Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

dita.krizova

Nevím, jestli mě víc odrazují Hámovy uši a nebo ty blikající barevná světla. Každopádně jediným větším rozdílem je, že lidé nestojej u půltíků, ale sedějí v autě. ()

Kejdlo

Když na to náhodou narazím, vždycky se rád podívám. Dobrá vědomostní soutěž. Na české poměry přímo vynikající! ()

BluT

Viděl jsem dvakrát a vícekrát netřeba. edit 9.10.2011: omylem jsem to za tu dobu viděl už tak pětkrát, ale hodnocení rozhodně zvyšovat nebudu :) ()

Lukoboss

Celkem dobrá soutěž, dlouhá tak akorát, aby nenudila atd. Otázky jsou někdy zapeklitý, někdy primitivní, jak už to tak bývá, ale pořád to patří k tomu lepšímu. Pravda, je tam vidět určitej kalkul (moderátoři se ptají na všechno možný, hlavně, aby to natáhli co nejvíc a soutěžící tím pádem míň vyhráli). Horší je, že to letos zrušili a má místo toho přijít sračkoidní novinka (která už v době psaní tohoto komentáře běží). ()

Zagros

Ze zajímavého nápadu vznikl nový koncept soutěžního pořadu, který ovšem vydrží maximálně na několik svezení. Pak začne nudit. Formát je totiž stále stejný a jediné, co po několik dílech dokáže pobavit, je občas vtipný moderátor, což se bohužel ne vždy povede. Hmm tak dvě hvězdy, sám vlastně v reálu taky taxíkem nejezdím. :-) ()

wosho

Normálně taxi nepoužívám, ale do tohoto bych i šel a možná, bych i něco vyhrál-otázky byly povětšinou spíše nenáročné. ()

Ratherfly

Pořad, jehož úroveň stojí a padá na tom, kdo zrovna sedí za volantem. Zatímco Aleš Háma mile překvapil a ukázal se jako na nic si nehrající sympaťák a s přehledem a pohodově utáhne tu svou půlhoďku, tak na druhé straně je Mátonoha, který je vtipný asi jako žvýkačka zamotaná ve vlastním pubickém ochlupení. ()

Paity

Aleš Háma je možná dobrý taxikář, ale na nějakou show skutečně nemá, i když už se nám to snaží roky vštípit do hlavy. Naštěstí se to nepodařilo. ()

J*A*M*A*L

Pro tuhle soutěž mám odjakživa slabost. Tenhle pořád sleduji skoro pořád a pořád se u toho docela dobře bavím. Konečně kvalitní česká soutěž. ()

Vejrrr

Mnou viděná jediná (tím pádem i nejlepší) vědomostní soutěž posledních let... Vtipné, přesto na úrovni .. ()

Kámen

Normálně bych asi pět hvězdiček nedal, ale Aleš Háma to drží nad vodou, je fakt sympatickej, srší vtipem a je těžce v pohodě (na rozdíl od Moniky Absolonový, ať laskavě promine, ale mluví příliš potichu, většinou neví ani o čem mluví ... prostě jí to nevěřím a o vtipnosti Aleše si může nechat jen zdát) , navíc Taxíkem se fakt bavím, ostatně moje aktivní účast spolu s manželkou (natáčení 3 tejdny před svatbou - vysílání měsíc po svatbě) spojená s výhrou, to potěší :-) ()

kuckaAFC

Normálně bych asi dal za 3*, ale po zhlédnutí naprosto šílené epizody se zrozením Venouše se přikláním ke čtyřem. Háma má taky jenom jedny nervy... 70% ()

filipvrbik

Zajímavý nápad,ale když nastoupí pouze jeden cestující v podstatě nemá šanci, nespravedlivá soutěž s rozdílně těžkými otázkami ..30% ()

zdenur

Soutěž v originálním prostředí s kvalitním moderátorem (nebo řidičem?). A to hodnocení? Asi jsem těch soutěží už přesycený... ()

tom.cube

Jeden z lepších pořadů v českých televizích, který si na něco velkého nehraje, přesto je svěží, originální a zábavný. ()

Raimok

Háma se sem hodí jako nikdo jinej. A je dobře, že střídají města, už jsem myslel, že budou pořád jezdit jenom po Praze. 78 % ()