Zuzana Bubílková se vrací na obrazovky prostřednictvím Televize Barrandov. Můžete se těšit na osvědčenou školu politické satiry v podobě, která oslovuje diváky napříč generacemi. S ironií a nadsázkou nastaví nekompromisní zrcadlo českým politikům. Vedle glosování aktuálních událostí uplynulého týdne si Zuzana Bubílková bude zvát do každého pořadu jednoho hosta, kterého podrobí takřka křížovému výslechu. (oficiální text distributora)

gombarix

no jestli je to celé takové jak ten kousek co jsem viděl... tak je pro to "odpad" snad i lichotka. Díra do dna v žumpě; než takováhle "satira", to už je lepší žádná... ()

mildaaa

No jasně, že se Šimkem byla ta show mnohem lepší, ale ten už prostě není, bohužel. Ale i tak jsem se bavil. A minimálně nějakou tu hvězdičku si Zuzana zaslouží už jen za to, že si z těch šmejdů nebojí udělat prdel. ()

RajAthen

Jakoli lze obdivovat paní Bubílkovou za výdrž, opravdový humor se postupně nějak vytrácí a je to tak nějak... konstruováno, což není úplně ončo. Staré časy nikdo nevrátí, bodík navíc za hrdinou snahu. ()

FireTight odpad!

Zombie Bubílková se přesunula na Barrandov a pořád divákům servíruje ten svůj nechutně skřehotavý hlas a prý "politickou satiru" nebo co to vlastně v jejím podání je. Ne, děkuji, Zuzano, Šimek tě vytáhl nahoru, ty sama seš jen hnusná, skřehotavá baba. ()

Chip89 odpad!

Bubílková byla se Šimkem výborná a jejich pořad byl sledovaný. Poté,co Šimek zemřel se snažili pořad nějakým způsobem udržet. Nepovedlo se jim to. Bubílková byla se Šimkem výborná dvojka. Sama pořad ale neutáhla a byo to víceméně jenom trapné. ()

Smerfetka88 odpad!

To, co fungovalo s Šimkem, už zdaleka nefunguje bez něj. Myslím, že by si měla Bubu uvědomit, že to on byl tahoun celého pořadu a nesnažit se ve svém věku takhle ztrapňovat. Mohla to zkusit někde v Sama doma, ale takhle ne.... ()

Stejšn odpad!

Tohle by se mělo přejmenovat na Politická štěnice, protože asi tak je příjemná a vtipná hlavní aktérka. ()

brzozin odpad!

Je vidět, že v dvojici se Šimkem dělala Bobo fakt jen to křoví. Když k tomu připočtu fakt, že její děsně nepříjemný pištivý hlas mně vždycky sral, tak z toho nemůže vyjít žádné jiné hodnocení. Ona se holka tak strašně snaží: Ale vždycky z toho vyleze trapná křečovitost, které musejí pouštět umělý smích. Být to na živo, tak je v divadle hrobové ticho. ()

angel333 odpad!

Dobré tak akorát někde do putiky pro tlupu primitivních štamgastů, kteří po pár pivech dokážou spasit svět, aneb - jo, za socíků, to jsme se měli, co? ()

Lewaso odpad!

Obávám se, že gumáci byli jedinou smíchotvornou politickou satirou... Na další díl se rozhodně dívat nebudu. Ne kvůli tomu, že bych to nemouhl ani poslouchat, alébrž hlavní důvod je, abych neviděl tak zoufale ztrapňující se paní Bubílkovou. ()

Chrudoš odpad!

Paní Bubílková, už se na to vyprdněte, jako nahrávačka M. Šimkovi jste jakž takž ušla, ale sama na to nemáte. Je to trapné! Nejen obsahem, ale i vaším hýkavým projevem. ()

Kokutek odpad!

Todleto teda fakt nemá obdoby, shodnu se se všemi, trapas, masakr, humáč, nacházím pouze pojmy, které nepatří do slovníku seriózního kritika. Jak nechutné... ()