Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

scheni

Kdyby mě včera někdo řekl, že lze natočit nudně film se sexy holkama v prádle, které porcují pomocí velkých kverů a samurajských meču každého, kdo se jim postaví do cesty, řekl bych mu že je debil. A dnes bych se mu musel omluvit, protože jsem ten film viděl... ()

Bajislaw

Sucker Punch je za velké peníze natočená klukovská masturbační fantazie, která se snaží hrát si na postmodernu. Problém je, že tady vlastně není nad čím masturbovat. Filmu zoufale chybí R-kový rating. Další věc, která chybí, je uspokojivý závěr (ne nezbytně happyend), což se o Sucker Punch obecně ví. Jeden z nejzpackanějších scénářů všech dob! ()

DaliborekD

Za sebe poskládané intra pár akčních her slepených pokusem o příběh. Záleží na divákovi, jestli je ochoten se touhle lobotomií bavit, nebo ne. ()

VendaCiki

velice dobře propracovaný fantasy. Spojený s animacemi z hry se mi trošku nelíbí. Příběh dobrej, jen pro některý možná nepochopitelný. Mě osobně by zajímalo, jak ta hlavní hrdinka tancuje, že uchvátí do transu všechny okolo. Bohužel to tam není vidět. Jinak doporučuji se podívat. Né každému tenhle styl padne. ()

Sattiens

Podobně pitomou pornografickou ptákovinu půjde přirovnat pouze k Tronu. Víc než děj se diváka snažej zaujmout efekty a upnutý kostýmky. Toť vše. ()

zuzza11 odpad!

...stačilo by jinak učesat hlavní "hrdinku" nebo ji vyměnit úplně, a soustředila bych se na děj možná i o trochu víc. Ale nikdy jsem nevěřila jak stačí málo k zhnusení celého filmu... Ono zhnusení bylo i z celkového nepochopení, stupidní zápletky, jednání jednotlivců se rovná jednání blbců. Taková reklama na levné porno a levnou plastickou chirurgii. ()

vodkasesemte

If you dont dance, you have no purpose - And we dont keep things here that have no purpose - You see your fight for survival starts right now - You dont want to by judged? You wont be - You dont think you are strong enought? You are (takhle končí sebevraždy) - You are afraid? Dont be - You have all the weapons you need. Now fight - Tudle hudbu jsem poslouchal před deseti lety, ale nemužu si vzpomenout na název skupiny. Něco s králíčkama - The fift thing is the mystery. It is the reason. It is the goal - It will be a DEEP SACRIFICE and a perfect victory - Líbí se mi myšlenka filmu, o to mín herci, kamera a vlastně pulka filmu (napodruhý nemám co vatknout) - Ty akční sceny měly jinej potenciál. Tentokrát audiovizuální stránka zvítězila. Toho sanatoria tam mělo být mnohem méně (akorát se to prolínalo, tam hrál hlavní roli záporák) - Germans have worked out how to return their fallen to the front - They are using steam power and clockworks to keep them moving - Dobrej nápad. Že to nikde jinde nebylo - REMEMBER. If you dont stand for something, you will fall for anything - Oh and one last thing. Try to work TOGETHER (oni to odkládají) - Pěknej taneček - Na co mají ty masky, když nejsou živí? - REMEMBER. Dont ever write a CHECK with your mouth you cant cash with your ass - You are gonna wanna watch this - Surrender to the void - You know, for those who fight for itlife has a flavor the sheltered will never know - Listen to me, you old whore. Its too late to play the good guy - The thing is, we hate snitches - I hope everyones learned a valuable lesson here - Who honors those we love with the very life we live? - Who sends monsters to kill us and at the same time sings that we will never die? - Who teaches us whats real and how to laugh at lies? - Who decides why we live and what se will die to defend? - Who chains us and who hold the key that can set us free? - YOU HAVE ALL THE WEAPONS YOU NEED - Zase tak hlubokej a pravdivej podtext k takový americký kravině, zvláštní, co říkáte, nebo to tam nevidíte, chodíte z kina zklamaný? Tak se na filmy nekoukejte, vy dementi zasraní - Now fight! ()

Agonie odpad!

