Reklama

Reklama

Kung Fu Panda 3

  • USA Kung Fu Panda 3 (více)
Trailer 3

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand! (Cinemart)

(více)

Videa (28)

Trailer 3

Recenze (306)

Wysch 

všechny recenze uživatele

Myslím, že primární nedostatek třetí Kung-fu Pandy je prostý sestříhání příběhu. Nevěřím, že někdo to napsal takhle zkratkovitý (hlavně v poslední třetině). Ale platí, že jsem se párkrát upřímně usmál, jednou zasmál, jednou upřímně zamrkal, abych odehnal slzy :) A to, myslím, je to nejlepší, co může animák pro děcka nabídnout. Animace je mimochodem naprosto skvělá, a nahrazuje to, že některé vtipy jsou otřepané, některé zastaralé, některé přímo trapné. Přesto bych postavil třetí pandu někam na úroveň první. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Už je to déle, co jsem viděl první dva díly u kterých jsem se velmi dobře bavil. Trojka tedy uzavírá trilogii (ačkoliv jak víme u Doby ledové a Shreka, na trilogie se u animáků nehraje) boss fightem s jedním velkým záporákem, o kterém samozřejmě nikdo nikdy neslyšel :D a objeví se i ztracený Poovo otec. Předpokládám, že se v příštím díle vrátí i matka ze záhrobí. Nicméně, trojka je hodně orientovaná na Čínu (knedlíčky kam se podíváš), což vzhledem k zasazení dává smysl, ale nyní je to ještě více patrné. Gagy jsou samozřejmě také cílené na nejmladší publikum, ovšem překvapilo mě, že jsem se nakonec i potřetí dobře bavil a častokrát zasmál i u naprosto (záměrně) pitomých scén. Proč tedy ne? Na pátou dobu ledovou ale budu sbírat síly mnohem více...7/10...[31.3.2016_Cinema City_Slovanský dům] ()

Reklama

filmfanouch 

všechny recenze uživatele

Jedna se již o třetí kousek ze série Kung Fu Pandy. První příběh nám nabídl origin dračího bojovníka, druhý díl nám nabídl objevení jeho původu a třetí díl nás dovadí k jeho poslední (zatím?) cestě. Animace je čistá dokonalost. Všechny lístky a zvířata jsou dokonale nainamována. Hudba od Hanse Zimmera je dokonalá především hlavní motiv hlavního záporáka Kaia. Je to prostě opět skvělý animovaný film a i když je pro mně teď asi nejslabší z celé trilogie tak je velmi kvalitní a uvidíme jestli se opravdu dočkáme té šestidilné série. A když už jsme u toho teprve na konci trojky vám dojde jak je všechno hezky propojené od prvního dílu. ()

