Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

x_ander

Zack Snyder utržený ze řetězu se všemi klady i zápory. Vymazlený vizuál a kulervoucí akční scény k němu už tak nějak patří. Bohužel by si měl sehnat scénáristu, který tomu šílenství dá nějaký řád. Ve výsledku je Sucker punch několik špičkových akčních scén pospojovaných "čímsi", co nemá nejen hlavu ani patu, ale ani atmosféru a logiku a diváka to dost zdržuje. Snydera sice chválím za snahu dát filmu jakýsi rámcový "děj" a ne jen béčkové "jdeme odněkud někam a všecky vybijeme", ale tohle se moc nepovedlo. Sucker punch tak zůstává jen na půl cesty k pořádné geekovské guilty pleasure. ()

Adrii

Pár slovy: Blbost nehorázná.. převalovala jsem se už po půl hodině, nakonec jsem se tu kravinu rozhodla dokoukat, abych mohla udělit subjektivní hodnocení.. Tak, jako jsem chtěla dát odpad na začátku, mam chuť ho dát i ted, na druhou stranu přihlédnu aspoň k efektům a k muzice.. takže proto jedna.. BTW: Herečka mi taky nebyla příjemná, ale měla hezký oči a rty ... .) ()

spacemaster

Neuvěřitelná mlátička s dokonalou atmosférou, která je nejsilnější na začátku filmu, ale po celou dobu zůstává na vysoké úrovni. Největší plus filmu ale není atmosféra, ale pětice koček v minisukýňkách, která se prohání po obrazovce a kosí protivníky jako stébla trávy. Musím ovšem přiznat že nebýt dokonalých akčních scén a krásných žen nestál by film ani za stáhnutí. Ale takto nemám co dodat. ()

dzules

je to děsná všehochuť ale má to cool atmosféru, cool bitky, cool malou školačku a ke všemu hraje cool hudba.. ()

88Radium

Ač je příběh jako z počítačové hry a není nijak překvapivý, má to atmosféru a dobré vizuální zpracování. Upřímně jsem se až divila, že mě to sakra baví. ()

Vimrak158

Zack Snyder byl vždy kvalitní režisér,který dokázal udělat s filmy divy. Jeho ,,třístovka" byl povedený film, u kterého jste se ani na chvilku nenudili, a jako fanouška antiky mě film potěšil.Snyderovo Watchmeni mi už do noty tolik nesedli,ale film to byl stále kvalitní. Ale se Sucker Punch Zack prostě ujel, a to co stvořil je hovadina nejvyššího kalibru. Příběh o holce,které zemřela matka a ona je kvůli nechtěné vraždě,při které zabila svou sestřičku převážena do ústavu pro duševně choré, je demencí od začátku až do konce. Ve filmu se prakticky nic neděje, a nejhorší na tom je,že si film hraje na filozofii a přitom nemá ani základní smysluplný děj. Jediné co na filmu potěší jsou pohledy na dívky,kteří ničí ať už samuraje,nebo roboty, či fašisty. Snyder tentokrát prostě ujel a jestli takhle zbabrá i nového Supermana tak ať si mě nepřeje! ()

Wirmon

Popsat, co všechno tomu chybí, by stálo mnohem víc energie, než si tahle "věc" zaslouží. Výsledkem je absolutní obsahová, emocionální a myšlenková prázdnota. Pseudofilosofování anděla strážného (Scott Glen) to posouvá ještě o level blíž filmovému peklu. Stejně filosoficky podnětný výkon bych dokázal se zanícením předvézt nad obsahem svého odpadkového koše. Navíc to, co mám celek tahat z průšvihu (čili akce) smrdí samoúčelností a je (přesto že se tu střílí opravdu hodně) naprosto bez náboje....Jo ,ať nejsem zlí. Holkám to sluší a triky vypadají dobře (zato ty dvě hvězdy). Podtrženo sečteno: krutě jsem se nebavil a do konce jsem vydržel jen proto, že jsem doufal, že mi aspoň před koncem někdo vysvětlí co a proč se tam ku*va vlastně děje!!! ()

Psychotic17

DOPORUČUJE 9/10 PEDOFILŮ! Někomu asi stačí věčně smutné psí oči a pootevřené rtíky hlavní aktérky, ale mně určitě ne. Velký kámen úrazu je, že pro velké akční scény se zpomalovačkami a cool knock-outy já prostě potřebuju důvod. I kdybych snad neopovrhoval boji v japonském stylu (tedy žádné logické nebo nedejbože fyzikální zákony), pořád by mi vadilo, že tady jde jen o vizuální orgie a vlastně tyto segmenty nemají žádný smysl, neboť jde jen o představy, ve kterých žádná z postav nemůže zemřít, nelze v nich prohrát a... (neříkal jsem to už?) na "skutečný svět" nemají žádný vliv. Samurajové? Radši si místo sledování Sucker Punch zahraju Heavenly Sword. Náckové v plynových maskách se svítícíma očima? Radši si místo SP zahraju Killzone. Draci? Skyrim. Navíc při jejich hraní nebudu muset poslouchat upištěné poprockové rádoby-zpěvačky. Naprosto zbytečná ztráta mých dvou hodin času. Přesto alespoň segment "ze skutečnosti" byl přes mnoho logických lapsů docela koukatelný. 30%. ()

