Mladá, sebevědomá baletka Klára (Zuzana Kanócz) dostane nabídku tančit v jenom z nejlepších baletních souborů na světě. Trénuje jako o život, aby si splnila svůj sen. V této emočně vypjaté době, kdy potřebuje spřízněnou duši, přistihne svého přítele Tomáše při nevěře. Jejich dlouhodobý vztah se rozpadá a složitá rodinná situace vše jen komplikuje… Aby toho nebylo málo, zlomí si nohu a životní sen se jí vzdaluje čím dál víc. Cítí se mizerně a v okamžiku, kdy si myslí, že nemůže být hůř, se setká s charismatickým 54letým chirurgem Rudolfem (Bronislav Wroclawski), se kterým ji spojuje podobný osud. Opustila ho manželka Marta a on se teď stará sám o jejich 13letou dceru. Klára si s ní postupem času vybuduje kamarádský vztah a kariéra pro ni rázem přestává být číslem jedna. Všechno vypadá ideálně, ale jen do chvíle, kdy se opět na scéně objeví manželka Marta…. (oficiální text distributora)

mira007

Zajímavý málomluvný psychologickovztahový film s pomalým tempem a s okouzlující Zuzanou v hlavní roli a charismatický Bronislav ji zdatně sekunduje. ()

Santino7

Kanócz vo vode, Kanócz utekajúca pred lístím, Kanócz opäť vo vode... ono umelecké prvky sú v dramatických filmoch fajn, lenže treba ich aj dôstojne zvládnuť. Neviem, či to bolo nevkusom alebo vinou nedostačujúceho rozpočtom, no v tomto prípade sa mi nepáčili vôbec, prišli mi amatérske a tiež zbytočne silené. Vedel by som si to teda predstaviť aj bez týchto akože umeleckých vsuviek, ktoré mali slúžiť ako doplnok k bez tak chabému príbehu. Skutočne, keď sa to tak vezme, celý film je viacmenej o ničom, hlavná idea akoby ani nebola, prípadne je príliš prostá. Podobne sú na tom aj dialógy, ktoré vyznievajú miestami až neuveriteľne prvoplánovo, mohli sa s tým pohrať oveľa, fakt oveľa viac. Dejovo to teda zlyhalo na plnej čiare. Celkovo slabý obsah filmov považujem za problém číslo jeden súčasnej slovenskej kinematografie, ktorá sa žiaľ momentálne nachádza na mŕtvom bode. Chápem, že predražených výpravných trhákov sa zo slovenskej dielne tak skoro nedočkáme (výnimkou možno Jakubisko, lenže jeho snímky v poslednom čase tiež za moc nestoja), no kvalitný film sa dá spraviť aj bez obrovského rozpočtu, príklady sa dajú nájsť po celom svete, ide najmä o zaujímavý nápad. Ten však tunajší filmári akoby už dlhšiu dobu postrádali, česť výnimkám. Ale späť k filmu, prečo dve hviezdičky? Oceňujem snahu, dobre pasujúcu hudbu, z časti aj dostačujúce herecké výkony - až na niektoré výnimky nehercov, Kanócz ako ťahúnka v rámci možností celkom fajn, ušlo to - a s prižmúreným okom aj psychológiu hlavnej postavy, i keď tiež sa na tom dalo popracovať aj viac. Priznávam však, že pokiaľ by nešlo o domáci produkt, pravdepodobne by som až tak zhovievavý nebol. Na jedno pozretie sa to dá, no viac ani omylom. A mimochodom, Wroclavského dabing je po technickej stránke absolútne príšerný, vážne ma to takmer neustále rušilo. 2/5 ()

