Emerelle

Tento film je úchvatný, přesto, je moje hodnocení poměrně nízké, to je tím, že jsem zaujatá proti herci v hlavní roli.... ()

Mishqo

možno trochu obyčajné a okukané ale celkom milé hoci mi chýbala iskra medzi ústrednou dvojicou a teda som im to nezbaštil ale záver filmu ma docela vykoľajil a práve kvôli nemu dvíham hodnotenie...75% ()

dANo

Priemerná dráma s romantickým nádychom, vcelku sympatickým hlavným hrdinom a zvláštnym záverom, ktorý som tak trochu nečakal (aj napriek tomu, že nejaký ten "základ" toho záveru bol ľahko predvídateľný). ()

VasaX

První polovina kýbl nudy, sem tam emo povzdechy vydávající se za nihilismus/existencionalismus, do toho unylá romance postavená na otřepané premise zabíjí drama o tom že všichni mají nějak posraný život a musí se s tím vyrovnat. Celé to opět shodí závěr filmu, který do toho přinese teprv nihilismus, ale za jakou cenu. V důsledku to byl spíš nepatřičný trik, který mě spíš popudil, než dojal. Patison byl překvapivě dobrý rebelující synáček, naopak mě moc nazaujal Brosnan. Ve výsledku pro mě je film hlavně šeď a patos, který si na to, co asi chtěl říct, vybral příliš tuctovou a prvoplánovou formu. ()

Sany33

V konečnom dôsledku to nie je zlý film, no nebyť konca, tak by bol podpriemerný. Na americké pomery to je však celkom slušné, aj keď nedosahuje kvalít filmov ako Love Story (1970), Nezabudnuteľná cesta (2002) či Zápisník jednej lásky (2004). A to už radšej neporovnávam s filmami rovnakého žánru z kórejskej produkcie, lebo tam Hollywood zaostáva o míľové kroky. Ale pokiaľ máte radi smutné príbehy, určite stojí za to si tento film pozrieť. 73% ()

strelenaL

Jediným slovem jsem unešená. Konec filmu jsem fakt nemohla rozdýchat. Nečekala jsem, že by to takto mohlo dopadnout. Ale jsem ráda, že konec filmu předčil má očekávání. Herecké obsazení bylo skvělé, oba otcové (Cooper i Brosnan) byli úžasní. Zklamala mě Emilie v některých scénách bych jí asi dala přes pusu, jak se tvářila nebo mluvila afektovaně, to mi vůbec na ní nesedělo. O tom, že Robert umí hrát nepochybuji. Jen mne tentokrát mile překvapil. Role Taylora mu nejen že dobře seděla, ale myslím si, že touto postavou se posunul o pěkný kus dopředu (co se týká hereckého újmu ). Po hudební stránce nemám co vytknout, hudba skvěle doplňovala film. Pro naprosto nečekaný a skvěle neokoukaný konec hodnotím plným počtem. ()

ghatos odpad!

Viděl jsem mladého rozmazleného hajzla postiženého pseudoexistencionalistickými komplexy vůči svému otci. Pokud Pattinson vyjadřuje myšlení většiny mladé generace, potom ať příjde Satan a schlamstne celou zeměkouli. Příběh je beďar. Je to nepříjemá, leč bezvýznamná vyrážka plná žlutého hnisu. Je to neuvěritelně tupá nuda. Všechny motivy byli xkrát viděny v jiných lepších snímcích. No a konečně se dostávám k tomu "darabontovskému" závěru. Větší samoúčelnou zhovadilost, která zaútočila na primitivní emoce lidí jsou dlouho neviděl. Dost bylo negativních slov. Nechme se únést fatálními komentáři některých uživatelů (všichni dali 5*), jistě jim to nebude vadit. c.tucker: Ale velkým plusem je pro mě působivý začátek, který mě vtáhl do děje a už nepustil. Molly: Jsou mladí, jsou krásní, uvnitř však zranění, zžíráni traumatem ze ztráty blízkého člověka. Hříčkou osudu se seznámí a zamilují, dvě bytosti ztracené v newyorské šedi, a navzájem si prosluní své životy. Pavlinenka: Má to spád, dramatičnost, romantiku, vtip, úžasnou hudbu a skvělé herecké výkony. Depony: 91% a neptejte se mě, proč ... nebyl bych objektivní, ale musím říct, že při zpětném prohlížení fotek mne mrazí na zádech a slzy se mi derou do očí. A na závěr to nejlepší - Dan: Nezapomenu. I když bych možná chtěl. Protože něco takového jsem rozhodně nečekal. Ano Dane, souhlasím s tebou! Tenhle filmový škvár není odpad, je to septik. Speciálně díky tomuto "uměleckému dílu" jsem zavedl novou kategorii pro hodnocení. Je to díra do které padají výkaly :) . -40%...septik. ()

blackJag

Rozhodně ne špatně obsazené a načrtnuté drama, které sráží dobře nadpoloviční neautenticita a dojem z konstantní pózy. Snímek působí víc jako roztahaný móres, než zajímavé a upřímné dílo. Pár minut před koncem už jsem byl rozhodnutý o průměrném hodnocení, ten závěr mne ale nakonec přesvědčil a dotlačil k určité shovívavosti. Vím, je z něj cítit mírný kalkul, ale už šlo alespoň o náznak toho, jak měl film na diváka zafungovat v celé své délce. II Scénář: Will Fetters. Hudba: Marcelo Zarvos. 60% ()

