Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

DansteR

"Please don't pee in that, it's not a real toilet."...Dobrý nápad, dobré herecké obsazení, navíc na půlky z obsazení se ještě i dobře kouká, ovšem to je tak všechno co film má. Promarněný potenciál, námět sice zaujme ovšem provedení méně. Navíc několik scén působí přinejmenším nejasně či nelogicky. Takže bohužel podprůměr :-( ()

Ignitus.C odpad!

Přes to, že se tady sešlo docela dost mých oblíbených herců, byl to jeden z nejhorších filmů co jsem za poslední dobu viděl. ()

wrzec

Nudné, nevtipné a přiblblé..Navíc mi všichni hlavní hrdinově, akorát tak lezli na nervy, včetně už podruhé (poprvé v "Rollerball") trapně šaškujícího Jeana Rena (ach, kde jsou ty doby Návštěvníků, nebo aspoň Wasabi). ()

fakáč

Filmy, kde si pan Vince Vaughn napíše roli na tělo, aby pak ze všech ostatních postav vyšel v příběhu nejlépe, mi nesedí. A nasazení Jeana Renoa - tak toto snad bolo zbytečné, nie? Na tomhle filmu mi nepřišel věrohodný ani ten děda hlídající doma děti..... ()

Allein4

Pobavilo, neurazilo, ale nijak zvlášť nenadchlo. Je to přesně ten tip filmu, který může vidět každý, ale nic extra od něj neočekávejte... ()

Matt2626

Začiatok veľmi snubný no po čase to upadlo do bledosivej priemernej americkej frašky, síce so známymi hercami a krásnym prostredím, ale gýčovitej a miestami trápnej až strach...50% ()

lada32

Fakt průměrna oddychovka na chvíli,kdy se Vám chce přemýšlet tak na půl plynu,kdy si přijde na své oko víc než rozum.Proč oko bude Vám jasné ve chvíli až si to pustíte v BD anebo ripu.Taky Vám připadá,že v tomhle novém obrazovém formátu jsou hlavně distribuovány samé nenáročné věci?Lidově řečeno hovadiny? ()

james11

Důvod, proč jsem se na tenhle film chtěl podívat, je Kristen Bell. A to je u mě hvězda +. Pak když jsem viděl ten nádherný ostrov a tu přírodu přihazuji další. Ale za ten zbytek bych dal asi tak jen jednu... Tím si to u mě vysloužilo 3 hvězdičky. Nijak zvlášť vtipné a děj snad napsal scénárista v restauraci, když čekal na oběd. Škoda, možnosti to mělo maximální. ()

trinan_kop

Kým sa objavil Reno, tak to bol dobrý film, ale potom prišli elementy ktoré to totálne pokazili. Proste za účelom sexuálneho napätia a pochybného humoru som sa dočkal erotickej jogy, či kŕmenia rýb.... To musíte vidieť - a odsúdiť, to sa proste nedá len tak popísať. A od ostatný hercov, okrem Rena, by som takéto niečo čakal, ale Reno, hmmm, doteraz som ho mal za +- dobrého herca, ale od tohto filmu je buď predajná štetka, alebo mu niekto uniesol rodinu a on musel zobrať tento film, aby zaplatil únoscom - inak si jeho účinkovanie v tomto "filme" neviem vysvetliť. A Favreau, po tom ako zrežíroval Iron Menov si myslím, že k tomuto napísali s Vaughnom úmyselne zlý scenár, aby otestovali ktorí herci do toho pôjdu, aby sa im potom mohli za to vysmievať. ()

teseth odpad!

Zbytečná stupidita, která měla celkově jednu dobrou scénu a tím to zhaslo. Tenhle nápad měl někdo jen kvůli tomu, že si chtěl udělat dobrou dovolenou. ()

Kinderr

O partnerských vztazích, které nejsou až tak ideální jak si každý myslí. Komedie, která pobaví. Nejlepší je scéna s žralokem:-) ()

BlackVelvet

Mam slabost pro tyhle prastene komedie. Sceny s ucitelem jogy jsou k nezaplaceni a celkove je to velmi prijemny lehky film prinasejici prijemnou letni atmosferu. ()

Pythonator

Zhlédnutelná průměrná komedie o manželské krizi. Pěkné herečky, tradičně stejný a skvělý Vince Vaughn, lahůdkový Jean Reno a pěkný tropický ráj. Je na co se dívat a víc si od toho neslibovali snad ani tvůrci. ()