ivonca

Príbeh baletky, ktorá si vyvrtne členok a nasťahuje sa k starému chujovi, aby sa starala o jeho dcéru je nudný a zdĺhavý (tých 80 minút prešlo ako 2,5 hodiny), celý čas len čakáme či sa medzi nimi niečo stane, a keď sa stane, tak to na veci nič nemení, stále je to len trápny a nezáživný príbeh bez akejkoľvek štipky vášne či očakávania v niečo iné a lepšie. Zuzanu Kanócz mám rada, považujem ju za talentovanú herečku a je veľká škoda, že ja súčasťou takejto katastrofy, ale niet sa čo čudovať, keď sa na Slovensku netočí nič iné. A kde preboha vyhrabali toho strašného nechuťáka Bronislava Wroclawskeho??!! To na Slovensku nenašli tak špatného a nemožného chlapa? A nemusel to byť ani herec, lebo očividne ani tamten nebol. ()

agassi68

Skutočne ako dlhší diel nejakého súčasného priblblého seriálu. Keby Kanócz neukazovala podchvíľou svoje telo tak to ani jeden chlap nedopozerá. A ja som zaspal asi po hodine aj napriek tomu.. ()

Mortishka

Naozaj veľké sklamanie a to Zuzanu Kanócz ako slovenskú herečku veľmi uznávam a obdivujem...ach tie minúty sa vliekli..čo minúty povedala by som že sekundy .Doslova a do písmena veľká až pohlcujúca pekelná nuda! po polhodine som to vypla.Veľká nádej do slovenského fimu bola vložená a znova nakoniec vymazaná z disku! Hodnotenie naozaj nízke čo dávam málokedy 2*. ()

MickeyStuma

Jedná se o vztahový příběh zabývající se mladou, sebevědomou baletkou, která po odhalení nevěry svého přítele začne hledat své místo v životě a hlavně pevnou půdu pod nohama. Podobných snímků je v České kinematografii vcelku hodně, avšak tento překvapuje hlavně tím, že se jedná o snímek slovenský, což není zase až tak časté. Příběh sleduje veškeré počínaní hrdinky děje a vlastně se dá říci, že jejíma očima. Její osud je tak trochu k zamyšlení. Má být varováním pro ostatní? Snové sekvence směřují laťku do artových končin, čímž je přizpůsobena i veškerá atmosféra vyprávění. Na city se tu v žádném případě nehraje, i když je to místy tak tak na hraně. Film je určen hlavně pro dámskou část publika, mezi nimiž se určitě najde někdo s podobnými zážitky a starostmi. Tak trochu vážné téma, které je vedeno s lehkostí a ohromnou skromností. ()

Rockerman

Napsat, že Nebe, peklo...zem patří k těm lepším slovenským filmům poslední doby, není až taková výhra, protože jak známo, naši slovenští bratia toho v poslední době mnoho nenatočili. Ale tohle je poměrně uvěřitelný psychologicko - romantický příběh takzvaně ze života a tedy je to o tom, že ne vždy je v našem bytí tady na zemi jen štěstí a pohoda. Zuzana Kanócz mě zaujala v seriálu Labyrint, logicky jsem tedy chtěl vidět něco jiného s touto herečkou a... nezklamala! Hrála velmi dobře. Dobře se také na ni dívá, protože je to sympatická a dá se říct i hezká žena, ikdyž někteří nespokojenci upozorňují na slabší fyzické parametry její postavy. Myslím, že k té její štíhlounké postavě je to tak akorát. ()

vovarano

Videli sme 4 krát kanocz mať sex, 5 krát sme ju videli pľačkať sa v nejakej vodičke, 6 krát sme videli jej prsia, a 7 krát som oľutoval, že som opäť vložil nádej do slovenského filmu ... (vy česi sa neradujte, vy ste na tom ešte horšie ... okrem karamazových teda ...) ... Chcelo by to už konečne príbeh s DEJOM !!! ()

sehe

Úroveň študentského filmu.Zuzana Kanócz trištvrte filmu so sadrou na nohe a španielsky choreograf v podaní Jirka Korna si ju vyberie do svojho súboru.V závere vidíme na letisku prichádzať už úspešnú svetovú tanečnicu.Medzitým sa táto mladá žena hľadá(plávajúc nahá),prežíva čudný vzťah s viac ako nechutným starším lekárom,matka jej otehotnie s odídeným otcom,umrie jej brat,priateľa nachytá s milenkou.Melodramatické až hrúza.Zuzana Kanócz je krásna žena a dobrá herečka,ale filmu to veľmi nepomohlo,i keď bola viac nahá,ako oblečená.Hudba od Oskara Rózsu bola fajn. ()

