Frozen

• Velká Británie Frozen

mourinho

Parádní survival! Obrovské překvapení a zasloužených pět hvězd. Tak jednoduché a přitom tak reálné, až mi bylo úzko. Brrr! Ještě že nelyžuju! ()

katzo

Pozerať takmer celý film na troch ľudí mrznúcich na lanovke až také zábavné a napínavé nie je... Ale mohlo to dopadnúť aj horšie ()

MarleyCZ

Občas nechutné scény jsem musel přeskočit, bohužel na to nemám žaludek. S herci jsem byl více-méně spokojen, jaké postavy by jste sem chtěli dosadit? Je pravda, že u tohoto druhu filmu se na postavách zakládá, myslím, že výběr byl dobrý. Námět vskutku jednoduchý, na délku filmu občas až moc upovídaný, ale co se dá jiného v takové situaci dělat? Film pro mně skončil až moc rychle. Celkově na mě film nepůsobil jako jemu podoný 127 hodin, kde jsem s hl. postavou prožíval každou minutu. 60/100 ()

croxika

To bolo fakticky mrazivé. Možno budem za trapošku, ale miestami sa mi až ťažko dýchalo. Súhlasím s mnohými pripomienkami užívateľov podo mnou aj nado mnou, akože to chvíľami postrádalo logiku a záver neprekvapil -skutočne som si až obhrýzala nechty a pripravovala sa na prekombinované a strhujúce finále, a ono to skončilo tak, ako som dúfala, že neskončí. Napriek tomu mi dĺžka pripadala akurát, veď takto podobne by to pravdepodobne prebiehalo aj v skutočnosti, že by sa uviaznutí teenageri rozprávali o všedných veciach, aby sa nezbláznili od úzkosti a strachu. Ocenila by som, keby sa dej vyvíjal inak, žeby do toho bola zapojená nejaká záchranná akcia, alebo niečo na ten spôsob. Nekonalo sa, ale plný počet si neodpustím, pretože nech sa na to pozerám z viacerých strán, spontánne mi z toho vyplýva zakaždým 5*. ()

Raziel_cz

Výborná záležitost, kterou nikdo neviděl. Tři kamarádi (bez Jerryho) zůstanou viset na opuštěné lanovce, pomalu umrzají k smrti a vymýšlí, jak se odtamtud dostat. Nejlepší na Frozenu je, že scénář má v rámci filmového světa podchycenou většinu nelogičností a ještě zvládá spolehlivě vyvracet skoro všechny varianty, jak by se hypoteticky dalo uniknout. Přál bych si, aby každý horor (protože tohle horor rozhodně je) byl takhle inteligentní. A takhle sympaticky obsazený. Navíc, omrzliny, řezné rány, otevřené zlomeniny – všechno je tu podané nechutně realisticky. A vlci... Ti vzbuzují větší respekt než démoni z The Grey. Strašná škoda, že Ledové království (v originále též Frozen) tenhle snímek pro internetové vyhledávače nekompromisně pohřbilo. ()

Junys

Trojice kamarádů uvízla na lanovce, noc se blíží a zima je čím dál větší. - Zajímavý nápad. Nebylo to nejhorší. Herci byli příjemní, prostředí pěkné. Prostředí 8/10 Herci 8/10 Atmosféra 7/10 Příběh 7/10 ()

Rathalos

No do riti,tak toto je neskutocna pecka,drsna,kruta,chladna,napinava,smutna a nekompromisna drama z prostredia lyzovania a vlekov,vynikajuce a sympaticke vykony hercov,ktori spolu s reziserom mozu byt na seba hrdi,film,na ktory urcite vasa mysel nikdy nezabudne...:-) ()

maar

Jako takovejch náhod? Je to trošku hodně přitažený za vlasy...Ani jeden z nich neměl mobil? A ten magor co šupsnul dolů musel počítat s tím, že si trošku ty nohy vykurví. Pak ho sežrali vlci, pak týpek slez dolů, popral se s vlkama...no, třebas sem si nevšim, že by se mu ty lyže zlomily, tak nevím proč tam klouzal po prdeli na boardu. Nebudu to řešit, ale jinak herecký výkony OK, atmoška sem tam OK a zaplaťpánbůh, že u nás se tohle stát nemůže. ()

foundation

Prvych niekolko desiatok minut je Frozen absolutne podpriemerna, nudna zalezitost Kto ma trpezlivost a dokaze to prekusnut docka sa nasledne pomerne zaujimavej atmosfery ktoru ale podkopavaju tradicne hlupucke dialogove vymeny. Koniec nicim zaujimavy a predvidatelny. Frozen je dalsia zanrova tuctovka ktora u mna nema ani na to aby sa zaradila medzi priemer. K trom sice nechyba vela ale az take dobre to nebolo. 45 percent. Doporucenie tentokrat iba pre priaznivcov zanru. ()

