xXx: Návrat Xandera Cage

• USA xXx: The Return of Xander Cage (více)

Xander Cage (Vin Diesel), zvaný též xXx, je naživu. To ale není ta nejdůležitější zpráva. Hlavní je to, že je zase v dokonale vyladěné formě a připravený s pomocí svých vymazlených ale hlavně dokonalých adrenalinových kousků a triků nabančit všem největším hnusákům na světě. Teď jsou na řadě záporáci, kteří se zmocnili tajného zařízení zvaného Pandořina skříňka, pomocí něhož jsou schopni vám až z oběžné dráhy hodit vybraný vojenský satelit přímo na hlavu. S přesností jednoho metru. Plus minus. Ono u několikatunové družice zase na nějakém tom metru nesejde. Jelikož oficiální vládní složky si s tím nevědí rady, je načase, aby Xander Cage dal dohromady tým jemu co nejpodobnějších šílenců, kteří neřeší služební postupy, legálnost zvolených prostředků a varovný výstřel vypálí až na konci akce. Nebo taky nikdy. Jediný rozkaz, který jsou ochotni aspoň vyslechnout, zní „Nakopejte jim prdel." Naštěstí Xander a jeho parta stojí většinou na té správné straně lidstva a navíc umí lyžovat v pralese, surfovat na motorce, porvat se ve stavu beztíže nebo sundat padající satelit dopravním letadlem. (Cinemart)

olmikee

Vin je týpek a mám ho docela rád, ale tohle fakt ne ne a ne. Kdyby to natočili 10 let zpět tak by to bylo ještě cool. ()

MarsVl

4DX pridalo na hodnoceni, nicmene film obecne mi prisel jako slusna akce. Vin klasicky sympatak, film tahne, kazdopadne vem uz je znat a nejake kousky uz byly nad ramec. 3* ()

vieriX

Tak tohle dopadlo tak nějak rozporuplně když si vezmu jaké skvělé asijské mlátičky byly k dispozici totálně zabil scénář, který byl naprosto debilní a nedával skoro žádný smysl. Akce byla slušná a bylo i hodně, ale někdy až moc sci-fi. ()

stephano odpad!

Idiotská akce, debilní herci, scénář, režie a prakticky všechno co se filmu týká je špatně. Ale chápu proč se takový filmy točej, na světě je spousta blbečků, kterým toto stačí a vypláznou penize za lístek do kina. ()

Pharlap

Musim říct úpřimně, že ze začátku jsem se lehce poděsil a v hlavě mi visely 2, max. 3 hvězdy za tohle dílo. Nicméně někde za první třetinou filmu se to zlomilo, a najednou jsem tam viděl ten nadhled, zábavu, a to, že se ze série xXx stala jakási legenda, podobně jako z Nepostradatelných. Bezstarostná jízda TOP rebelů, kteří to rubou hlava nehlava, ve jménu dobra. Pokud tuto myšlenku akceptujete, pak vaše hodnocení musí logicky akcelerovat. vzhůru, protože ať chcete nebo ne, tahle kombinace s Xanderem Cage, prostě funguje. ()

James77

Diesel a jeho snaha o ďalšiu sériu fast furious. Táto partička nebola nič moc, ale ak máte radí Donnieho ma tam zopár dobrých scén, Vin mi prišiel trápny, zaujíma ako dopadne fast 8. ()

Mamlas

Hyperakční kravina, jedna volovina za druhou, desítky možná stovky zastřelených lumpů, ale ti "hodni" všichni v pohodě a bez oděrky. Nicméně místy zábavné. ()

mark9th

Niekto by mal zohnať číslo na režisérovho dílera, lebo matroš, ktorý ten zmrd predáva je očividne riadna pecka :). Chápem, značka XXX bola od začiatku trochu nadnesená. Triky v prevedení Xandera samozrejme skoro vždy popierali zákony fyziky, ale treba vedieť kedy prestať...a verte mi, že tu to nevedeli ani keď sa už zhasínali svetlá na pľaci. Absolútne žiadna snaha ponúknuť divákovi aký-taký príbeh, jednoducho nabrali známe mená, obklopili ich modelkami, ktoré sa nezmôžu na viac než trápny úsmev a dúfali v to najlepšie. Trocha namyslenosť, myslieť si, že Xanderovi môže byť všetko odpustené a divákovi stačí len kopa počítačovej a scenáristickej zlátaniny. Vo finálnej prestrelke bolo toľko ''WTF?'' momentov, že sa divím prečo pod názvom nevidím žáner komédia a celú grotesknosť filmu pekne vystihuje záverečná kostolná scéna. Tak dúfam, že sme X-ovali naposledy. ()

