Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

greetchen

Herecké obsazení znělo slibně, těšila jsem se hlavně na Vince Vaughna, ale jsem vážně zklamaná. Romantika pražádná, humor bídný, herecké výkony slabé. Zápletka je průhledná a vtipy předvídatelné, a přitom se z toho dalo vykřesat mnohem víc. Jedna hvězdička je za pár světlých vtipných okamžiků (učitel jógy, dítě na záchodě), druhá za ty parádní exteriéry. ()

IvyH

Parta rozhádaných idiotů si vyrazí do Edenu. A i když se na konci všichni udobří, idioti stejně zůstanou. ()

Roseinka

Docela podhodnocená komedie. Neříkám, že tam občas nebylo něco trapného, ale naopak spíš to bylo docela dost vtipné. Některé situace mě fakt dostávali. Je to taková příjemná romantická komedie, která vás dokonce donutí se zamyslet nad sebou. Navíc obsazení je super. Skvěle jsem si u toho oddechla. ()

Autogram

Problémy som mal hlavne s tým sledovať tento výrvor. Pár dobrých scén a okolo toho spústa zbytočnej omáčky. A ešte aj tie lepšie scény boli trochu na hranici slušného filmu. ()

Richard_Ba

Prvá polka bola dosť slušná komédia, pri ktorej som sa fajnovo bavil. Potom, ale nastal problém všetkých filmov. Bolo treba konca. A keďže je to komédia, páriky sa nesmú rozísť , že jo ? Ok. Takže scenáristi si škrtajú – páriky musia zostať spolu. Keďže potrebujeme nakoniec scénu kde sa všetci udobria a objímajú, tak ich musíme najprv rozhádať. Ok. Takže scenáristi si škrtajú – rozhádané páriky. Keďže ide o film s párikmi, nemožno vynechať deti. Pár vtipných scén s deťmi. Ok. To si už scenáristi škrtli dávno. Nie sú to predsa amatéri ;) Ak vynecháme túto kostru celého filmu – resp- v našom prípade celý dej. Dostaneme koláž crazy situácií (musím uznať, že niektoré boli fakt vtipné: Jean Reno, učiteľ jógy...). Nič nové, nič revolučné, ale keďže hlavné (biele) hrdinky boli FAKT SUPER SEXI dávam k tým plánovaným 2* ešte jednu :* ()

jenik71

Na takovém nádherném místě bych mile rád strávil alespoň čtrnáctidenní dovolenou. Ne však formou terapie a ne s postavami z tohoto filmu. Ani jeden z nich si moje sympatie nějak zvlášť nezískal. Film je to bohužel mnohem víc nudnější, než jsem si myslel. Má Jean Reno zapotřebí brát takovouto roli ? ()

P1tr

Narozdíl od Grown Ups Adama Sandlera se Vaughnovi a Favreauovi tenhle kamarádský kšeft hrubě nepovedl. Ačkoliv se film tváří jako čirá komedie, při hlubším pohledu se může zdát, jako by se tvůrci snažili o něco vážnějšího ve stylu sondy do amerických manželských párů v krizi. Jak jinak si vysvětlit, že se v "komedii" za celou dobu nezasmějete a přijde vám, že se o to ani tvůrci nesnaží? Buď měli větší ambice a nevyšlo jim to, nebo prostě neumí psát. Ať tak či onak, od Trablů v ráji ruce pryč, nic pěkného, kromě scenérií vás tu nečeká. Jediné, za co lze Vaughna a Favreua pochválit, je schopnost ze studia vydolovat peníze na zaplacení vlastní dovolené... ()

jefff

Příjemná oddychová komedie s malebným prostředím Francouzské polynesie. Vtipných scén by sice mohlo být víc, ale prezentace o rozvodu, ťatka a Jean Reno jsou důvody proč bych se na to odvážil podívat opět zas. Doporučuji! ()

fruitbueno

Hrůza, děs, kýč, Reno by se měl vzpamatovat, protože toho šaška mu už přestávají žrát všichni. Hvězdička za sympatické páry, jinak fakt hrůza!!! ()

slovan1

Komedie, která spíš než příběhem zaujme nádhernými scenériemi a pěknými ženskými v hlavních rolích. O zasmání moc řeč být nemohla, maximálně cvičení jógy s cvičitelem... :-D Možná mi dojem z celého filmu pokazil dabing, čert ví, po druhé už to vidět nemusím. ()

Ferinka

Kecy kecy kecy, bla bla bla. Dialogy na této úrovni mě opravdu nebaví a i když jsem tam objevila tři, čtyři slušné vtípky, tak je to za 113 minut žalostně málo. Jediné, co tohle dílko pozvedá z propadliště odpadu trochu výše, je jeho pěkná myšlenka "není třeba se pokaždé rozvádět". Ovšem čím mě překvapil nejvíce, bylo to, že jsem si k žádné z postav nedokázala vytvořit žádný vztah - nikoho jsem nenáviděla, nikoho neměla ráda - hrál tam vůbec někdo?? ()

marrjaana

Je to průměrná komedie s několika povedenýmy momenty, která byla přesně taková jakou jsem ji čekala a která ničím nepřekvapila - omlouvám se překvapila, čekala jsem, že minimálně jeden z těch párů to zabalí a místo toho se dohromady dal i pár, kterej byl rozvedej a po celou dobu tam vlastně byl zastoupen jen z padesáti procent.... no lepší konec nemá ani kdejaká pohádka ()

herr_carter

Továrna na sny a v pořadí již 8034540709. film, nesousí podtitulek "o hovně". Nicméně se na to dá s 1,3 v žíle koukat...v létě....................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

sedm.1

Trable v ráji měla být komedie, nicméně žánrově jde spíš o odlehčené romantické vztahové drama, ve kterém toho ovšem příliš nefunguje. Něco málo tedy zachraňuje prakticky jen pánské herecké osazenstvo, kdy jak Vaughn, tak Bateman a Favreau jsou sympaťáci a žánrem ostřílení borci a dokážou alespoň sem tam vyloudit na diváckých ústech nějaký ten menší úsměv, zbytek je ale vážně jen nepřesvědčivý pokus o klasický hollywoodský cukrkandl, se zoufalým poselstvím o napravení neuspořádaných partnerských vztahů, takže přes zdlouhavý a nezajímavý úvod se příjezdem na exotický ostrov ujme slova čistě jen teatrální šaškování, plné zoufale působících dialogů, trapného chování a nesoudných výstupů veškerých postav, a vše to jen podtrhává pořádná nezáživnost, bez vtipu, emocí a přesvědčivosti. V podstatě většina filmu pak obstarávají jen neustále dohady, hádky, obviňování a urážení, aby na konci filmu ovšem mohli samozřejmě všichni trapným způsobem prozřít, triviálně se usmířit a s úsměvem na rtu odjet zpět do svých domovů, pokračovat ve svých, nyní již přitrouble napravených, životech. Je to celé zkrátka strašně banální, naivní a nevkusný a rozhodně to není ani trochu zábavný, tohle se prostě fakt nepovedlo. ()

Spike23

Pohodová komedie na nedělní odpoledne. Ničím nepřekvapí, ale stále se na to, ať už kvůli hercům či oblasti tropického ostrova, dá v klidu koukat. Nijak špatné to nebylo a občas jsem se i zasmál, ohodnotit to nemůžu jinak než čistý průměr. Akorát mohli dát v Guitar Hero na experta nějakou méně nudnější písničku :). ()