Tryskomyš

Tenhle film musíte opravdu vidět. Zvláště ti z vás, kdo ztratili někoho blízkého. V posledních 5 minutách dostane film ještě mnohem větší rozměr, než se zpočátku zdálo. ( Související film - Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko ). ()

spaceboyCZ

Remember me - tak na konci si clovek trochu porval, skoda prvni pulky filmu, je strasne utahana a nesouroda, tu druhou pulku jako by tocil uplne jiny reziser. Perfektni kamera, vyborny Pattinson a Brosnan a dechberouci Ruby Jerins, zbytek ansamblu podava standardni vykon. Filmu chybi podmanivejsi a atmosferictejsi hudba, coz ubira na celem dojmu a je to skoda. 6/10. ()

ledzepfan

Je to celé vlastně asi o tom, že svět není černobílý, že některé věci se budují pomalu a že i složité propletence mnoha osudů se můžou velmi rychle vrhnout tím či oním směrem.....Je to tak-některé věci se prostě stávají. ()

depony

91% a neptejte se mě, proč ... nebyl bych objektivní, ale musím říct, že při zpětném prohlížení fotek mne mrazí na zádech a slzy se mi derou do očí. Tohle není romantika, i když by se mohlo zdát, že ano ... Prostě se to dostalo pod kůži a bude se držet ... dlouho ... ()

Cimr

Začátek dost překvapí, a pak už si člověk ani neuvědomí, že je to vlastně po příběhové stránce dost průměrný film - dívce zemře matka, dá se dohromady s klukem, kterému zemřel milovaný bratr, ale jejich rodiče jim to nepřejí atd. atd. Kolikrát už jsme to viděli? Jenomže zrovna když to začne být nuda, stane se něco, co diváka zase vytrhne a překvapí. Konečný pocit je tak pro mě rozhodně kladný. Ocenit musím i všechny herce (hlavně Roberta, Pierce a tu malou holku), protože je především zásluhou jejich vynikajících výkonů, že divák nechce od plátna odtrhnout oči. ()

nirvana91

Pravdu povediac, nečakala som, že to bude až tak dobré. Konieckoncov do hlavnej úlohy bol obsadený Pattinson - preslávený Edward Cullen, a kto by bol povedal, že mu iné roly idú oveľa, oveľa lepšie? Zo začiatku som si všimla, že obraz bol mierne roztrasený, ale to bol len taký detail. Neskôr to buď prestalo alebo som bola tak zažratá do príbehu, že som to už nepostrehla. Tyler pôsobil dosť depresívne a preto bola jedna z variant, ako to všetko skončí taká, že sa obesí, ako jeho brat alebo ďalšia, že všetko skončí happyendom (po tom, ako stretol Ally). Nakoniec však zdanlivo vyzerajúci happyend, ktorý všetci očakávali (viac menej aj ja, keď som videla ako začína s otcom lepšie vychádzať) zmenili na katastrofu, ktorá mi takmer vhnala slzy do očí. A plný počet preto, lebo ma film milo prekvapil :) (Menšie chybičky sa dajú odpustiť) ()

NinonL

Romantický film se mi líbil, trošku mi připomínal Before Sunrise, ani nevím, proč. Všechny postavy byly uvěřitelné a nakonec i příběh. Herci dobří, dokonce i Pierce Brosnan, kterého jinak moc nemusím. Ale ten konec ... no, tím to tvůrci totálně zazdili. Nebýt něho, uvažuju nejméně o 4 hvězdičkách. ()