Bordoshut 

všechny recenze uživatele

Recenze na animák Kung Fu Panda 3: Asi to bude znít hloupě po vší té kritice, kterou ode mě schytal druhý díl, ale trojka se mi vážně líbila. Částečně za to asi můžou osobní důvody, prostě ten film zrovna padl na úrodnou půdu. Každopádně po nanicovaté dvojce přinesl do světa Kung Fu svěží vánek – už jen tím, že lehce kopíruje jedničku a nutí Poua, aby se zase naučil něco nového na poražení záporáka (vnitřní klid z dvojky mezi to nepočítám; jednak mi přijde, že ho hned zase ztratil, druhak to není něco, o co se musíte pracně snažit). Popravdě jsem tomuhle animovanému snímku málem dal 5*, nebýt jednoho logického lapsu, triviálního designu zelených záporáků a soubojů s nimi a možnosti odejít ze světa mrtvých zpět do světa živých, kterou třetí díl představil – jaký smysl by pak měla samotná smrt? K tomu lapsu: poslední vesnička pandů leží kdesi v horách a nikdo 1) neví o její existenci a 2) neví o jejím umístění. Tygřice však bez jakýchkoliv ukázaných problémů vesnici najde a doručí Pouovi svitek pojednávající o Kaiovi. To se dá vykládat dvěma způsoby. A) tygřice je nějakým způsobem vystopovala – nic takového jsme však neviděli, takže s touto možností nelze počítat; nebo B) tygřice věděla, kde vesnička pandů leží, přestože to má být tajné. Tím se dostáváme k logickému lapsu. Jestliže tygřice, a případně ještě kdokoliv jiný z Kung Fu spolku, věděla, že se v horách nachází poslední skrytá vesnice pandů a zároveň věděla, že Pou přišel o svou matku a pochází pravděpodobně z pandí vesnice – proč mu to proboha neřekla? A v tomhle se film brodí ještě dál, protože i záhadný padouch Kai (500 let po smrti!!!) nějakým způsobem ví, kde se poslední pandí vesnička založená doslova před pár desátkami let (poté, co zlý páv z dvojky vyhladil tu předchozí, kde se Pou narodil) nachází. Tohle Kung Fu Pandě 3 neodpustím a musím prostě jít o 1* dolů, ovšem nic to nemění na tom, že jsem si sledování trojky náramně užil, možná dokonce i víc než jedničky, protože tam člověk tak trochu předvídá, jak to dopadne, zatímco tady člověk sice tuší, kdo asi vyhraje, ale nezná předem přesný způsobem vítězství. Tentokrát si tvůrci dali obzvlášť záležet s překrásnou animací prostředí, jednak prostředí malebné pandí vesnice, jednak například... no, ehm, cesty do ní. Škoda, že se tohle nedá říct o většině Kung Fu soubojů. Líbí se mi, jak záporák bojuje uvolněně, jakoby s nadhledem, ale jakmile přijdou na řadu jeho "nohsledi" je to bída bídoucí. A ten zelený design fakt nežeru. Slyšel jsem, že se snad plánuje čtyřka, nedivil bych se, ale ani neradoval – třetí pandou už by to mohlo skončit. Everybody was Kung Fu fighting...! ()

stration 

všechny recenze uživatele

Bohužel zklamání. Všechno tady už bylo. Některé vtípky dokonce vykradeny z předchozích dílů. Celý děj mě navíc nějak nezaujal a chvílemi mi bylo jedno, co se ve filmu zrovna děje. Závěrečný souboj je pak degradován neustálou snahou o humor, která přichází i ve chvílích, kdy má být divák napnutý nebo dojatý. Dojemné scény teda nefungujou taky. Prostě buď ať pandí dobrodružství už skončí, nebo to chce lepší scénář. ()

Galerie (72)

Zajímavosti (13)

  • Střihačka Clare Knight se během natáčení prvního dílu Kung Fu Pandy (2008) seznámila, zasnoubila a provdala za svého muže, herce Wayne Knighta, který ztvárnil jednu z postav. Během Kung Fu Pandy 2 (2011) porodila svého syna (jehož hlas byl použitý pro Poa jako mládě) a nyní se její manžel i syn ujali hlasových rolí v Kung Fu Pandě 3. (Zdroj: CinemArt)
  • Než se chopila režijních otěží na druhém a třetím filmu, Yuh Nelsonová pracovala jako vedoucí akčních scén a snivých sekvencí na prvním díle Kung Fu Pandy (2008). (Zdroj: CinemArt)
  • Premiéra filmu se nejprve přesunula z 18. března 2016 na 23. prosince 2015. Avšak poté, co byla na stejný den potvrzena premiéra Star Wars: The Force Awakens (2015), se uvedení do kin přesunulo zpátky na původní datum. (ManOfPhoenix)

Související novinky

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

02.12.2013

A celkově z přecpaného roku 2015. Původně měla být výpravná fantasy v režii Duncana Jonese uvedena už 18. prosince 2015. Jenomže pak studio Disney posunulo na předvánoční čas Abramsovu Star Wars:… (více)

Reklama

Reklama