Samec

Chalan na hranie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 93 min

• HellFire

O čem to sakra bylo a proč se do toho namočila Anne Heche? Film tak blbý, až to bolí.(29.12.2011)

• gouryella

Kutcher je topornej jako vzdy, mel by se spise venovat D. Moore a hrani nechat tem talentovanejsim. Jinak prumer prumeru.(25.10.2009)

• larelay

Ja tomuto filmu hovorim "nie". Pre mna absolutne nedostacujuce v kazdom ohlade. Hodinu a pol sa pozerat na to, ako sa ludia prekurvia zivotom len preto, aby mali lahky zivot? Na to sa naozaj pozerat nemusim. A ani ten koniec, ktory mal byt uzasnym akoze ponaucenim a brutalnym zobudenim bol taky prvoplanovy, ze som ho cakala uz asi tak po desiatich minutach. Brrr...(6.11.2009)

• lesumir

Těšil jsem se, těšil. Ale dopadlo to katastrofálně. Kutcher je sympaťák a dobře vypadá, ale trpí tím, že s každým filmem je jeho herecký výkon horší a horší. Byla to naivní slátanina, tak trochu scifi a naprosto nevyužítá pýčovina.(8.11.2009)

• viperblade

Od tohohle filmu jsem nečekal mnoho. Popravdě, nečekal jsem nic a to jsem taky dostal. Nejvíc mě zklamal Ashton. Ten by se měl držet Demi, jinak je velká šance, že skončí stejně, jako tady. Co mě naopak potěšilo, byla Anne Heche. Nejen kvůli pár odhaleným scénám, ale hlavně kvůli tomu, že pouze v těch scénách, kde byla ona, se na to dalo dívat. Pak tu máme Margaritu Levieva - na tu holku se dá dívat (i když, znám lepší) ale po herecké stránce… nevím, ale nevěřil jsem jí skoro nic. Pokud jste fanynka (pochybuju, že má i fandy, ale vše je možné) Kutchera, bude se vám to líbit. Já osobně jsem do tohohle šel hlavně kvůli Anne. A proto dávám o jednu hvězdu navíc, než si tento snímek zaslouží. Pochybuju, že se na to ještě někdy budu chtít podívat…(4.2.2010)

• - Film se do distribuce dostal pod různými názvy. V Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku jako "L.A. Gigolo", ve Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku jako "Toy Boy", ve Španělsku a Portugalsku jako "American Playboy" a v Jižní Koreji jako "S-Lover". (Hroozley)

• - Do role Samanthy byla původně obsazena Jennifer Jason Leigh. (Kroup4)

• - Dom, v ktorom býva Nikki (Ashton Kutcher) so Samanthou (Anne Heche) patril v čase natáčania filmu módnemu návrhárovi menom Randolph Duke a má hodnotu 8 250 000 amerických dolárov. (Cako_SK)