Harts

To byl spíše horor než drama, uff, zanechalo to ve mně velké psychické stopy, i na psychiku opravdu nádherný kousek. Originální námět a děj má trhliny, ale jde přeci jen o psychologické drama a v tomto to vyniká dokonale. ()

Dimo

Úplně nechutně jednoduchá zápletka, jednoduchý nápad a bezesporu levné provedení a přesto, nebo právě proto tohleto stačí pro suprovou atmosféru a silné napětí. Vynachválit musím perfektní smyčcovou hudbu. Naprostá spokojenost. ()

Yancl

Velmi, ale opravdu velmi výrazný film zapadájící do kolonky 'Fight to Survive'. První minuty se rozjíždí v pozvolném tempu a chystají poutavý základ pro samotné drama. Poté začíná opravdový 'horor', který cloume psychikou a dává to divákovi sežrat do detailu. Musím pochválit perfektní hereckou souhru hlavní trojice, na které staví celé dramatické dobrodružství. A co je na tomto snímku nejvíc děsivé ? Bezesporu ta reálná atmosféra, skutečnost, že by se tahle situace mohla opravdu přihodit. 'Frozen' je dle mého názoru veliké a především pozitivní překvapení tohoto žánru. [82%] ()

LyBerion

Na standartní stopáž až moc ukecaný což mě postupně ubíjelo avšak krásně to vybalancovali scény u nichž sem jen civěl na obrazku a takřka nedýchal. Zpracování reálné, emoce a dialogy sem tam z mojí strany nepochopené, ale těžko říct co bych dělal na jejich místě já. Znovu si Frozen asi nepustím, ale těch 60% bych viděl jako fér verdikt. ()

PEZ

Maly, jednoduchy film s neznamymi hercami, ale za to presvedcivy az mrzne. Dobre napisane tri postavy a vyborny namet, o tom co sa moze stat, ak sa spoji lahkovaznost s nepozornostou. Pacilo sa mi, ze sa postavy spravali priblizne tak, ako by som sa (asi) spraval ja. Niektore sceny dost huste a vobec - pocas celeho filmu ma neprijemne mrazilo. V ramci zanru nadpriemer. ()

Orina

Tento komentář obsahuje spoilery! WTF?? To jako vážně tolik procent? Od první chvíle bylo jasné, že tam bude minimálně jedna otevřená zlomenina a co se bude dít, jakmile poprvé padlo slovo vlk. Samozřejmě je logické, že nebudeme shazovat lyže na rolbu, abychom ji nepoškodili, nebudeme si schovávat ruku bez rukavice do kapsy a sedačka tutově po x letech používání spadne. Jednou * vypichuji okamžik, kdy se ukáže, že situace není tak zoufalá, dokud si člověk nenatentuje do kalhot. Chlapi to mají asi jinak, ale mně jako ženu to přišlo jako nejreálnější chvíle filmu. Ani ten mrazivý pocit snímek nevyvolal, neb od pusy se nevznesl jediný obláček. Podtrženo, sečteno - psíčci byli roztomilí. ()

phoenixer odpad!

Tohle mi hlava nebere. Jak je možný, že tahle s prominutim sračka může mít tak dobré hodnocení. Už po prvních deseti minutách jsem měl pocit jako bych se díval na puberťáckou komedii, kde si to rozdaj všichni tři aktéři za nějakou chatkou sotva vyjedou kopec. To mi chce pan Green namluvit, že v 21.století nemá ani jeden z těch mladých lidí u sebe mobil? Nikdo z nich nemá ani hodinky? Pan rolbař, aneb další skvělá postava filmu. Jo jasně, že je v rolbě rachot jak kráva a člověk se soustředí na jízdu, ale to vážně nic neviděl a neslyšel? Ty kolení kosti po dopadu myslí fakt vážně? Vypadalo to spíš jak dřevěná násada na smeták. Nejsem psycholog, ale jak je možný, že ufňukanost té holky nebere téměř konce a pak, když leží tváří tvář proti vlkovi, tak je v klidu. Frozen si už rozhodně nikdy nepustím. Tečka. ()

cerbygerby

Mrazivé drama které by jistě nechtěl nikdo zažít.. trojice mladých lidí se zasekne na lanovce...a začíná boj o holý život. Víc není třeba psát..doporučuju nekoukat před odjezdem na hory :) 4* a 75% ()