Mladá, sebevědomá baletka Klára (Zuzana Kanócz) dostane nabídku tančit v jenom z nejlepších baletních souborů na světě. Trénuje jako o život, aby si splnila svůj sen. V této emočně vypjaté době, kdy potřebuje spřízněnou duši, přistihne svého přítele Tomáše při nevěře. Jejich dlouhodobý vztah se rozpadá a složitá rodinná situace vše jen komplikuje… Aby toho nebylo málo, zlomí si nohu a životní sen se jí vzdaluje čím dál víc. Cítí se mizerně a v okamžiku, kdy si myslí, že nemůže být hůř, se setká s charismatickým 54letým chirurgem Rudolfem (Bronislav Wroclawski), se kterým ji spojuje podobný osud. Opustila ho manželka Marta a on se teď stará sám o jejich 13letou dceru. Klára si s ní postupem času vybuduje kamarádský vztah a kariéra pro ni rázem přestává být číslem jedna. Všechno vypadá ideálně, ale jen do chvíle, kdy se opět na scéně objeví manželka Marta…. (oficiální text distributora)

buchannon

Slovenské filmy moc nemusím. Ale tento nebyl tak špatný. A díky za božskou Zuzanu Kanócz, moje pravačka o tom ví své... :o))) ()

tahir

Zaujimavy film so sympatickou hereckou, neurazi. Aj hudobny doprovod sa mi pacil, neuskodilo by sa trosku viac zasmiat, ale ked uz budeme mat slovensky horor, tak snad raz aj komediu. ()

Monika001

Film, který měl rozhodně velký potenciál i myšlenku, pokud by ovšem byla dotažena do konce. Během děje je nám předkládáno několik životních mouder a filozofických myšlenek k zamyšlení, ale ty ve finále vyjdou tak nějak na prázdno. Fiilm mě bavil, ale celkový dojem ve mě nezanechal. proč? Už si vlastně ani nevzpomínám. Žádná scéna ve mě nenechala nějaký hlubší dojem a nedonutila mě se na d filmem zamyslet. Konec mi připadal nedotažený a i když mám otevřené konce ráda, tady jsem s ním spokojena nebyla. Průměrný film se sympatickými herci a zvláštní atmosférou. ()

Crosby

Ja som ani netušil, že máme takéto čosi v archívoch slovenského filmu. Nechcem to preháňať, ale môj osobný postoj k tomuto filmu je celkom pozitívny. Vidím ho dokonca za jedno z lepších, ak nie skutočne najlepších počinov, ktoré vznikli u nás za posledných dvadsať rokov. Vôbec mi nevadili herecké výkony, čo je v slovenských filmoch u mňa rarita. Na Zuzanu sa príjemne pozeralo, jarný nádych erotiky, sladká romantika takisto neprekážala, ba naopak, dodala mu tú pravú chuť... Bolo to síce patetické, ale to som si moc nevšímal. Vkusných sedemdesiat percent ()