xXx: Návrat Xandera Cage

• USA xXx: The Return of Xander Cage (více)

Xander Cage (Vin Diesel), zvaný též xXx, je naživu. To ale není ta nejdůležitější zpráva. Hlavní je to, že je zase v dokonale vyladěné formě a připravený s pomocí svých vymazlených ale hlavně dokonalých adrenalinových kousků a triků nabančit všem největším hnusákům na světě. Teď jsou na řadě záporáci, kteří se zmocnili tajného zařízení zvaného Pandořina skříňka, pomocí něhož jsou schopni vám až z oběžné dráhy hodit vybraný vojenský satelit přímo na hlavu. S přesností jednoho metru. Plus minus. Ono u několikatunové družice zase na nějakém tom metru nesejde. Jelikož oficiální vládní složky si s tím nevědí rady, je načase, aby Xander Cage dal dohromady tým jemu co nejpodobnějších šílenců, kteří neřeší služební postupy, legálnost zvolených prostředků a varovný výstřel vypálí až na konci akce. Nebo taky nikdy. Jediný rozkaz, který jsou ochotni aspoň vyslechnout, zní „Nakopejte jim prdel." Naštěstí Xander a jeho parta stojí většinou na té správné straně lidstva a navíc umí lyžovat v pralese, surfovat na motorce, porvat se ve stavu beztíže nebo sundat padající satelit dopravním letadlem. (Cinemart)

StrikerJC

Je mi jasné, že se tento film musí brát s nadhledem stejně jako první díl xXx. Všechno je to uděláno strašně blbě.. tým po vzoru Rychle a zběsile je sice super, ale nějak jsem nepochopil 2 ze 3 charakterů.. co bylo tak super na týpkovi s kapucí a chráničem zubů? Na nereálné kousky jsme zvyklí z původního xXx ale tohle se opravdu nepovedlo.. divím se, že se k tomu Vin vůbec vracel. Už nová Dimenze byla blbost.. no aspoň tam bylo to hezký GTRko :) Jedna hvězda za to, že to je prostě akčňárna.. ale zatraceně blbá :D ()

x_ander

Nové xXx je béčko jako řemen. Pokud k němu ale divák takto přistupuje a je ochotný překousnout, že padesátiletý Diesel při svých kouscích občas působí úsměvně, dostane zábavný akční výplach, kterému se nedá upřít to, že všichni zúčastnění si své role užívají s chutí. Měl jsem obavy z omladiny, která se do podobných filmů v poslední době cpe (např. tragičtí mlaďoši ve třetích Expendables), ale tady se Dieslova snaha tvořit další part ve stylu F&F vyplatila. Ruby Rose, Nina Dobrev a Deepika Padukone jsou nejen kočky, ale hláškujou jako o život, ale i chlapská část v čele s Donnie Yenem a Tonym Jaa si to dává. Další díl si dám líbit, jen bych prosil ubrat na zbytečných digitálních šílenostech (které při takovém rozpočtu prostě nedávají smysl) a místo toho přidat na pěkně přízemní akci. A bude to pecka ve stylu pro mě legendární jedničky. ()

vejfukCZ

Jako vážně..? Točený stylem rádoby vtipný komedie pro 12-letý vypatlaný americký děti. Fakt hrůza. Ach jo, Vina mám rád, začínám se bát že jeho kariéra je vážně v loji.. ()

AnthropOcean odpad!

Prvy XXX mal urcite caro, nie velke, ale cele to bolo tak akurat "tongue-in-cheek" a dalo sa to prekusnut s vynimkou prepalenych akcnych scen, ale kdejaka ceska hlaska to vzdy zachranila. Toto je len nezmyselna akcna zlatanina s hereckymi vykonmi hodnymi porno hercov, aj ti su uz niekde inde a tak "stroboskopickym" strihom, ze sa na to zle pozera. ()

blondboss

Človek sa niekedy neveriacky pozerá, ako v 21. storočí môže niekto natočiť tak strašnú a donebavolajúcu sračku. Aj by som dal viac hviezd už len za tú zmes krásnych žien, ale nedá sa, lebo to je asi tak všetko, na čo sa tu dalo pozerať. Akcia otrasná, Diesel a Cube ako prestarnutí gigolovia vracajúci sa z gay podniku a ten uletený scenár. No proste toto nie. Druhá hviezda čisto z milosti, keďže sa tam objavili postavy zo všetkých dielov, a aj hudba celkom fajn, ale inak to bolo takmer nepozerateľné. 30 % ()

cerdax2

Jestlize jednicka byla "osli" v mnoha ohledech, tak navrat si nasel milion jinych - tohle by ani Praha nezachranila :P. 40% ()

Unterschleif

OMG, to ako fakt? V momente keď skočil zo stožiara na lyžiach vedel som, že to bude totálna pičovina. Vinovi Dieselovi uleteli včely. Ak by to spravili ako animák snáď by sa to dalo stráviť. ()

