Samec

Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

• johnn333

Neskutečně únavné. Spread jen a pouze variuuje slavnější předobrazy (namátkou Půlnoční kovboj), přičemž zcela rezignuje na vlastní nápady, invenci, ba i romantiku, vtip nebo spád. Prachobyčejná historka ve stylu up-down-moralize spolehlivě uspí, a to i navzdory faktu, že se první polovinu takřka nepřetržitě souloží. Indie-B(oring) 40%(13.11.2009)

Strašné překvapení. Příběh mladého muže, který si ve měste snů žije ten svůj. Jenže každý sen musí jednou skončit. Povrchní videoklipová stylizace je zcela na místě, koresponduje s životy postav a jakožto rámec objímající celý film je pradaoxně i vězením, z něhož se charakterům nedaří uniknout. Ashton Kutcher po Buttefly effectu opět dokazuje, že charakterní herectví mu nedělá nejmenší problém, ostatní slečny jsou taktéž velice schopné, ale především se rády svlékají, co si budem povídat :) především Anne Heche za to má body nahoru... Závěrečná metafota s žábou a myškou je geniální...(12.12.2009)

Celkem příjemné překvapení... s hodně nehollywoodským koncem. Jenom ten Kutcher tam nemusel mluvit jako kdyby zrovna vyhulil 3 pakly velbloudů během 30 minut.(8.1.2011)

• jhrasko

Chcelo by to podstatne viac sexu, cynizmu, nadhľadu a zžieravosti. A predovšetkým viac ropúch a bielych myšiek. Ashtona Kutchera poslať definitívne na hodiny herectva a Anne Heche k dietológovi na kontrolu. Gucci, Armani, Gaultier a všetky Vaše "Handry" - F.off !!(20.1.2010)

Tak tohle byl fakt zážitek! Na první pohled obyčejný film o jednom z těch týpků, kteří dokáží spolehlivě využívat druhé, užívají si za jejich peníze a participují na jejich úspěchu. Na pohled druhý je to úžasná sonda do světa jednoho hezounka, skoro by se dalo říci metrosexuála, který ty kočičky střídá jako na běžícím pásu, až se jednoho dne rozhodne, že by mohl poskočit do vyšší ligy a nabalí si starší zazobanou, ale nutno dodat atraktivní a sexy paničku s krásnou velkou vilou. Zabydlí se u ní a její pohostinnost jí oplácí, jak jinak, sexem. Jenže i takový samec, jehož v tomto filmu velmi přesvědčivě ztvárňuje Ashton Kutcher, může mít city, a jak se říká, srdci neporučíš a láska může na tvé dveře zaklepat kdykoliv. Celkově se jedná o film, ktěrý když neuvidíte, tak se nic nestane a asi vám mezi vašimi filmovými zážitky chybět nebude, ale když už se na něj kouknete, tak vás nenechá chladnými, a je jedno jestli v pozitivním nebo negativním slova smyslu. Já musím říci, že jsem si tento film od začátku do konce báječně užíval a jako velké plus vnímám, že se film obešel bez happyendu, pochvalu si však tvůrci zaslouží i za naprosto originální a nevšední závěrečné titulky. Já jsem zkrátka nadšený a dávám čtyři hvězdy.(19.7.2011)

• - Auto, ktoré požičiavala Samantha (Anna Heche) Nikkimu (Ashton Kutcher) je Mercedes-Benz G 500 a jeho cena sa pohybuje okolo 80 000 eur. (Cako_SK)

• - Do role Samanthy byla původně obsazena Jennifer Jason Leigh. (Kroup4)

• - Film se do distribuce dostal pod různými názvy. V Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku jako "L.A. Gigolo", ve Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku jako "Toy Boy", ve Španělsku a Portugalsku jako "American Playboy" a v Jižní Koreji jako "S-Lover". (Hroozley)