Guzo

Nebýt toho nešťastně zvoleného závěru, možná bych přemýšlel i o hvězdě navíc, ale konec je u mě vždycky téměř polovina filmu a tady se mi teda vůbec nelíbil. Nevím, co vedlo autory k takovému příběhovému ukončení a nechci to tu moc rozebírat, abych nespoileroval. Nicméně jinak šlo o zajímavé drama, kde Pattinson překvapil, "Claire" zahrála výborně a celkově se mi ty herecké výkony, režie i hudba líbily. ()

Evandulik

Celkom fajn pozliepané zo 4 línie, v popredí samozrejme vzťah Tyler + Ally. Mňa však viac zaujala Caroline(dosť dobre si viem predstaviť film, kde by hlara hlavné husle práve ona). Film na mňa inak pôsobí citovo sterilne(neviem prečo?), Robert Pattinson občas prehráva(alebo sa mi to len zdá?), koniec sa mi pozdáva aj keď logicky nemá nič s dejom. SPOILERIK: Happyend by bol pre mňa ešte sterilnejší a nezaujímavjší. Videné v kine(čo beriem ako dobrý sociologický výskum skupinky mladých žabiek okolo 14. Áno, sex im je ešte stále vtipný!) ()

J-o-k-e-r

Dojemný, milostný příběh dvou lidí z těžkými životními zkušenostmi, s ranami v srdci po tragických rodinných událostech. Snaží se dál žít, milovat a být nablízku svým nejbližším, ačkoli některé vztahy jsou více než složité. Ač nemám moc v lásce R. Pattinsona, tady bych řekl, že byl pro film spíše přínosem. Naproti tomu na E. de Ravin můžu oči nechat ať dělá cokoli :). Moc se mi líbili i výkony obou otců hlavních hrdinů (P. Brosnan a Ch. Cooper). Opravdu pozoruhodná romance, s krásnou podmanivou hudbou, a ten závěr dojal i mě... ()

Elleannie

Byla jsem velmi zvědavá, jaký bude tento film - kvůli hereckému obsazení a ději, protože jsem si o něm předem nic nepřečetla. Na začátku (asi jen prvních 10 minut) jsem si nemohla zvyknout na R. Pattinsona, přišlo mi to zvláštní, po tom, co jsem ho viděla jen v Harrym Potterovi a v Twilight. Ale rychle jsem si uvědomila, že je pro něj tahle role šitá na míru. Samozřejmě i ostatní herci byli skvělí (od Pierce Brosnana jsem ani nic jiného nečekala). Není to takový ten klasický film, kdy čekáme buď jen romantiku se šťastným koncem nebo drama s koncem špatným. Vidíme hodně bolesti, kterou utiší nečekaná láska. Tento film má své kouzlo.. Co se týče konce, můžu jen říct, že byl opravdu nečekaný.. Jak film skončí mi došlo ve chvíli, kdy se psalo na tabuli "ono datum", ale přesto jsem po zhlédnutí ještě chvíli nebyla schopná kloudného slova.. ()

Autogram

Robert Pattinson zvládol túto úlohu na svoje pomery výborne a počas celého filmu som ani na chvíľu nepomyslel, že by sa už mal niekomu zahryznúť do krku a sať krv. Postavu tu dostal citlivejšiu a starostlivú, v niektorých momentoch až príliš. V závere, keď ide do tuhého v rodine aj mimo nej, sa napätie dá až krájať, ale nadpriemerný to z filmu neurobí. James Bond tentokrát s teroristickým útokom akosi nepočítal. ()

koog

Čím dál více mě unavuje srovnávání všech filmů, ve kterých Robert Pattinson hraje s Twilight Sagou. Proč? Co má on jako herec společného se špatným scénářem a špatně odvedenou prací režiséra? Opravdu velmi smutné a pokrytecké. Pattinson je dobrý herec, dokonce si troufám říct, že velmi dobrý herec. Už jen ta jeho úžasná mimika obličeje... Remember Me je výborný film, který zachycuje životní marnost, nicotnost a krutost, přestože místy dokáže diváka inteligentně rozesmát. Závěr, při kterém vám začne šrotovat v hlavě, co strašného se ještě může lidem, kteří toho v životě tolik ztratili, stát, je naprosto strhující. "Ghandi said that whatever you do in life will be insignificant. But it's very important that you do it. I tend to agree with the first part." ()

jamalka

No, občas se i Američanům něco povede:). Každopádně, takhle překvapivý a drsný závěr jsem už dlouho neviděla. ()

LondonGirl

Tak tento film sa jednoznačne preceňuje. Neverila som skoro žiadnej postave. Brosnan to zahral ako-tak vierohodne, ale inak - slabota. Pattinson mi tam nesedel, Emilie de Ravin mi nepripadá ako 21 ročné dievča, jednoducho, tento film bol pre mňa sklamaním. ()