Frozen

• Velká Británie Frozen

DoubleJo

Pacilo sa mi to. Nenarocny, atmosfericky thriller, a co je dolezite, hlavne s realnym pribehom. Takato vec sa kludne moze niekde (asi najskor v amerike) stat. Napriek tomu, ze vacsina deja sa odohrava v podstate na jednom mieste a len s 3 postavami, nenudi a ma aj nejaky spad. Samozrejme, ze sa tam vyskytne par nelogickych pocinov, no pri takomto filme s tym uz asi musime ratat. A koniec nebol pritiahnuty za vlasy, preto som bol ja spokojny. ()

The_Peach

Veľmi zaujímavý film. Ten chlad bolo normálne cítiť pri pozeraní. Nevedel som si predstaviť najskor, že ma to bude baviť, kedže sa vačšina deja odohráva na sedačke lanovky, ale bol som milo prekvapený. Bol som spokojný nadmieru. Aj výkony hlavných aktérov určite nesklamali. Možno trochu bol zbytočne natiahnutý zbytočnými dialógmi, ale z celkového pohľadu musím povedať, že FROZEN sa oplatí pozrieť. ()

Romeroo

Ač jsem cítil pach nelogičností a trocha hlouposti tak musím konstatovat, že jsem se nechal tímhle filmem dokonale vtáhnout do děje…cítil jsem každou dramatickou situaci jako bych s hlavními hrdiny na té lanovce byl…neuvěřitelně silné momenty ( vlci, omrzliny, atd. ) mi způsobily dost velkou husí kůži…do toho skvělá hudba…zbavit se té hlouposti a trocha pomalejšího rozjezdu dal bych plný počet…takhle jsou to našlapané 4* stejně jako je našlapaný Frozen tísnivostí a chladem….84%. ()

Pitryx odpad!

No, nic jsem nečekal, nic jsem nedostal, snad by to u mě získalo těch 20%, ale pokazila to druhá půle, kde nám autoři snímku vtloukají do hlavy stupiditu za stupiditou, která dospěje až ke trapné koncovce. Ta byla silná i na mne a skutečně tento film podruhé nemusím. ()

blacktomas

Jistě, žádný zázrak se nekoná, na druhou stranu FROZEN ani neurazí. Námět není nikterak originální, nicméně zde se jedná především o atmošku a psychologické pochody. A tyto dva předpoklady byly splněny dostatečně. Tedy za tři, což je dobrý. ()

jafuska

rozhodně zajímavý příběh, ale přeci jen jejich uvažování bylo chvílemi hloupé, tři lidi, kteří zůstanou trčet na lanovce, a najednou je zde boj o svůj život, nic nového pod sluncem, ale bylo to dobré drama, jen s hororem to nemá vůbec nic společného. jako odpolední film stál rozhodně za podívání, ()

Clerfayt

Minimalistický psychologický s prižmúrením oka horor, po ktorom som dostal neskutočnú chuť na lyžovačku :) Hlavne... nezabudnúť sa teplo obliecť... Objektívne to na plný počet asi nie je ale za tú MRAZIVÚ atmosféru a za pár fakt ĽADOVO ostrých momentov sa hecnem a dám za 5* ()

Ka_cos

Pro mě jeden z nejlepších filmů poslední doby, a to hlavně díky originálnímu námětu, který tu ještě nebyl. Obdivuji filmy, které dokážou mít takhle skvělou atmosféru i přesto, že se vlastně odehrávají na jednom primitivním místě. ()

MarsVl

Čekal jsem trochu víc. Dialogy v rámci možností ještě ušli, ale bylo to takové nedomyšlené, který z takových dětí, by si nevzalo mobil. Nebo proč by první skákali, místo toho aby vlezli na ten sloup, kde se domnívám, je telefon. 2* ()

petrik11 odpad!

