Zhruba půlhodinový film vychází ze série počítačovejch her ZNK. Hlavním hrdinou je Jarda Malík (v podání Jana Sembdnera), který je nucen během jednoho dne sehnat 150.000 korun, jinak bude nemilosrdně podřezán. S navrácením mu pomůže jeho nejlepší kámoš Tony (Jiří Hruška). Ve filmu se dále objeví např. Aleš Klika, Roman Forejt, nebo Václav Upír Krejčí jako vypravěč. Ve snímku není nouze o vulgární mluvu, černočerný humor, násilí a drogy - přesně tak, jak to znají hráči herní předlohy. (MoRTy)

VLAN

U tohoto filmu se spíše pobavíte vtipem a násilím, než kvalitou. Celý film má ostře vtipný nádech, kvalitou se jedná spíše o projekt, ale je jasné, že s omezenými finančními prostředky nejde natočit velkofilm s profesionálními herci. ()

notor.69

Kdo nehrál hru, nemá šanci pochopit smysl filmu. Podle mně asi tak nejlepší film podle herní předlohy hned po Mortal Kombatu (1995). 5 hvězd jasnejch už jen za hlavního hrdinu a hláškující cigoše. ()

Declen

Abych použil výrazivo filmu: "těžká pí****a i na amaterský film", ale jelikož se natáčelo ve městě kde sem chvilku pobýval a část herců i znám osobně tak 2 hvězdy sou akorát... ()

Hrobař

Dobrá zábava, zpracování chvílema pokulhává obvzlášť zvuk ...ale čert to vem, nápad se cení a i humor se mi trefil do noty. ()

Askaneli

Roztomilá, ani ne půlhodinová, zvrhlůstka. Snímek sice nezaujme hvězdným hereckým obsazením či pompézní výpravou, nicméně vypadá, že byl natočen opravdu s láskou. Kromě několika vybraných scén s humorem černým jako stolice z natrávené krve je největší zábavou pozorovat drobný růst hereckých výkonů u hlavní postavy (vlastně i těch vedlejších) v průběhu filmu. ()

mcamino

Jako fanoušek Mártyho nemůžu jinak než plný počet. Super počin, jasně že to neni žádná kvalita, ale je to studentský film a podle toho to vypadá, skládá se ze spousta vtipných scén, no doporučuju se kouknout těm kdo mají černý humor. 5* ()

Kreveta.punk

Tento film ve mne zanechal velmi hluboký dojem. Například vždy, když ochutnávám čerstvé kozí mléko, dávám si důkladný pozor, aby v něm nebyl kozí chlup, který by mne mohl zardousit stejně jako Jardu (jejda, spoiler...sory). ()

Qer

Jako správnej Rumburák tohle musím mít rád! Trošičku absurdní, i ten humor už s odstupem času není tak vtipný, ale hlášky přetrvávaj. Vždycky se na to rád podívám znovu. ZNK! ()

weca

Geniální, dneska už kultovní kousek! "A abys věděl, že to myslim vážně, tak ti teď pobodám fotra!" ()

jenspifa

Herní předlohu neznám, ale na tu amatérštinu to má šmrnc, drajv, černý humor, zajímavou zápletku, tajemného záporáka a magora, co rube vše, co mu přijde do cesty. Jde vidět, že je někdy lepší sáhnout po mladé krvi. Život není krásný... 65% ()

jizvoun

Tohle bylo naprosto famózní. Ta amatérská kamera a některé herecké výkony tomu dodávaly šťávu. Příběh naprosto absurdní, vtipný a do konce neskutečně zábavný. ()

Janoss98

Ty vole, film od Řezníka, prostě musí být něco spešl. Psát recenzi na tenhle film je těžší než se zdá, a proto má u mě film 0% i 100% Důkaz, že i hovno může být pokladem, když ho pochopíš. ()