Samec

Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

• Gilmour93

Kutcher hraje kurvu v kšandách, co první půli klátí pro zábavu i kopání zlata a v té druhé trpí, protože mu dívčina podobného smýšlení láme srdce. Škoda, byl bych radši, kdyby ho zlomila kapavka.. Co může být horšího, než povrchní film o povrchních lidech? Snad jen Ashton herec, snad jen ten.. Když měl při závěrečném vyznání slzy v očích, chtěl jsem vrhnout všechny vanilkové rohlíčky, co jsem od Vánoc pozřel. A přitom kdyby vkládal svých dvacet centimetrů do úst kamarádovy ropuchy, dojde k ukojení a nemusí se trápit city - i za cenu, že mu ten přerostlý skokan nebude kupovat svetříky od Hermese..(6.1.2014)

Nejoriginálnější závěrečné tiulky. Líbilo. 65%(15.12.2009)

Obcas mi vazne vadily nedokoncene sceny, reziser mel asi touhu prenechat fantazii divakum, avsak dosti amaterskym zpusobem. Nejen, ze ukoncil zaber prilis brzy, ale i dost neobratne a chaoticky.Pokus o spatny konec se mu take prilis nevyvedl, jelikoz k tomuto filmu by vazne lepe pasoval klasicky americky happy end, tenhle konec je bez emoci a nedotazeny, ovsem vzbuzuje dojem, ze by emoce probouzet chtel a to se vazne nepovedlo. Stastnym koncem by uspokojil asi vice divackeho publika, nejak se to proste ke stylu snimku hodi vice. Ashton by se mel naucit chodit, jeho chuze nam*daneho kacera je vazne odpudiva. Na obranu musim rict, ze sexualni sceny byly zkvele zfilmovany. Poenta deje pokulhava, ale budis .. Ovsem celkovy dojem ve finale usel. Na tri hvezdy to rozhodne neni, to bych tvurcum krivdila. Takze za ctyri, ale vazne velice slabe slabotinke.(19.10.2012)

Na tomhle filmu musím ocenit, že si na nic nehrál. A jelikož nechci prozrazovat děj ani konec, dodám jen, že se mi v něm líbila Anne Heche a byl to celkem relax.(26.10.2009)

Tak tohle byl fakt zážitek! Na první pohled obyčejný film o jednom z těch týpků, kteří dokáží spolehlivě využívat druhé, užívají si za jejich peníze a participují na jejich úspěchu. Na pohled druhý je to úžasná sonda do světa jednoho hezounka, skoro by se dalo říci metrosexuála, který ty kočičky střídá jako na běžícím pásu, až se jednoho dne rozhodne, že by mohl poskočit do vyšší ligy a nabalí si starší zazobanou, ale nutno dodat atraktivní a sexy paničku s krásnou velkou vilou. Zabydlí se u ní a její pohostinnost jí oplácí, jak jinak, sexem. Jenže i takový samec, jehož v tomto filmu velmi přesvědčivě ztvárňuje Ashton Kutcher, může mít city, a jak se říká, srdci neporučíš a láska může na tvé dveře zaklepat kdykoliv. Celkově se jedná o film, ktěrý když neuvidíte, tak se nic nestane a asi vám mezi vašimi filmovými zážitky chybět nebude, ale když už se na něj kouknete, tak vás nenechá chladnými, a je jedno jestli v pozitivním nebo negativním slova smyslu. Já musím říci, že jsem si tento film od začátku do konce báječně užíval a jako velké plus vnímám, že se film obešel bez happyendu, pochvalu si však tvůrci zaslouží i za naprosto originální a nevšední závěrečné titulky. Já jsem zkrátka nadšený a dávám čtyři hvězdy.(19.7.2011)