LINKIN

V tejto polohe sa mi Patyzón páči oveľa viac ako v tej Súmrakovej. Jeho zarastený rebel bez príčiny s cigaretou v hube je zaujímavým prísľubom do budúcnosti v jeho hereckej kariére. Nevim proč píšu slovensky, jsem dost ožralej. ()

pools

Co říct. Šel sem na film s kamarádkou především abych ji naštval špatnými hereckými výkony Roberta Pattinsona a ke svému překvapení jsem dostal relativně dobré romantické drama, které nenadzvedne ze židle, ale určitě pobaví a hlavně nenudí. Herecké výkony jsou obstojné, nejlepší je asi jedenáctiletá sestra, která ze všeho nejraději "zírá do blba". Námět to není nikterak originální, světonázory hlavního hrdiny dosti omšelé a ke konci ten amerikanismus snad i tekl z plátna, ale dalo se to vydržet. Vše dokresluje příjemná hudba kvůli které jsem viděl větší půlku závěrečných titulků. Konec je opravdu zvláštní. 3.75/5 ()

Greg

Působivě natočené drama s pointou, kterou jsem v průběhu filmu vůbec netušil, a konec jsem odhadoval naprosto jinak. Velmi se povedla i hudba a hlavně herecké výkony - Robert Pattinson ukázal, že se v něm skýtá kus velkého hereckého talentu, Pierce Brosnan zvládl roli zaneprázdněného byznysmena také se ctí a vše korunovala krásná a také skvěle hrající Emilie de Ravin. Velmi dobrý film a 4*. ()

RasputincZ

Začal bych tím, že jsem byl celým filmem dost překvapený a Pattinson tu není vůbec špatný. Trochu se bojím, aby to s ním nebylo jako s Radcliffem, aby po několik dalších let nestál ve stínu své jedné, bohužel slavné role – Edwarda. Herecky dominují otci Pierce Brosnan a oscarový herec Chris Cooper. Jediná dějová linie, která mě osobně zaujala, byla mezi postavou Pattinsona a jeho otcem (Brosnan) a jejich zničený vztah po tragické smrti příbuzného. Chemie mezi Pattinsonem a de Ravin na poměry tupých, romantických filmů z americké produkce nebyla tak špatná, ale kvůli závěru minimálně jednu hvězdu strhnout musím. Ocenuji snahu zapojit do klišovitých příběhů tragický konec, na který určitě nejsou fanynky Roberta Pattinsona z Twilight zvyklé, ale zde ho Allen Coulter zapojil nešikovně. Snažil se za každou cenu diváka dojmout a rozbrečet a bylo mi to neskutečně protivné. Tak vlezlý útok na city jsem v poslední době viděl u Marley a já. Ovšem tam se to aspon povedlo. ()

Paxxx.cz

Konec dobrý, ale rozhodně ne všechno dobré. Herci tu podali dobré výkony, ale v podstatě až na závěrečnou scénu se ve filmu nic nedělo a taky jsem se nějak ztratil v tom, že se film přesunul do roku 2005 a pak najednou končil v roce 2001, něco jsem možná přehlídnul fakt nevím, ale i tak jde prostě o průměr... ()

katasta

Krásně umělá záležitost od začátku do konce, jež nemá za úkol nic jiného, než sáhnout na lidské city. Jakákoli dějová linie se zde ztrácí kamsi hodně daleko, a jen chvilkami se tváří, že by snad ráda vylezla na povrch a ukázala nám nějakou větší hloubku toho všeho. A když už to skoro vypadá nadějně, je chudák naprosto zazděna koncem. Já tomu prostě nebyla schopna uvěřit ani minutku, těžko říct, zda je to hereckými výkony, nikterak slavnými, nebo hned špatnym scénářem, nicméně je tomu prostě tak. ()

