Anna je pohledná a úspěšná bytová návrhářka z Bostonu. Má všechno, na co si vzpomene, tedy kromě žádosti o ruku. Její přítel, nadějný kardiolog Jeremy se totiž k tomu, aby před ní poklekl a nabídl jí manželství, stále nějak nemá. Blíží se magický 29. únor, kdy podle irské tradice v tento den může žena požádat muže o ruku. A tak se Anna rozhodne, že poletí do Dublinu, kde je Jeremy na lékařském kongresu. Jenže buď osud nebo rozmary počasí s ní mají jiné plány. Letadlo musí nouzově přistát ve Walesu a Anně začíná zoufalý závod s časem. Naštěstí se nad ní slituje pohodářský majitel těžce prodělečné hospůdky. Ten jí nabídne nejprve střechu nad hlavou a posléze i svezení do Dublinu. V tu chvíli si Anna řekne, že má to nejhorší za sebou... (TV Nova)

made1

Jak tak koukám na hodnocení, tahle prostičká romantika se tu moc neujala. U mě ano. Docela jsem se bavila a nejspíš právě proto, že je právě tak prostá. Jediná výtka je tomu všemu plánování a neplánování na konci. ()

Germanotta

Tento film som posledných 50 minút z veľkými ťažkosťami dopozerala. Totálne nezáživný námet z vás doslova vysaje dušu. Ja už nikdy nechcem vidieť tento film. Prosím. ()

slovan1

Předvídatelné, ohrané, neoriginální. Nevadí. Oddychovka o svátcich ideální. Příjemné že filmaři přemístili děj aspoň do Irska, které je vždycky nádherné. ()

DavidS.

Film o dvou pravdách...První z nich je ta, že Irsko je krásná země. Druhá je o tom, že "diblíci" v podání Amy Adams jsou spíše otravní než hodni milostného vzplanutí...Zoufalý a utahaný úvod, který pak naštěstí vystřídá trocha toho humoru a romantiky...Slabší nenápaditý průměr... ()

NICOX

Několikrát jsem se opravdu upřímně zasmála, hlavně díky Matthew Goodovi. Ale řekněme si to na rovinu: jak se film bude vyvíjet a především jeho konec je jasný od té doby, kdy Anna vstoupí do irské putyky (což je asi tak 10. minuta snímku). To trochu naštve. Ale jinak nenáročná, příjemná, milá komedie, která Vám ukáže krásnou přírodu Irska. 65 % ()

Lewisek

Klasická odpočívárna v podobě romantické komedie, tentokrát z krásné irské krajiny - velké plus.. Takový lepší průměr. ()

Rssa

V podstatě je to film kopírující mustr předchozí road-movie romantiky Chasing Liberty, ve které Goode také hrál. Ale tehdy to vyšlo o mnoho lépe, možná proto, že se nic nečekalo od TV filmu. Toto je již plnokrevný hollywoodský biják, kde Adams i Goode vystupují z pozice známých hvězdiček, ale ve výsledku to není poznat. Šablonovitost, příběhová plochost a nedostatečná chemie z této romantiky dělá film o trochu lepší než nejlepší díly z knihovny Rosamunde Pilchner - tzn. špatný film. Na komedii málo vtipné, na romantiku příliš ploché. 55 % ()

dopita

Tuctovou romantickou komedii podle stokrát omleté šablony, kde funguje spíš humor než romantika, povyšuje na průměr svižná první polovina filmu a roztomilá Amy Adamsová. ()

kolemjdouc

druhý ,v řadě za sebou, film který mi nevadil svým vyumělkovaným příběhem.S předpokládaným koncem a běda,kdyby scénář rozhodl jinak :-))).Sympatická Adams skvěle k ní přiřadili Gooda.Američané už ze zoufalství natáčejí příběhy z Irska?Tenhle se povedl.bez nějakého připsání matrixu do scénáře. ()

Bety88

Určitě jsem se viděla už lepší romantické komedie. ale námět se mi zdál originální( myslím to žádání o ruku na 29.). Samozřejmě děj byl předvídatelný, ale to je asi u každé romantické komedie. A navíc Amy Adams mám vcelku ráda, takže podle mě takových aspoň 65%. ()

santiamén

5.5/10 Nakonec příjemná oddechovka, hlavní protagonisti jsou sympaťáci, Irsko krásné, humor docela funguje. U podobného žánru se s protivnými klišé (vyobrazení Irů jako buranů v zemi třetího světa, sok v lásce robot bez osobnosti) musí počítat, ale tady je to zpracování tak nějak fajn a na konci jsem neměla pocit, že jsem zabila čas totální hovadinou. Takže zpětně a v kontextu jiných romantických rádoby pokusů je na Amy a Matthewa pěkný pohled. ()

angloumene

Romantická "komedie" bez jakéhokoliv nápadu a originality. Dobrá tak možná pro někoho, kdo se potřebuje ujistit v tom, že zamilovanost je pomýlený stav mysli. ()

Simbet

Na nedělní odpoledne docela slušná podívaná. Nikam se to nežene a film nemá moc velký spád, ale mě se tento druh filmů prostě docela líbí. Amy Adams byla skvělá a Matthew Goode mě přinutil mrknout na film ještě jednou. Škoda, že se takových pohodových filmů, netočí víc. ()

Oňďo

Ďalšia Romantická komédia ktorá sklamala. Aj keď niektoré scény tam boli fakt zaujímavé , ale to nestačí. A v polovici filmu som už tušil ako sa to skončí , a čo čert nechcel , mal som pravdu. Takže moje hodnotenie je také aké je .... Nič moc aj keď Amy Adams je veľmi sympatická herečka .. ()