AndrewNewman

Tak som si v jeden nudný piatkový večer povedal, že si zase raz pozriem nejakú akčnú bejkovinu, pri ktorej nebudem musieť extra rozmýšľať. Skrátka klasický popcorn na odľahčenie a pobavenie. Ale musím skonštatovať, že som práve videl najhorší akčný film za dobrých 15 rokov. A to som videl naozaj všeličo. Toto ale nedosahuje úroveň ani Seagolových jednohubiek. A samozrejme, že v tom musel hrať hlavnú rolu ten totálny neherec, na ktorého sa kedysi aspoň dalo bez problémov pozerať, ale teraz je to už len tučný pako, ktorý sa chce aj v 50tke predvádzať, pričom zaňho všetko oddrú kaskadéri. No a čo sa ostatku týka, nebola tam snáď ani jedna vyložené zábavná či sympatická postava. Sandor Clegane je celý čas za pičusa, rovnako tak Ong-bak, tá indická kobyla sa zrejme hrala na prostitútku z Onlyfans no a Nina Dobrev počas celého filmu nevie či je nadržaná čubka alebo skrátka len obyčajný nerd. Celej tejto vôbec najhoršej tímovke v dejinách kinematografie šéfuje nadčasovo nesympatická Coletáčka, ktorej Shyamalan z nejakého dôvodu dal šancu v Šiestom zmysli. Ako tak sa dal zniesť Donnie Yen, ktorého hláška v lietadle (To si robíš srandu?!) ma ako jediná v celom filme pobavila. Za to a za prácu kaskadérov, ktorí sa ako jediní na tomto braku narobili dávam jednu hviezdu, ale fakt je to otras, ktorý by mali pozerať len tí ľudia, ktorí sa v danej situácii k smrti nudia. ()

Markeee

Viac ako dve * tomu nemôžem dať, pričom jedna je za sympaťáka Donnieho. Celé to vyzerá, akoby to Vin natočil v prestávke medzi natáčaním Fast and Furious, len si domaľoval tetovania, pozháňal ázijský komparz a dohodil scény, ktoré sa už nevošli do F&F. Samuel L. Jackson mi zase po celý čas pripomínal Nicka Furyho a budil pocit, že si tiež odskočil z natáčania Avengerov. Až príliš jednoduchá popcornová zábava šitá na americkú mládež (super-cool-nerdy hlášky Niny Dobrev), našťastie som to šípil, tak som pre istotu nechal mozog doma, aj keď som tajne dúfal, že film predsa len trošku predčí moje očakávania, no opak bol žiaľ pravdou a už dávno som sa necítil v kine tak vyslovene trápne. ()

BranoZ

Rýchlo a zbesilo XXX. Škoda že ubehlo od prvého filmu 15 rokov. Xanderov tým úplne zbytočný a na facku. Polovica postáv zbytočných, stačil by tam Donnie, Tony, Indka, Ice. Aspoň by mali viac priestoru. Tony Jaa príliš nevyužitý, aspoň že Donnie Yen má svoje momenty. Ale neurazilo ma to, bral som to ako paródiu, pretože to nikto nemohol myslieť vážne. Za mňa 5/10. ()

FLVEKK

Ahoj, říkají mi Plešoun Xander Cage a dokážu z hovna uplést bič. Xander Cage by měl patři mezi Avengery, protože jeho schopnosti jsou lepší, než všech dohromady. Když zrovna neskáče ze 100 metrové věže na lyžích a nedělá salta, tak si klidně někde prubne pětku s holkama, které uspí jak mimina a potom klasicky na frajera obleče svůj megapornohnusný kabát a ohne límec. Mission Impossible Hadra. Nic není nemožné, když víš, jak na to. Čistá parodie na akční filmy. 40%. ()

Grimaldi

Xander Cage je zpět,a já si jeho novou jízdu zatraceně užil.Sám si říkám jestli mi ke štěstí stačí akce,bojové umění,supermodelky a přehnané triky ? Ano,pokud akci předvádí Vin Diesel s rovným prostorem na plátně pro bojovně naladěného Donnie Yena ! Když navíc sekunduje Tony Jaa s těmi kráskami,nemůže se nic pokazit.Některé filmy se berou moc vážně a i když tady taky nějaká snaha byla,já se jen usmíval a ke konci i hlasitě smál.Můj první letošní guilty pleasure a jsem moc rád že jsem ho viděl v kině,v televizi by tak dobře rozhodně nezapůsobil. ()

Jason13

Že to bude jen výplachová jednohubka jsem tušil. Na druhou stranu když vidíte jména jako Tony Jaa a Donnie Yen, čekali byste propracovanou oku lahodící akci - no, nekonalo se.. :( ()

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Kdo si zahraje v xXx 3?

Kdo si zahraje v xXx 3?

02.01.2016

Ačkoliv to čekal jen málokdo, xXx: The Return of Xander Cage se pomalu stává realitou. Vin Diesel se opravdu vrátí jako závislák na adrenalinu, kterého rekrutovala FBI, a dokonce u toho bude i Samuel… (více)

Středověk zajímavější než Vin Diesel?

Středověk zajímavější než Vin Diesel?

11.06.2009

Pro Roba Cohena zřejmě ano. Jeho dalším filmem měl být návrat k hrdinovi, kterého kdysi s Dieselem docela úspěšně uvedli na plátna kin, přičemž rozstříleli nejen Prahu, ale i velehory tyčící se těsně… (více)

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)