Samec

Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

• TeeAge

Káčer ma jednoducho baví. Tento film tiež pobaví svojou voľnosťou a sprostosťou, ale určite len na jeden krát. ps: 20 je 20.(9.11.2010)

Ač se tak zprvu nezdá, tento snímek má nějaký příběh a dokonce pointu, což už se dnes u mnoha hollywoodských filmů nevidí. I přes mírně pornografický začátek mě tento film oslovil vtipem a nadhledem, který si udržuje celých (musím říct, že velice příjemných) 97 minut. Ashton Kutcher by pro Samce nebyl mou první, ba ani druhou volbou, ale role se zhostil svědomitě a je nutno uznat, že v něm nejspíš nějaký kousek herce bude. Nenechte se ovšem zmýlit, nejedná se tak úplně o komedii, i když se pár scénám zcela jistě zasmějete (hraní si na ředitele zeměkoule, když v tom zazvoní telefon, do kterého už s někým NIkki "hovořil", atd.), jde spíš o jakési malé drama. Celkově bych filmu dala zhruba 65%.(22.10.2009)

• Jara.Cimrman.jr

"Stáhněte okýnko, ohulte muziku a dělejte ze sebe vola! To je uklidní." Samčí zkušené rady, s příchutí rychle se přemisťujících spermií, byly celkem fajn, ale jakmile se Nikki sám nad sebou iniciativně zamyslel, tak se snímek změnil v nudnou katastrofu, kterou nezachránily ani náznaky hambatosti.(3.9.2011)

Strašné překvapení. Příběh mladého muže, který si ve měste snů žije ten svůj. Jenže každý sen musí jednou skončit. Povrchní videoklipová stylizace je zcela na místě, koresponduje s životy postav a jakožto rámec objímající celý film je pradaoxně i vězením, z něhož se charakterům nedaří uniknout. Ashton Kutcher po Buttefly effectu opět dokazuje, že charakterní herectví mu nedělá nejmenší problém, ostatní slečny jsou taktéž velice schopné, ale především se rády svlékají, co si budem povídat :) především Anne Heche za to má body nahoru... Závěrečná metafota s žábou a myškou je geniální...(12.12.2009)

• bassator

Nikky kterého stvárnil Aston Kutcher by zasloužil pořádně proplesknout, aby se trošku probral, spratek jedek rozmazlenej. Ten mě tedy celý film s.... Jak jsem mu přál aby pořádně narazil a začal se chovát normálně... - 20. 2. 2011 - 20%(11.6.2011)