Tak strašný, že ani nedokážu začít. Jediné, co stojí za řeč, je nápad, který je samozřejmě vykradený. ()

RobinPM100

Asi nejslabší Zackovina, hezký jako sekvence akčních videoklipů, ale jako film to dějově nevtáhne, děj je jen doplněk ke klipům ()

JasonV

Asi na žiadnom inom filme tak nevidieť aký je Snyder slabý v tvorbe príbehu a silný v audiovizuálnom spracovaní. Tie akčné sekvencie sú super, ale čo z toho keď to pokope drží čudný príbeh s vyslovene lobotomickým scénarom. Alebo som len tú symboliku s lobotómiou na začiatku filmu nepochopil? ()

Scanerior

Sucker Punch má relativně slušný rozjezd a celkově první půlhodina filmu je relativně povedená, ale postupně film ztrácí na tempu a na kvalitě příběhu. Příběh v reálném světě je vcelku dobře koukatelný a zajímavý krom části, kde získávají věci. Problém je, že část, ve které získávají věci se odehrává zároveň většinou jakoby ve fantasy světě, který sice vypadá vizuálně dobře, ale až na první scénu se samuraji, která vypadala fantasticky a vkusně se hodila do příběhu, tak zbytek fantasy scén mi přišel spíše nudný a vzhledem k tomu, že to byla vlastně tak nějak hlavní část filmu, tak jsem byl tímto celkem zklamán. Nicméně základní příběh je ok, některé scény jsou perfektní a celý film vypadá vizuálně skvěle, vzhledem k příběhu si však podle mě film zaslouží "jen" 3*. Aktualizace: Film mi nakonec tak utkvěl v paměti, že nakonec dávám 4*. ()

Fin_429

Zack Snyder jako malé dítě. Představuje Brutální množství nápadů, až to mě, jako diváka, nudí. Akčně, dokonalost, příběhově, a to na co si film hraje, strašné. Zack je zajímavý v tom, že buď vyprodukuje úžasný film, a nebo totální kravinu, jako je Sucker Punch. Ovšem vizuál byla laskomina. 4/10 ()

Willynka

Nechápu, co všichni proti tomu filmu máte. Mě to bavilo a jak. Akční scény tak akorát, scény z bordelu stylové, u konce mě zatrnulo. Triky sice nejsou dokonalé, ale rozhodně to nebylo něco, co by mě rušilo. Spíš naopak skvěle zapadaly do celkové stylizace. Ale to bude asi tím, že sem ženská a nesnažím se v tom hledat jenom softporno. A víte co? Screw you! P.S. Proč mám pocit, že je zkrátka Snyder svým způsobem vždy o krok napřed a nad všema těma pošklebkama se jen uchechtává. ()

Agent Orange

Blboucky pribeh prospikovany akcnimi mezihrami, ktere predstavuji naprostou spicku v danem zanru a neberou si naprosto zadne servitky. Zack je magor a uchylak. I´m lovin´ it. Jasne potvrzeni me teorie, ze pokud do filmu zakomponujete lolitky s katanama, nemuze to dopadnout spatne :o) Osobni doporuceni: Proboha nepokousejte se nad tim premyslet. Jeden kamos to zkusil a doted se z toho nevzpamatoval :o) ()

ElFifo

Těžká úchylárna a po Sovách další Snyderův WTF počin. Celý film je jakýsi poslepovaný paskvil a nechutná vykrádačka všemožných filmů a her bez špetky osobitosti. Snyder je bezesporu dobrý režisér (300 a Watchmen), ale ať už se proboha nikdy nesnaží psát dialogy, absurdita se dá chápat na mnoha úrovních, ale to co je řečeno v Sucker Punch se opravdu rovná frontální lobotomii. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)