Zuzana Bubílková se vrací na obrazovky prostřednictvím Televize Barrandov. Můžete se těšit na osvědčenou školu politické satiry v podobě, která oslovuje diváky napříč generacemi. S ironií a nadsázkou nastaví nekompromisní zrcadlo českým politikům. Vedle glosování aktuálních událostí uplynulého týdne si Zuzana Bubílková bude zvát do každého pořadu jednoho hosta, kterého podrobí takřka křížovému výslechu. (oficiální text distributora)

cariada odpad!

Asi to z mé strany není moc objektivní hodnocení , ale to málo co jsem měl možnost vidět mě utvrdilo v mém hodnocení. Bubílková je prostě bez Šimka jako poušt bez velbloudů. ()

Amroth666

____ skvělé 4* za ---- Trefné, politicky zvrácené, z politického pohledu znechucené, o to lepší, perfektní vtipy. ---- Naše politika asi už dlouho nedostala nafackováno. Ale jen přišla Zuzana Bubílková, vše je jinak. Respekt a úcta k ní. Spolu s Janem Krausem si jich obou vážím právě kvůli tomu, že se nebojí říct názor v televizi, před kamerami. Takové lidi potřebujeme. ____ Česká politika je v prdeli a vždycky tam bude!!! ____ ()

pufina odpad!

Až jednoho dne příjde do politické střelnice politik a picne Zuzanu Bubílkovou, pak to teprve začne být politická střelnice! ()

st.verka

Bohužel úroveň pořadu jde stále dolů, tetička a strýček z Moravy jsou už opravdu na odstřel, vždycky přepínám, to už se nedá. ()

Kmotr76

Otřesná Bubílková, ale dobré imitace Petra jablonského. Je dobře, že pořad tohoto typu existuje, jen škoda, že je většinou tak trapný. ()

Compadre

Bubílková řekne za půl hodiny asi milion slov a člověk už se v tom všem beznaděně ztrácí. Tohle už vážně nejde ()

Danny F.

Teda ta Bubílková si dělá ale pěkně z politiků srandu na úkor jejích výrokům. Bravo, to jím patří, komikům (chudákům). 60% ()

Ravi

Jako nápad dobré, ale osobnostně nevhodně zvolené sólo Z. Bubílkové, která je sice jedinečná, ale snesitelná jen v partě. ()

Dreadd

Když zemřel pan Šimek, bylo na čase (z úcty k němu) najít si jinou práci, protože od té doby úroveň politických satir, které moderuje Zuzana Bubílková, jenom klesá. V tomto pořadu, mylně označeném jako komedie ze sebe paní Bubílková chrlí jakési "vtipy", kterým se hned sama zasměje. Ovšem televizní pořady by měly bavít hlavně diváky. ()

ranp

Hodnocení odpad! jsem nedal jen proto, že jsem tento pořad před jeho zdejším ohodnocením včas přepnul na jiný..s panem Šimkem to bývaly výborné časy, mělo to nápad i šmrnc, ale Zuzana Bubílková bohužel sklouzává ke stále větší trapnosti. Každej se sice musí nějak živit, ale tohleto už je zkrátka moc. ()

wosho odpad!

Zuzanu Bubílkovou opravdu nemám rád. Nechápu co donutilo Šimka aby s tou slovenskou pipkou spolupracoval. Bez něj je ona totálně v prdeli a doufám, že se u nás už neohřeje polívčičku. ()

Paity odpad!

Zuzana Bubílková bohužel nepochopila, že s odchodem Šimka ztratila nikoli divadelního partnera, ale především smysl svého účinkování na prknech, která znamenají svět. ()

Oyer odpad!

Odpad hodnocení s čistým svědomím. Nejslabší pořád, který jsem kdy viděl. Těžko si budeme moc dovolit mít v oblibě alespoň nějakého politika, když z nich hned trápná Bulíková dělá blbce. Tím je určitě namotivuje... ()

Blue.Shark odpad!

No, tak abych řekl pravdu, když jsem viděl pár dílů tohohle řídkého exkrementu, bylo mi upřímně líto Zuzany Bubílkové, kterou jsem měl svého času docela rád. Když tvořila dvojici s Šimkem, bylo to pořád vtipné, lehce drzé a dalo se na to koukat. Po Šimkově smrti se ale ukazuje, že Bubílková prostě sama nemůže existovat. Politická střelnice je oboustranným masochistickým produktem - zaručeně musí trpět jak divák, tak Bubílková. Veškeré její suché blábolení, pronášené zvláštním hlasem (jako kdyby potřebovala na velkou, trochu jí to uteklo a přitom se u toho náramně bavila) je doprovázené nechutným, umělým potleskem a hlavně - ty řeči ani nejsou vůbec vtipné. Myslím, že cvičená opička, co za pětikorunu udělá kotrmelec vzad, by byla stokrát vtipnější, než tahle sterilní bída. ()