Patrik200s

Kto si chce pozrieť Zuzanu Kanocz hore bez ako súloži s Lukášom ,,húrkom,, Latinákom nech si tento film pozrie. Kto chce vidieť nesympatického poliaka dabovaného zle ozvučeným Farkašom tiež ste trafili do čierneho. No v podstate je tento film čiernou dušou ženy, ktorá aj pre chlapov ani netuší čo so sebou. ()

buwol

1hviezda za odhalene telo zuzany kanocz:) ,pribeh je o ničom...pozliepanina z mnohokrat videnych scen atd... ()

ostravak30

Řekl bych, že film u mě hapruje na pomezí dvou a tří. Já osobně zvolil vyšší hodnocení. Nejprve za kvalitní hudbu, která se mi líbila. Dále pak za uspokojivé herecké výkony. Zvláště Zuzana Kanócz, kterou mám velmi rád. Líbí se mi i jako žena. Působí sympaticky a pěkně se směje. To ale není důležité pro film. Co ale důležité je, je to, že se vyznačuje velmi kvalitním a poctivým herectvím. Podle mě je jedna z nejkvalitnějších a zároveň nedoceněných a pro mě nepochopitelně málo obsazovaných slovenských hereček. I díky ní film stoupl o level výš. Rozhodně bych ale ubral na podvodních scénách a celkově vzato je snímek spíš trochu nezáživný. Děj filmu opravdu proplouvá jako ta voda v potůčku. Pomalu. Trochu to diváka ukolébá. Myslím, že to není špatné, ale asi vám to na shlédnutí bude jednou stačit. ()

Nefaria

No tak toto fakt nebolo moje kafé... pre mňa až priveľmi ponaťahované zbytočnými pasážami a slovenskými pokusami o umelecké scény.. Dobrá Zuzana Kanocz a hudba. ()

Weirdman

Príjemný malý film. Aj keď obsahom zapadá do papučovej kultúry, tak ho Siváková ako režisérka a úprimný prejav Kanócz robia poľahky stráviteľným. Škoda okatej a najmä zbytočnej snahy ťahať na konci z diváka slzy. Preto len slabšie 3*... (▼) ()

Huncút

Spočiatku to vyzeralo nádejne, boli vo filme naznačované a rozvíjané veci, ktoré vyvolávali zvedavosť a záujem, ale napokon ostali bez pointy, takže vlastne celý film stratil zmysel. Nie je dobré, ak film dostane najviac hviezdičiek za prsia hlavnej predstaviteľky. Ja dám teda za hudbu Oskara Rózsu. ()

Muff

Slušné, herecky zvládnuté drama o životě, trochu klipovité, ale romantické. Jasný, zuzanin hrudník a krásná tvářička nemají konkurenci, ale je to i opravdu talentovaná herečka, když dostane dobrou roli a šikovného režiséra. ()

megajalec

Poviem pravdu, pozrel som si to kvôli Kanócz a po tejto stránke som bol spokojný. Ale to je asi tak všetko. A najviac ma vytáča obsadzovanie hercov z cudziny do našich filmov, na toto som priam alergický. ()

reiser

Prečo také vysoké hodnotenie? Pretože po niekoľkoročnej abstinencii slovenských filmov, som sa vďaka Zuzane jednoducho opil aj z takejto žbrndy. Mal pocit, že si tu tvorcovia dali skutočne záležať s výberom postáv, lebo všetky bez výnimky (hlavne ústredná dvojica) boli na tom správnom mieste a odvádzali také presvedčivé výkony, že aj nie zrovna s najlepším príbehom, som tomu všetkému uveril. ()