Samec

Samec

Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

Takže o čem že to bylo? Ashton Kuther tam furt píchá, píchá a píchá a když nepíchá, tak využívá bohatý paničky a je spokojenej, pak je přestane píchat, nikoho nevyužívá a je smutnej a o tom to asi je, akorát nevim jestli z toho mělo vzejít nějaký ponaučení a nebo ne.(24.10.2009)

Celkem příjemné překvapení... s hodně nehollywoodským koncem. Jenom ten Kutcher tam nemusel mluvit jako kdyby zrovna vyhulil 3 pakly velbloudů během 30 minut.(8.1.2011)

• Foox

Vražedně povrchní, nudný a nezajímavý porno.(8.9.2011)

Nejoriginálnější závěrečné tiulky. Líbilo. 65%(15.12.2009)

Přesně takto mám Kutchera ráda. Ikdyž filmu trochu chyběla romantika či nějaký opravdový smysl. Přemnoho sexu mi v tomto případě nevadilo, protože o tom vlastně film byl. Návod jak sbalit babu bych v tom ale nehledala. Příjemná oddychovka.(1.5.2011)

• - Film se do distribuce dostal pod různými názvy. V Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku jako "L.A. Gigolo", ve Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku jako "Toy Boy", ve Španělsku a Portugalsku jako "American Playboy" a v Jižní Koreji jako "S-Lover". (Hroozley)

• - Auto, ktoré požičiavala Samantha (Anna Heche) Nikkimu (Ashton Kutcher) je Mercedes-Benz G 500 a jeho cena sa pohybuje okolo 80 000 eur. (Cako_SK)

• - Dom, v ktorom býva Nikki (Ashton Kutcher) so Samanthou (Anne Heche) patril v čase natáčania filmu módnemu návrhárovi menom Randolph Duke a má hodnotu 8 250 000 amerických dolárov. (Cako_SK)