Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Marťulka

Mě se to docela líbilo - docela - nezanechalo to ve mě nic, ale jako oddechovka, proč ne. Ashton je opravdu velice, velice dobrý samec :-))))) S rolí se nejpíš totálně zžil - jak dloho je s Demi? :D Nevadí, vždyť stejně se mají nejlíp ti, co ví, že mají tam "dole" pokladničku :D ()

Cherry_Bomb

Typická americká kravina, ktorá bola miestami humorná. Nikki podvodník a lámač ženských sŕdc. Mal každú bohatú paničku na ktorú sa pozrel a s ňou aj bývanie v jej luxusnom dome, drahé darčeky a najlepšie auto. Stalo sa to čo by každý čakal natrafil na dievča do ktorého sa skutočne zamiloval. Háčik bol, že Heather nespadala do kategórie bohatých a bola len obyčajná čášnička. A aby sa to všetko ešte viac zaplietlo hrala rovnakú hru ako on. Prišli romantické pokusy mať normálny vzťah bez podfukov ale na moje prekvapenie sa happy end nekonal. Nikki si našiel prácu a prestal byť zasnívaný, povrchný podvodník a Heather sa vydala za miliónara, ktorého nemilovala. Film sa dal, ale Aschton tam vyzeral fakt dobre. ()

Matte27 odpad!

Hovadina, blbost a nudná slátanina. Pěnil jsem vzteky, jak je to debilní. Jak tenhle člověk mohl mít něco společného s excelentním The Butterfly Effect nechápu. ()

lucky.loo

Oddechovka, celkem v pohodě film shlédnut v TV. Musím ale říci, že mi dabér Kutchera v tomhle snímku vyloženě vadil, takovej trošku Pomejovskej style a to mi ke Kutcherovi zkrátka nešlo. Hodnocení: 70% ()

lake-lake

Ashton má přitažlivost růžových, čtrnáct dní nepraných podvlíkaček s motivem pohádek na dobrou noc; neodolatelná přitažlivost příležitostné lesbičky Anne zde též není zcela vyjasněna; z celého filmu vyšel nejlépe její dům ()

mirkath1

Tak to bylo hodně ubohé-opravdu se dá žena sbalit primitivem, jen proto, že je hezký??? Blbý jak troky a divím se Demi,že s ním ztrácela čas. Koukněte raději na tohle-tomu říkám komedie:) www.csfd.cz/film/221754-nejsem-na-prodej/komentare/ Kdyby alespoň Kutcher uměl hrát,ale ani se nesnaží-je prostě sám sebou :) ()

Blazis34

Povedená komedie od Davida Mackenzieho se mi líbila. Film plný krásných hereček, příjemného prostředí i divokých erotických scén je moc hezky natočen. Překvapil mě konec filmu, myslel jsem si, že to skončí klasickým americkým happy endem, avšak se tak docela nestalo a i to se mi na tomto díle líbilo. Ještě bych vyzdvihl krásný dům, kde bydlela Anne Heche, opravdu fascinující. ()

yatan

mile prekvapenie..na rozdiel od nudnych plochych hollywoodskych komedii tato sa neberie ani moc vazne ani moc na lahku vahu..aj ked herecke vykony hodnotit moc nemozem, velmi dobry soundtrack a celkom sikovna kamera..napad sa mi paci..lepsi priemer 7/10 (tej sedmicke najviac pomohla hudobna vecicka " Shake'em loose " ktora je zatial najlepsia vec za polsedneho pol roka v OST sekcii..) ()

HnaTula

Moc jsem od toho nečekala, ale musím říct, že jsem se i celkem pobavila. Kutcher to nezahrál zas tak špatně. Na tuhle roli se hodil, i když mi občas přišlo, že není oblečený jako SAMEC, ale jako vágus. Erotické scény byly odvážně natočené a ani nepohoršovaly. 60% ()

Bmaniac

Tenhle film není nejhorší, ale mohl být lepší. Absolutní nuda to nebyla, poselsví jsem pochopil, sedačka v kině ušla a chipsy chutnaly, ale podobných filmů je předse jen hodně a tento mi nic nového nedal... pokud jste milovníci Ashtona Kutchera, můžete si přičíst hvězdičku, ale jedno večerní zkouknutí je asi vše co si tento film zaslouží... ()

kenny79

Film o tom, že nemusíte mít práci, domov, kde stačí to umět s protějšky. V tomto případě s bohatými a uspěšnými ženami, které si vás budou vydržovat kvůli sexuálnímu uspokojení a projde vám sem tam i nějaká nevěra. ()

Daves97

A cenu za nejhorší herecký výkon, jaký jsem v poslední době viděl získává...chvilka napětí...Ashton Kutcher! Yeeeah! A v neposlední řadě sooooooo predictable... ()

BAADRAAM

Ashton Kutcher je zde vyloženě nesympatický. Celý snímek na mě (a myslím že nejen na mě) působil dost nereálně. Až na pár hezkých odvážných scén, které ostatně můžeme vidět ve filmech na ně zaměřených, se jedná o film nepříliš vzdálený od odpadu. ()

BlondShark

Ne vždy je nálada na náročnější snímky, a někdy prostě potřebujete mozek vygumovat podobným typem filmu. Super fešák Ashton Kutcher, krásné fára s podvozkem položeným pár cenťáků nad zemí, boží velké párty s lidma navlečenýma v luxusních hadrech. Na jednu stranu tuctovka, na druhou zasenetakvelkásračka s poměrně překvapivým koncem. ()

Jupii

Neodolateľný hlavný hrdina ktorému všetko dokonale vychádza, potom jeho životné obrodenie s následným uvedomením sa a obmenou o 180 stupňov. Nič originálnejšieho sa už hádam nedá vymyslieť. Ešte k tomu tie skvostné herecké výkony. Možno u dámskej časti to Ashton zachráni, ale u mňa od začiatku celé zle... ()