Total Detox

Horor

Česko, 2011, 97 min

Robert Jíša

Roman Vojkůvka

Nějak si nevzpomínám, kdy jsem se naposledy takhle dobře bavil. Roman Vojkůvka si u mě po kvalitním NEUSÍNEJ! vysloužil další plusové body a určitě prověřím i NĚKDO TAM DOLE MĚ MÁ RÁD. Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie by měl namísto pumpování miliónů do megasraček typu BATHORY podpořit, byť třeba i pouhými pár tisíci korun, podobné projekty, jako je tento.(6.2.2011)

• headcrab

Místní 4* hodnocení jsou mi záhadou. V prvé řadě jsem čekal pořádnou dávku gore, ale všechno, co tady lze vidět, jsou cákance světle červené tekutiny (která má navíc k "real" krvi hodně daleko) na různý předměty, a jedno plesknutí střeva o zem.....a to je asi tak všechno....Naprosto největší kámen úrazu jsou ale "herci" a jejich dialogy, no dprdele to bylo něco otřesnýho, až mi tou trapností v nich obsaženou běhal mráz po zádech. Pochvalu bych pak směřoval pouze ke kameře, místy k hudebnímu doprovodu, a k pár dobrým nápadům. Jinak ale naprostá hrůza i na poli amatérskýho filmu.(1.2.2011)

• blackrain

Herecké výkony tragické a uspávající. Jediný,kdo za něco stál byl Miroslav Rataj. Tohle vážně vyšlo na DVD?(7.2.2011)

Suport Vojkůvka! - Škoda jen ,že neumí (nebo nemůže) svým nápadům dát trochu (dost) profesionálnější tvar.- Oproti Někdo tam dole mě má rád ,o dost lepší herci (taťka naprosto přirozenej),-ale ještě víc než mizernej zvuk mě rušili opravdu většinou dost hrozně nasnímaný šroubovaný dialogy.-Vlastně celej film má jen dvě polohy-podle kterých se to mohlo vlastně i pojmenovat-Pindy a Krev.(1.2.2011)

Celkově povedenější než předchozí Vojkůvkův film. Herci jsou určitě kvalitnější (zázrak na to, že hrají zdarma). Opět je tu ale dost mizerné osvětlení a asi na Vojkůvku už tradiční rozpad děje v poslední třetině filmu, po vynikající prostřední části. Držím pálce a těším se na třetí pokus, kde to jistě mistr režisér (mimochodem i slušný herec) vychytá k hororové dokonalosti.(3.2.2011)