Britská televizní show vysílaná televizí ITV. Soutěží zde zpěváci, tanečníci, komici a další umělci, kteří předvádějí různé úkony a snaží se získat podporu diváků a poroty. Vítěz dostane 100.000 liber a má příležitost se ukázat na akci "Royal Variety Performance" před členy královské rodiny včetně královny. (dEst28)

Marqta

Při srovnání s tímto poředem, vypadá trapná česká napodobenina nehorázně uboze a bez jakékoli úrovně. Lidé, kteří postoupí skutečně něco umí a není to jen o tom, kdo předvede "super zábavnou" show. A konečně porota ? Tak ta se nedá absolutně srovnávat a moderátoři zrovna tak. Skvělá zábava a na určité úrovni bez trapných a oplzlých rádoby vtipů. ()

(mOnkey)

Celou dobu jsem byl přesvědčený, že dám sice lepší ale přeci jen pouze tři hvězdičky. Britská talentová show je především o nadaných lidech a ti proudí na castingy skutečně po celých sedm sérií, ale stejně tak se jedná o zábavní pořad, který má bavit po celou dobu, tedy i mezi a po jednotlivých vystoupeních. Moderátoři Ant a Dec tenhle úkol zvládají plnit dobře, dokonce velmi dobře, ale podstatně hůř jsou na tom porotci, konkrétně Amanda Holden a hlavně neuvěřitelně suchopárný Piers Morgan. Nad vodou to ve starších sériích drží kromě samotných soutěžících pouze zábavně sarkastický, ale také velmi rozumný Simon Cowell, protože zbylým dvěma porotcům se často líbí neuvěřitelné zhovadilosti (sekání dřeva?), takže Simon je jediný, kdo si zachovává racionální uvažování. Od šesté série šla kvalita strmě nahoru, protože přibyli dva noví porotci, Alesha Dixon a David Walliams, z nichž především druhý jmenovaný pořad neuvěřitelně oživuje svou zálibou v šílených, extravagantních a kýčovitých číslech a také humorem konfrontujícím Simona. Líbí se mi také, jak tvůrci dělají z Cowella záporáka non plus ultra; když je nemocný a nemůže se účastnit castingů, natočí scénku s radujícími se „talenty“ a když pak přijíždí do divadla v černém autě s tmavými skly, doprovází ho vaderovská melodie ze Star Wars. : ) Přitom jsem nikdy neviděl, že by řekl ne talentovanému člověku (předčasné zabzučení je věc jiná), ale to je pravděpodobně pouze můj pohled na věc, protože už když jsem před nějakými osmi lety sledoval American Idol (aneb jeho neustálé „nic horšího jsem v životě neslyšel“), shodnul jsem se s ním zhruba v 90% případů. Věřím, že ostatní diváci se s ním můžou v názorech rozcházet, ale právě od toho jsou v porotě další tři lidé. Oblíbenci: Tobias Mead, Twist and Pulse, Diversity, Spelbound, Ashleigh a Pudsey, Ryan O'Shaughnessy, Jonathan a Charlotte, The Mend, Loveable Rogues, Robbie Kennedy, Gabz, Julian Smith, Jack Carroll, Jordan O'Keefe, Joseph Hall, Luminites, Lauren Thalia, Paige Turley, Molly Rainford, Shaun Smith, Flawless, Neil Fullard (všechny jsem si oblíbil už v castingovém kole, takže tímhle seznamem – za jehož délku se omlouvám – nespoiluju kdo se jak daleko dostane či nedostane). ()

Fallen_One

Nemusím snad připomínat že co se týče úrovně i projevu poroty je to někde jinde než co máme my. A někteří lidé s čím přijdou, to je občas sice k pláči nebo zabití, ale někteří jsou...natolik sympatičtí, že z průměru zvedám na 4. Zaslouží si to. ()

Laerry

Nejzábavnější show zahrnující i pěvecké výkony, a to především proto, že tu nejde jen o ty pěvecké výkony. Do britské verze navíc chodí skutečně talentovaní lidé v nejrůznějších oborech - a když tam přijdou nějací looserové, tak je to opravdu legrace a ne trapnost až na půdu. Kromě (ne)sehrané bandě porotců, kteří jen nesedí, ale skutečně prožívají vystoupení, má BGT i dva oblíbené moderátory (kteří mě zas až tak neberou, jako Brity:P) a především velmi živé publikum, které je radost sledovat, jak dávají najevo svou náklonost či nelibost soutěžícím. A bez Simona Cowella by to nebylo ono:) Navíc tahle soutěž má větší cíl, než jen "obyčejná" peněžitá výhra - ale možnost vystupovat před samotnou královnou - a to už je dost veliká výzva, aby se všichni co nejvíce snažili. ()

markuc

Strasne zalezi na ucestinkovi, bud to je podprumer, nebo se jedna o krasnou podivanou (zvlast kdyz vystupuje 11 lety talentovany kluk, napr.). To kolem je klasicky prumer, clovek by rekl, ze az moc dlouho ta sama pisnicka. ()

BluT

Viděl jsem spoustu vystupujících na youtube z této skvělé soutěže a těšil jsem se, že něco podobnýho přijde i k nám. A když to přišlo, tak to vůbec nesleduju. No neva. ()

Paity

I když je to zase další z řady stupidních pěveckých reality show, tak je to příklad toho, jak by to mělo vypadat. Bohužel české kanály to spíše parodují a to ani nechtějí. ()

J*A*M*A*L

Tak Britský Talent nebyl vůbec špatný tedy alespoň pro mě ne.I ten ČeskoSlovenský je dobrý, ale tento se mi líbil překvapivě více než ten náš.Nic jiného k tomu asi říct nemusím.80% ()

kubyno

Ze všech talentových soutěží co jsem kdy viděl je ''BGT'' určitě nejlepší. Moderátoři a porota jsou výborní, není to dělaný tak trapně a debilně, jak u nás, a hlavně, Britové mají mnoho talentů, na které se hezky dívá, ne jak ty nájezdy mentošů u nás... (Ovšem koukal jsem na "BGT" jen na youtube...) ()