srdce78

přemýšlela jsem,že bych dala i 4*,ale závěr filmu mě rozesmutnil,takže pouze 3*,ale jinak je to naprosto skvělá podívaná,plná skvělé grafiky,triků,ale hlavně neotřelá,originální a fakt fantasy s notnou dávkou fantazie bez předvídatelnosti děje..bavila jsem se,jen škoda,že to takhle dopadlo :-) ()

deluxxx

Naozaj rozporuplný film, ku ktorému neviem zaujať jednoznačné stanovisko. Hlavná hrdinka Baby doll stojí medzi dvoma paralelnými svetmi a spolu so svojimi sexi spolubojovníčkami nimi prechádza. Práve z tohto dôvodu film pôsobí dvojtvárne. V skutočnom svete odohrávajúcom sa na psychiatrickej liečebni si film drží vážnejšiu tvár a má ponurú atmosféru. Baby doll trpiacou po smrti matky depresiami liečia lobotómiou a musí tancovať v akomsi kabarete pre chlípneho kápa. Tu ale začne snívať o "great escape" a vo svojich fantáziách prechádza do druhého sveta, sveta svojich fantázií, kde musí získať/ vybojovať s kolegyňami jednotlivé veci k úteku. Fantasy scénky ale celkový dojem z filmu dosť kazia lebo sú to futuristické súboje s rôznymi kreatúrami (samuraji, cyborgovia) v štýle videohier. Týmto ťahom to Snyder moc netrafil lebo keby si film držal tvár drámy s mierne akčným nádychom vyznelo by to určite lepšie. P.S.1: film začína odtiahnutím opony, čo môže znamenať, že je to celé iba predstavenie (?) P.S.2: soundtrack je kvalitný = 5* ()

lobo87

Páni, za ten úvod s temnou verziou hitu Sweet Dreams by som neváhal dať plné hodnotenie. To bolo proste dokonalé. Samozrejme, po tejto pasáži začala kvalita klesať, ale vizuálna dokonalosť tohto filmu, kvalitný hudobný podklad, sexi look hlavných postáv a originalita dokážu vyvážiť slabšiu dejovú líniu a preto neváham dať 75%. ()

rolly

Originalitu zapriet nemozno, Snyder to skombinoval s tymi akcnymi snovymi uletmi na vybornu a bolo badatelne, ze inspiraciu cerpal z roznych kutov, v jednej akcnej sekvencii som mal dokonca dejavu na call of duty, ale co ma zarazilo a pobavilo zaroven, bolo "boyardovske" brifovanie dievceniec, ked ich Scott Glenn a.k.a. otec Furas usmernoval skutocne precizne a aby som nezabudol na vyborny soundtrack, za ktory pridavam hviezdu navyse ;-) ()

t.b.kat

Hezky se na to kouká, ale to je asi tak všechno. Scénář: Buchbuch ... bleble ... buchbuch ... bleble... a furt dokola, jak u blbejch. Ach jo:-( ()

Gand_alf

Vav! Pre mna, je tato fantasy drama, prekvapenim roka! Vo filmovom priemysle, najma v tom holywoodskom, to funguje s uputavkami na novy film nasledovne - do tychto uputaviek su poskytnute tie najlepsie casti filmu aby sa dotycny film co najlepsie predal, to je jasne, ale ked som si pozrel uputavky k tomuto kusku, povedal som si: ,,Dievca v minisukni, v topankach vo vysokych podpatkoch ako nici nejake prisery, to bude povrchny filmovy pruser." Jak velmi som sa mylil! Tento film ma niekolko vrstiev, ktore do seba vyborne zapadaju. Je fakt, ze o logike tohto filmu by sa dalo diskutovat, rovnako i o niektorych hereckych vykonoch, ale tak skvelu kombinaciu fantasy a dramy, je vidiet malokedy. ()

megajalec

Postmoderna v akcii. Fenomenálny začiatok, asi jeden z najlepších, aké som videl, v pozadí hrá Sweet Dreams a za päť minút nám režisér povie všetko podstatné. S otvorenými ústami som pozeral ďalej. Keď začala hrať Bjork, všetky svaly sa mi napli a začali tancovať (kedysi moja najobľúbenejšia pesnička, vďaka Zack, že si mi ju pripomenul). V polovici som si uvedomil, že stále pozerám s otvorenými ústami a prišiel pocit, aby sa nič nepokazilo, lebo zatiaľ to je na výbornú. Našťastie, nič také sa nestalo, možno trošku slabší bol záver. Vizuálno - hudobné orgie, ktoré ma pohltili, požuli a vypľuli von a ja som nevedel, kde je sever. A to muzikálové číslo bolo perfektné. Tlieskam v stoji, som ohromený! P.S. uvedomujem si, že je tam dosť scenáristických dier, ale vďaka skvelému vizuálu (krásne baby v sexy kostýmoch, spomaľovačky, nenormálna akcia, skvelý hudobný doprovod...) všetko odpúšťam. Love is a drug! ()

yazik

Nádherně provedené fantasy v doprovodu úžasné hudby. Film jsem si opravdu užil od začátku do konce a jen je mi líto tak nízkého hodnocení zde. Rozhodně jeden z nejlepších filmů letošního roku, který jsem měl tu čest vidět. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)