Samec

Samec

Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

Ashton Kutcher má zřejmě solidní smysl pro humor, jinak by tuhle roli určitě nevzal. :-) Ač se to tváří jako romantická komedie, je to spíš sonda do prázdného života lidí, kteří se živí tím, jak vypadají. Narozdíl od drtivé většiny amerických filmů se zde tvůrci vůbec nevyhýbali sexuálním scénám, takže Anne Heche i ta krásná Ruska (a pár dalších jako kompars) dostaly šanci se předvést v plné kráse. Myslete si o mně co chcete, ale tenhle film vůbec nebyl špatný.(29.1.2010)

• HellFire

O čem to sakra bylo a proč se do toho namočila Anne Heche? Film tak blbý, až to bolí.(29.12.2011)

Nejoriginálnější závěrečné tiulky. Líbilo. 65%(15.12.2009)

• larelay

Ja tomuto filmu hovorim "nie". Pre mna absolutne nedostacujuce v kazdom ohlade. Hodinu a pol sa pozerat na to, ako sa ludia prekurvia zivotom len preto, aby mali lahky zivot? Na to sa naozaj pozerat nemusim. A ani ten koniec, ktory mal byt uzasnym akoze ponaucenim a brutalnym zobudenim bol taky prvoplanovy, ze som ho cakala uz asi tak po desiatich minutach. Brrr...(6.11.2009)

Viděno s odstupem a bez předsudků. Kutcher byl sice toporný, ale k tomuto typu filmu to sedlo. Opravdu to působí jako jeho autobiografie. Potěšil také netypický závěr. Body strhávám za příliš krátké milostné scény. 8/10(15.9.2013)