Tak toto bol kúsok. Američan prežije asi všetko. Toľko nelogičností v jednom filme to sa hneď len tak nevidí, napr. primrznutá ruka hlavnej hrdinky, ale potom s ňou v pohode funguje ()

mark9th

Viac ako 3 dať proste nemôžem :(. Hoci, čo film stráca na originalite, to miestami naberá na napätí a z času na čas vie aj usadiť na prdel, ale to je asi tak všetko. Pohodový filmík, ktorý padne zadobre najmä vo vyhriatej izbe, pri popíjaní čajíku s rumom.:D ()

Mr.nachos

Při představě, že s to může klidně stát, mi není moc dobře. Námět je skvělej, dokonce se mi líbily i výkony hlavních postav, tedy až na pár výjimek, kdy jsem si říkala, proč dělá zrovna tohle? To je janý, že to nevyjde, ale v pohodlí gauče je každej hrdina, že? Za mě lepší průměr. ()

Nessos

Průměrný survival horor, jehož kvalitu sráží značný počet logických chyb. Viz komentář uživatele O´Neill.. ()

Micoldee

Lehce béčkový film. Ne úplně příjemná situace na lanovce a trochu šokující krvavost. Taky ne úplně reálná scéna s vlky. Další pochybnou věcí je doba, kterou by člověk v tomhle extrémním počasí a navíc bez pohybu dokázal přežít. Pár věcí úplně nesedí, ale přesto překvapivě zábavný film. ()

adamix

V jednoduchosti a realistickosti je sila. Prostá zápletka s partiou kamarátov, ktorí hrajú úplne prirodzene a bez štipky otravnosti. Za čo dávam 5*, je ten môj nepríjemný pocit závrate, keďže ja a výšky sa moc nemusíme a sledovať ľudí, ktorí uviazli na lanovke a najbližší pevný povrch sa nachádza takých 15 metrov pod nimi, bol u mňa jeden z najintenzívnejších zážitkov. Bŕŕŕ. ()

asader

Je obdivuhodné jak se takovýhle námět dá roztáhnout na hodinu a půl a ještě k tomu,aby to nebylo příliš nudné plus,aby to bylo napínavé.Což se u tohohle filmu povedlo a je to velká zásluha hlavních hrdinů na jejichž výkonech film hodně závisí.7/10. ()

oliveros

Prekvapivo vysoké hodnotie vyvolalo vo mne po vzhliadnutí veľké otázniky rezultujúce z môjho rovnako veľkého sklamania. To, čo tu niekto považuje za dobre napísané, ma v ušiach bolelo - hlúposť dialógov je rezonujúca, citeľné je to hlavne v povinnej rozbiehačke príbehu spojenej s oboznamovaním diváka s ústrednými postavami. Logika je tu prevrátená do totálnych kiksov, do absurdností, ktoré nezožeriem ani nahlúplym tínedžerom. Keď už to má byť "survival", mal by sa klásť dôraz predovšetkým na realitu konania a správania sa vo vyhrotených situáciach. Toto sa nedá akceptovať ani pri myšlienke na strašne veľku zhodu náhod. Nepoznám lyžiara/sn.boardistu, ktorý si na svah nevezme telefón, nepoznám, sn.boardistu, ktorý by si pred skokom z výšky vyzul snowboard a skočil na nohy, keď sa mu sila pri náraze mohla rozložiť do plochy dosky, zástupcovia tímov z National Geographic by asi neraz pousmiali nad konaním krvilačných vlkov v tomto skvoste. A ozaj, nejazdite radšej sedačkami, veď sa môžu počas prevádzky kedykoľvek utrhúť a spadnúť (!?)... Si robíte snáď zo mňa srandu Pán režisér? ()

xSxEx

Sralo me to nemalo a nenechalo me to klidnym... jednoduche, realne, idealni alternativa topeni (pac sem se u toho dobre vypotil) ... coz tady dlouho nebylo a to je dobre? brr ()