poster

Samec

 • USA

  Spread

 • Slovensko

  Samec

 • Slovensko

  Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  ***

  Film pre D.Moore (nebola producentom?:)). Ak by bol Ashton Kutcher posledným mužom tejto planéty, tak možno áno, no "macho" či "samec" to nie je ani zďaleka...herecky sa veľmi nenadrel, "nasúložil" sa zato poriadne. Žánrovo sa scenár pohybuje na hranici trpkej komédie s vypointovaným záverom, čo je vzhľadom na hollywoodskú produkciu prekvapujúce zistenie. Spread je mierny nadpriemer - ľahký, uspokojivý, úsmevne úprimný a úplne jednoduchý.(27.10.2009)

 • RelaxMan
  ***

  Dostal jsem chuť na pohodovou romantickou komedii a po shlédnutí traileru k tomuto filmu jsem si řekl : tak tohle bude to pravé . No a ono nebylo ! Ono je to totiž erotické drama ! A. Kutchera jako herce mám rád , ale tady byl fakt na pěst . Nemyslím jeho herecký výkon , ale to jak se chová jeho postava ve filmu . Určitě k tomu přispěl i hodně špatně zvolený dabing , který se k němu vůbec nehodil . Příště bych si to radči pustil v originálním znění . Na druhou stranu , film je to natočený dobře . Herecký výkony jsou slušný , dialogy dobře napsaný , lokalita také stojí za to . Jako správné drama , to má i špatný konec , což je u tohoto filmu docela plus , protože aspoň je to reálné a nespadne to do filmového kýče .(8.1.2011)

 • dopitak
  ****

  Líbí se mi, jak občas někdo ohrnuje nos jenom proto, že mu připadá, že by tak měl činit. Tohle je přesně ten případ. Za poslední rok jsem viděl tolik filmů, o kterých lze s čistým svědomím prohlásit, že byly mnohem horší než Spread... Nemíním se "pana Moorea" jakkoliv zastávat, o jeho neherectví netřeba polemizovat, Anne Heche taky dvakrát nemusím (i když dlouhé vlasy jí přidaly asi dvě stě procent na atraktivitě), a jediná zajímavá se tak jeví Ruska Margarita Levieva (i když ve filmu je hezkých žen dostatek). Samec je však více než pokusem o herecký koncert poměrně trefnou sondou do života pohledných mužů bez servítek k ženám. Mám důvod se domnívat, že takhle to totiž opravdu někdy chodí, i když jak jsme z filmů uvyklí, občas je nutno trochu scénáristicky nadsadit (vždyť život je tak nudný, když je zfilmován bez přikrašlování..). Pokud se chcete dozvědět, jaký film opravdu je, přečtěte si komentář paní režisérky (AngelAngie), já s ním naprosto souhlasím. Eroticky odvážné, nikterak však urážející, to samé lze říci i o soundtracku (John Swihart).(27.12.2009)

 • Brouk
  **

  Dobrotivý bože, ten Ashton je prkennější a prkennější.... a já myslel, že už to víc nejde od filmu Vrahouni... Dobré by bylo, kdyby si s Demi pořídili třeba mimino a on by šel na mateřskou a byl by klid.... Aspoň, že Anne Heche to tam sluší...(18.7.2011)

 • jhrasko
  **

  Chcelo by to podstatne viac sexu, cynizmu, nadhľadu a zžieravosti. A predovšetkým viac ropúch a bielych myšiek. Ashtona Kutchera poslať definitívne na hodiny herectva a Anne Heche k dietológovi na kontrolu. Gucci, Armani, Gaultier a všetky Vaše "Handry" - F.off !!(20.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace