poster

Samec

 • USA

  Spread

 • Slovensko

  Samec

 • Slovensko

  Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Samec teda Ashton Kutcher fakt je. Ve svejch třiceti letech točí film o tom, jak funguje jako zdejší šukací mašina a ženský jsou z něj unešený. Nevím jestli mi to příjde, nebo se sex čím dál tím víc prosazuje ve filmech. Tady se s tím ale nesere hodně dobře a popravdě se na to koukat docela dalo. Mohlo to být horší, ale romantiku bych tady určitě nehledal, možná ke konci. Ale taková romantika se najde klidně i v pornu.(8.5.2010)

 • Lynn
  ***

  Málokdy se mi stane, že bych se v hodnocení nějak zásadně rozcházela se zdejším vox populi. "Samec" je tak asi tou pověstnou výjimkou z pravidla. Ne že by to byl nějaký majstrštyk nebo tak..., ale docela v pohodě film to je. Mně celkem sednul, nijak nenudil ani neurazil. Slušných 60% (jednu či dvě hvězdičky dávám opravdu špatným filmům, to případ "Samce" není).(15.7.2010)

 • Webb
  **

  Jediné co se mi na tomto snímku líbilo byla poslední minuta s krmením, včetně závěrečných titulků. To co tomu předcházelo byla nelogická, naivní slátanina s neustálým sexem, objevujicímu se tu tak často jako ohraná přeskakujicí deska. 35%(1.11.2009)

 • Disk
  ****

  Viděno s odstupem a bez předsudků. Kutcher byl sice toporný, ale k tomuto typu filmu to sedlo. Opravdu to působí jako jeho autobiografie. Potěšil také netypický závěr. Body strhávám za příliš krátké milostné scény. 8/10(15.9.2013)

 • playboxguest
  odpad!

  Hrozná zhovadilost, která je de facto úplně o ničem a jejíž hlavní hrdina je chováním tak úlisný a nudný, že jsem ho od začátku nenáviděla a jen mi děsně lezl na nervy. Opravdu to jediné, co mě na tomhle filmu docela pobavilo a zaujalo, byly závěrečné titulky, na ty jsem vydžela civět s mnohem větším zaujetím, než na celý ten film předtím a kdyby udělali film jen z těch titulků, udělali by snad i lépe.(23.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace