, že tento film hodně lidí nepochopilo, ale nepřekvapuje mě to, protože není pro každého. Film - 100%, soundtrack - 100%. Bez debat. ()

U_S_O

Pre mňa osobne jedno z veľkých prekvapení tohto roka. Od samotného začiatku vo videoklipovom šate, cez epické akčné scény s dych berúcimi spomaľovačkami a s vymakaným soundtrackom až po trojdimenzionálny príbeh v hlavných úlohách so sexi bojovníčkami, som to jednoducho hltal. Videl som klasickú a aj extended verziu, v ktorej je naviac jedno slušné muzikálové číslo a pár ďalších drobností. Ešte by som odporučil si prečítať tento článok, je to celkom zaujímavé čítanie: Why Sucker Punch is Smarter than You Think. "You have all the weapons you need. Now Fight!!!" ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)