ivishka

Kdo neuvidí tento film tak nikdy nepochopí jak jsem někdy mohla říct, že mi Robert Pattinson tolik nevadí, protože si troufám tvrdit, že jeho působení v Twilight jej poslalo rychle do přízně teen holčiček. Na štěstí pro něj a nedá se říct, že naneštěstí pro nás diváky ale hlavně on má takové to štěstí v neštěstí, že dostává nabídky na role ve filmech, které se staly divácky velmi úspěšné. Dejme tomu, že mluvím třeba o Bel Ami nebo o právě tomto silném snímku. A nejen role ale i herecké kolegyně mu nahrávají přímo do karet např. Christina Ricci, Emilie de Ravin či Kristen Stewart(která ať chcete či ne v posledních dílech Stmívání dokázala, že hrát umí a nejen tam). Tématika 11.září 2001 je opředena velkou spoustou konspirací a dohadů a já sama se velmi přikláním k jedné z nich - za odpálení dvojčat může americká vláda(nosníky naříznuté výbušninami přesně jako je to u řízených demolicí), která to použila jako záminku pro válku. To, že se jednalo také o lidské životy, které nejsou vůbec pomíjivá záležitost to už jim bylo jedno. Představte si kolik lidí tam zahynulo a jak moc je tento snímek silný a dojemný a teď si představte, že každý z těch obětí této tragédie měl podobný osud jako právě tenhle mladík.....smutné...Celý dojem snímku mi kazil kupodivu nejvíce Pierce Brosnan, který se dle mě nikdy nezbaví nálepky 007 a pro mě je to jenom velmi průměrný herec (ne-li podprůměrný), který měl akorát celkem štěstí na nabídky. Jak už jsem řekla Robert Pattinson mi v tomto snímku nevadil snad jen ve scéně kde se snaží mluvit francouzsky a trochu by mohl myslet na to, že lidé z jiných zemí než je Amerika by rádi rozuměli tomu co ve svém rodném jazyce říká, protože někdy opravdu žvatle. Emilie byla jako vždy perfektní....nemám jinak k tomuto slov snad jen PERFEKTNÍ. ()

Riddick77

Dechberoucí konec je jen třešničkou na dortu tohoto hereckého představení Roberta Pattinsona. Můžete si o něm ve Stmívání myslet co chcete, ale tady je to pan Herec, který má budoucnost. Je pravdou, že role a celý příběh je úžasně napsaný a zas jednou se jedná o film, který má skutečnou lidskou hloubku. Emilie de Ravin je zde spíše jen přívěskem pro okrasu, nicméně po bok Pattinson celkem obstojně zapadá. Naopak P.Brosnan i Ch.Cooper jsou zde výborní, ostatně jako vždy. Celkově velké překvapení a i když film může působit pochmurně, už teď se těším, až ho uvidím znovu, protože mě tohle drama opravdu oslovilo a donutilo k zamyšlení. 10/10. ()

Popluh

Tenhle film se zaryje pod kůži a jen tak nepustí. Není to povrchní, není to laciné přestože to k tomu může svádět. Spíše naopak. Také jasný důkaz toho, že to, co začíná jako klasické "hloupé" romantické drama může skončit jako film se slušným přesahem, který dokáže vzít za srdce. Opravdovým překvapením pak pro mě byl výkon Roberta Pattinsona, který sice nebyl po celou dobu tak vyrovnaný jako v případě Emilie de Ravin, ale i přes pár drobných výrazových a intonačních excesů bych se ho nebál označit za povedený. Tohle se prostě povedlo a 5* zase tak daleko nebyla. Kdo ví, možná časem. 85 % ()

GodComplex

Lehke zivotni drama, ve kterem se sice nic moc nedeje, ale diky vyborne hudbe a skvelym hercum je to prijemna podivana. Celou dobu jsem byl presvedcen o prumeru, ale ten avizovany prekvapivy konec je skutecne prekvapivy a dodava tomu smysl a novou perspektivu jak ne nutne se nad veskerym predchozim denim zamyslet. 6/10 ()

oondra

Velmi příjemné překvapení. Ačkoliv je to film s klasickou zápletkou dvou mladých lidí, kdy kluk sbalí holku jen tak z trucu a pak se z toho vyvrbí něco víc a ona se to později dozví a naštve se na něj...atd., tak je k tomu dodán velice zajímavý vedlejší příběh obou aktérů. Na rozdíl od mnohých lidí co píší jak byl konec neskutečně trapný si myslím, že byl velice originální. Takový konec jsem ani ve snu nečekal a když jsem viděl Tylera stát v tom mrakodrapu a pak se na tabuli objevilo ono datum, tak mi úplně přejel mráz po zádech. Pro mě excelentní a zcela promyšlený konec k podstatě tohoto filmu! ()