Mr_Fear

Nevím, proč tak nízké hodnocení, tohle není film na zamyšlení, ale to, jak se říká tady v místním slangu, tzv. filmové Béčko. Tady proste člověk vypne, relaxuje a hlavně se baví. Až na některé nereálné věci (nedokážu posoudit, jestli to takhle bylo zamýšleno schválně) paráda! ()

HEED

Tohle se nesmí brát vážně, no výsměch celému filmu. Jediné dvě věci co stojí za zmínku jsou, parádní plážové lokace a k tomu hezké baby. Extempóre co zde předvádí Diesel je tak směšné, až by někteří mladší jej mohli brát vážně a zkoušet předvádět podobné infantilní vylomeniny. Spíše by mu sedla už nějaká usedlejší a možná vyzrálejší role. S jeho muskulaturou mu prostě tu jeho pohyblivost v tomto filmu nevěřím. Film celkem svižně šlape a i když je to takové nijaké, úplně jsem se nenudil. ()

Sir Ludvig

Úúúuuuúú! To čím by chcelo FastFurious byť, čiže mega cool zábavou, je XXX The Return of Xander Cage! Zdravá stupidita premiešaná s veľkou porciou prehnanej akcie je drink pre mňa, najmä ak sa pánom a slečnám vydarilo v svižnom tempe striedať exotické a iné lokácie, bojové polohy, iné polohy, zväčša nenudiť a byť tak strašne mega cool. ()

XXXXXXXX odpad!

Fuj, jakoby mĕ někdo přenesl na přelom 90. let. Na konci už jsem jenom čekal, až na mně zpoza kazatelny vybafne Whoopie Goldberg! ()

Mire

Neskutočne nudný film, pri ktorom som mal problém ho dopozerať do konca. Alebo nazvime to pravým menom, bola to pičovina. Bodík za sexi Ninu Dobrev a zo dva podarené scény. ()

Mr.Ward

Příběhově je to fakt blbost a člověk má pocit že se tvůrci zasekli někde kolem roku 2002, ale to vůbec nevadí, protože od záčátku se člověk nenudí, všechno moc hezky vypadá a uteče to jako voda. ()

Vykuk odpad!

Neskutečný filmový odpad.. parodie na už tak parodickou akční sérii Fast and Furious, kdo dá prachy do takové slátaniny, že to někdo natočí, prosím, ale kdo do toho investuje... Diesel stejný gumový panák, jako všude jinde, jediný důvod, proč sem an to koukal, že jsem ke svému údivu zjistil, že tam hraje Donnie a Tony, kteří jediní trochu pobavili, po třetině filmu už jsem jen přeskákal jejich scény a zdar, pocity z tohodle filmu.. jako kdyby mě někdo mlátil lopatou po hlavě a mezi úderama mi nabízel jahodový růžovoučký koktejlíček, kokotina jak mraky, že musím být sprostý.. ()

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Kdo si zahraje v xXx 3?

Kdo si zahraje v xXx 3?

02.01.2016

Ačkoliv to čekal jen málokdo, xXx: The Return of Xander Cage se pomalu stává realitou. Vin Diesel se opravdu vrátí jako závislák na adrenalinu, kterého rekrutovala FBI, a dokonce u toho bude i Samuel… (více)

Středověk zajímavější než Vin Diesel?

Středověk zajímavější než Vin Diesel?

11.06.2009

Pro Roba Cohena zřejmě ano. Jeho dalším filmem měl být návrat k hrdinovi, kterého kdysi s Dieselem docela úspěšně uvedli na plátna kin, přičemž rozstříleli nejen Prahu, ale i velehory tyčící se těsně… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)